wmaraci reklam

bıktım artık böyle yaşamaktan

36 Mesajlar 5.230 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
İlerde keşke tek derdim bu olsaymış diyeceksin. Ülkeden gitmek bende istiyorum fakat bir yanımda bir şeylerin değişebileceğini düşünüyor. Neyse umarım şuan ki durumundan daha iyi yerlere gelirsin. Senin yaşadıklarını sen yaşatmazsın.
Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
------- ----- -------
Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Ah benim güzel kardesim 10 yıl sonra arkana bakıp bu düşüncelerine güleceksin. Belkide bu yıllarına geri dönmek isteyeceksin . Keşke tek derdin bu olsa . Parayı sorun etme . Arkadasla parkta buluş görüş . Kendini soyutlama . Ailenin maddi durumu nasıl kötü mü yoksa para olduğu halde mi boyle
Kanuni Karbon

kişi bu mesajı beğendi.

Karbon Karbon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Netteinsan adlı üyeden alıntı

Bırakın şu somalide şöyle afrikada şöyle edebiyatlarını her insanın derdi büyüktür kardeşim. Adam su bulamıyorsa derdi odur zaten başka bir şeyi dert etmez ama biz modern dünyayı görerek ona ulaşamıyoruz arada sıkışıp kalmış bir ülkenin ürünüyüz bizim en büyük sıkıntımız bu, dertlerin kaynağı bu kimse gidip de şükürcülükle dertleri küçümsememeli cidden önerin varsa ver yoksa bırakın artık şu güzellemeleri düşün bu insanların yakasından. Ayrıca tavsiye vermek gerekirse ortalama 70-80 sene önünde bir hayat var sabırlı olmak her şeyden mühimdir. 25 yaşına gelince neredeyse bağımsız olursun 6 senede kendini geliştirmeye bak kültür olarak geliştir en azından, derslerine odaklan daha sonra hedeflerin için çalış çünkü hedefler bizi mutluluğa ulaştırabilir

teşekkür ederim hocam böyle bir yorum bekliyordum

Megali adlı üyeden alıntı

Ah benim güzel kardesim 10 yıl sonra arkana bakıp bu düşüncelerine güleceksin. Belkide bu yıllarına geri dönmek isteyeceksin . Keşke tek derdin bu olsa . Parayı sorun etme . Arkadasla parkta buluş görüş . Kendini soyutlama . Ailenin maddi durumu nasıl kötü mü yoksa para olduğu halde mi boyle

ailemin maddi durumu kötü değil
Netteinsan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Herkes zaten tavsiyesini vermiş. Ben de senden çok büyük sayılmam ama bir tavsiye vermeden geçmek istemedim. İngilizce öğren. İngilizce kitapları çevirebilecek ve bir çağrı merkezi personeli kadar konuşabilecek kadar iyi olması lazım. B seviye, c seviye falan laf kalabalığına gerek yok.

• Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Herkes zaten tavsiyesini vermiş. Ben de senden çok büyük sayılmam ama bir tavsiye vermeden geçmek istemedim. İngilizce öğren. İngilizce kitapları çevirebilecek ve bir çağrı merkezi personeli kadar konuşabilecek kadar iyi olması lazım. B seviye, c seviye falan laf kalabalığına gerek yok.

İngilizce hazırlık okuyorum şu an
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
İsyan etme kardeşim,kaderin bu senin ilerdede çok zengin olursun bilemezsin.Boşuna yazıyorsun ne yazarsan yaz o kaderin değişmicek ülkeyi suçlayan var bunlar zaten biz gelmeden belirlenmiş birşeyler konuşmak mantıksız burada.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Beterin beteri vardır diyerek şükretmeliyiz.

Daha yolun başındasınız ve bu hayat hep sınavlardan ibaret.

Eğer bir ailenin durumu iyi ise az harçlık veriyorsa bence bildiği bir şey vardır. Tek taraflı bakmamak gerek derim.

Şu an size yapılan olumsuz eleştiriler ağır geliyordur ancak zamanla bu eleştirileri hatırladığınızda ne kadar doğru olduklarını göreceksiniz.
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Karbon adlı üyeden alıntı

Ailemle yaşıyorum. Telefon faturamı ödüyor annem 40tl. Onun dışında dedem her ay 100tl verir. Annemden de 50 - 100 ne alırsam. Markete gittiğimdeki para üstünü falan alıyom bazen öyle ekstalarla beraber 200-250tl civarı Bi şey alıyorum.

Harcamaya gelirsek günde 10tl tavuk alıyorum
Ortalama 4 günde bir 11tl ye yulaf alıyorum

Bu ay 2 ay önceki çalışmamın parasını aldım o yüzden biraz rahattım önümüzdeki zamanlarda ne olur bilmiyorum öyle

Her gün yarım kilo tavuk yemek, düzenli fitnessa gitmek, kontör parası vermemek, kira, otobüs vs ücreti düşünmemek, üstüne de harçlık almak bence nimet. Üniversite okuyan pek çok kişi devlet bursuyla idare ediyor. Kaldı ki evladına üniversite okutmak ailenin yapması gereken bir şey değil, onların ikramıdır. Şükretsen daha iyi olur kardeşim. Durumu bizden daha kötü olanlara bakmak bize verilen nimetleri fark etmemizi sağlar.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 91 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Kanuni adlı üyeden alıntı

Her gün yarım kilo tavuk yemek, düzenli fitnessa gitmek, kontör parası vermemek, kira, otobüs vs ücreti düşünmemek, üstüne de harçlık almak bence nimet. Üniversite okuyan pek çok kişi devlet bursuyla idare ediyor. Kaldı ki evladına üniversite okutmak ailenin yapması gereken bir şey değil, onların ikramıdır. Şükretsen daha iyi olur kardeşim. Durumu bizden daha kötü olanlara bakmak bize verilen nimetleri fark etmemizi sağlar.

Bunların üzerine harçlık almıyorum yanlıs anladın öyle olsa cok rahat olurdum neyse zaten yazıyı yazmamın üzerinden zaman geçti biraz daha sakinim burs/kredi ye bel bağladım su an

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al