wmaraci reklam

bıktım artık böyle yaşamaktan

36 Mesajlar 5.225 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Karbon Yok yanlış anlamadım. Hepsinin üstüne 200 lira olsa paradır. Aile bol para verip hesap sormasa işte o zaman seni ateşe atmış olur. İyi günler dilerim.
Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Sanırım senin yerinde olmak isterdim, 22 yaşındayım evliyim 17 yaşımda evlendim. Evlenmeden önce 20 ₺ bile olmuyordu haftalık vermediklerinden değil hatta onların verip almadığımda oluyordu. Sonra evlendim bir kaç sene çok iyi gitti 21 yaşıma kadar maddi açıdan çok iyi durumdaydım. Keşke senin gibi bekar olsamda kendi başımın çaresine bakabilsem. Ama yinede şükürler olsun, son 2 yıl içinde sanırım 10 farklı kolda başarısız oldum ama mücadeleye devam denemeye devam başka çaremiz yok her gün yeni şeyler denemekten başka.

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

Sanırım senin yerinde olmak isterdim, 22 yaşındayım evliyim 17 yaşımda evlendim. Evlenmeden önce 20 ₺ bile olmuyordu haftalık vermediklerinden değil hatta onların verip almadığımda oluyordu. Sonra evlendim bir kaç sene çok iyi gitti 21 yaşıma kadar maddi açıdan çok iyi durumdaydım. Keşke senin gibi bekar olsamda kendi başımın çaresine bakabilsem. Ama yinede şükürler olsun, son 2 yıl içinde sanırım 10 farklı kolda başarısız oldum ama mücadeleye devam denemeye devam başka çaremiz yok her gün yeni şeyler denemekten başka.

Her şey yolunda giderken bozuluyorsa muhtemelen biz bir hata yapmışızdır. Örnek veriyorum, nimetle şımarıklık etmek, ihtiyacı olanı geri çevirmek, fakirin hakkını vermemek, verilene anne babaya "ben kazanıyorum, size ne" demek, onların bedduasını almak, Allah'a veya kullara söz verip yerine getirmemek, iflas edenleri kınamak, mala haram karışması vb. Gerçek hayatta bize bu tarz olaylar yaşayanlar geliyor. Çoğunda buna benzer şeyler çıkıyor. Bir hadise olmuşsa bir sebebi vardır. Onu bulup düzeltmeyi deneyebilirsiniz.
theharunuysal yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Kanuni evet hocam illaki benim hatam ama bir türlü çözemedim ne olduğunu. Nerede yanlış yapıyorum eskiden ne değişik bilmiyorum.
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
herkes kendi derdine düşmüş özünü unutmuş nereye gittiğini bilmeden ilerliyor sadece kendinizi düşünürseniz bir yere varamassınız en azından istediğiniz yere varamassınız lütfen başkalarıylada ilgilenin insanın sınavı zaten bu yardım etmek insan üstünde temel görevdir farzdır kendinizi neden inkar ediyorsunuz
eskiden pınar çeşme başlarına zenginler altın koyarmış fakirlerde herkes ihtiyacına göre 1 2 altın neyse alıp gidermiş insanlık budur herkes herkesi düşünmeli
Fatih sultan Mehmet İstanbulu kuşatmadan önce tek başına kılık değiştirerek halkın arasına karışmış 2 ürün almak istemiş bakkal birini verip diğerinide diğer bakkaldan al o daha siftah yapmadı demiş Fatihimizde bizde bu inanaç varken ben bu İstanbulu alırım demiş ve İstanbulu almış özünüze dönerseniz başarırsınız ayrıca dertsiz insan Allahtan uzak olan insandır bunuda unutmayın DUANIZ OLMASA NE İŞE YARARDINIZ DER YÜCE ALLAH yer gök duadır derler bunu unutmayın hadistede dediği gibi Allah kendisine dua etmesini istemeyen kişiler için meleklere ne istiyorlarsa verin yeterki bana dua etmesinler dermiş bence önce hayır duası alın temel davranışta emrolunduğu üzere mümkün olduğunca her fırsatta iyilik yapın bol bol hayır duası alın ve lütfen deniz erten kitaplarını okuytun videolarını izleyin bişeyleri çok daha iyi anlayacaksınız hiç ama hiç kimse sadece ve sadece kendisinden sorumlu değildir herkesin herkes üstünde hakkı vardır bunu unutmayın bana ne der geçerseniz aynısınıda size yaparlar sonra aptal aptal o neden başarılıda ben başarısızım diye çok isyan edersiniz önce ALLAHIN İSTEDİĞİ GİBİ İNSAN OLUN EN AZINDAN ÇABANIZ BU OLSUN GERİSİ ALLAH KERİM ve iyilik yaptığınızdada bunu gizli yapın ben şunu yaptım demeyin iyilik zaten karşılık beklemeden yapmak demektir yapın ve unutun insanın gücü sınırlıdır ama ALLAHIN gücü sınırsızdır bu yüzden ona buna yaranmak için yanlış şeyler yapacağınıza iyilik yapın ibadetlerinizi yapın karşılığınıda Allahtan bekleyin nacizane önerim isteyen istediğini yapar fakat sonucuda ona göre olur insanları ve cinleri kendisine ibadet etsinler diye yarattığını söylüyor ALLAH DOLAYISIYLA TEMEL GÖREV BU OLMALI
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

linemedia linemedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** I**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 20 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Hayattan bıkman için daha erken dostum, daha yolun başındasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al