wmaraci reklam

BİTTİ - GS Bana Suç Duyurusunda Bulundu ! Dava Açıldı...

81 Mesajlar 12.953 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Yapılabilecek iki şey var. Biri ülkemizde en etkili olan araya adam koyma yöntemi(Galatasarayda tanidık falan varsa) ikincisi ise "uzlaşılamadı" maddesinin üzerine iyi bir avukatla gitmek.

wmaraci
reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Edit ; geçen ay uzlaşmacı aradı 10 bin TL istediklerini söyledi ben de avukat ile görüşüp döneceğimi ilettim avukat ile konuştum benim ifademde aldığım yerin adresini kişinin telefonunu falan vermiştim durumu izah ettim avukat ona bulastilarsa senden sadece para isteyecekler dedi uzlasmiyiyorum dememi istedi bakalim herhangi bi dönüş vs olmadı . Bekliyorum

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Gelişme var.... Konu altına editlendi

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
SeceAVM hocam geçmiş olsun.

Dava firma üzerine olunca ve bu firma her türlü işin döndüğü bir firmaysa (Gs için demiyorum bütün spor takımları kara para aklamaya giriyor) hukuk çabuk işliyor.

Hukuk kamu alani ve garibana ise aleyhinde olunca anında işliyor değilse git gel mahkeme kapısı en sonunda da bir özür, yanlış yapmışız biz.
SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Bu işlerde mail gitmez mi? Hemen nasıl dava açıyorlar.Avukat normalde araması lazım.Artık ülke öyle bir hal aldı ki.Geçmiş olsun inşallah lehinize işler.
SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
İntihar etmek üzere olan birine “Atla, atla ulan” diyen ve adamın intihar etmesi üzerine “ İntihara yönlendirme “ suçundan mahkemeye çıkan 2 kadın bugün serbest bırakıldı.

Bu ülkedeki yargı sisteminden tut, bütün kurumlarına hiçbir güvenim yok. En kısa zamanda buralardan uzağa gidebilirim umarım.

Size de geçmiş olsun.
SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Beşiktaş, Haber Kartalı isimli bir Twitter sayfasına isminde "Kartal" geçtiği için dava açılmıştı. Sayfa Beşiktaş haberleri paylaşıyor, bu haberleri de direk Twitter üzerinden paylaşıyor yani siteye kullanıcı çekme, Adsense'e tıklatma gibi bir geliri yok. Sadece ara sıra Yemeksepeti'nin Twitter sayfalarına sponsor olduğunu görüyorum.

Dava ne oldu kapandı mı devam mı ediyor onu bilmiyorum ama bana bu sistem çok saçma geliyor. Yukarıda yazan arkadaşlar gibi ne suçlular aklanırken, ufacık suçu olan insanlar ağır cezalar alabiliyor. Kulübün kasasına 3 kuruş sokmak için sonuna kadar zorluyorlar, halbuki Mustafa Pektemek gibi futbolculara neredeyse 10 yıl boyunca trilyonları heba edebiliyorlar. Sırf bu yüzden forma da almıyorum, insanları bıktırdılar. Ben forma alacağım ama o formanın paralarıyla Mustafa Pektemek gibi niteliksiz insanların zenginliğini artırmış olacağım.

Hakeme küfür eden adam 4 maç ceza alıyor, farklı bir adam aynı hakeme küfür ettiğinde sırf hazırlık maçında küfür etti diye ceza almıyor. Ben hukuk ile ilgilenen bir insan değilim, sadece takip ettiğim için futboldan örnek verebilirim. Fakat bu bile adalet sisteminin ne kadar çarpıtıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ülkede serbest bırakılan insanlar Twitter'dan yapılan baskıyla tekrar tutuklanıyor. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Adam suçluysa bırakmayın, suçlu değil diye bıraktıysanız Twitter'da yazılanlarla adamı tekrar tutuklamayın. Adalet olmaz ki böyle. Evet ülkede Twitter'da gündem oluşturarak insan tutuklanabiliyor. Haklıdır, suçludur ama bunun kararını Twitter mı verecek!?
AhmetCakmak34 SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
sworks İlginçlikler ülkesi...
sworks SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

turkmaxi adlı üyeden alıntı

Bu işlerde mail gitmez mi? Hemen nasıl dava açıyorlar.Avukat normalde araması lazım.Artık ülke öyle bir hal aldı ki.Geçmiş olsun inşallah lehinize işler.

Teşekkürler mail falan yok dediğim gibi direk uzlasilamadi diyor . Bakalım bekleyip göreceğiz

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Ve sabah saat 10.20 de ilk duruşma başlıyor .
Sanırım ilk defa polislik ve mahkemelik olmamın heyecani yada korkusu içinde olduğum için hala gözüme uyku girmedi . Ne olacağını bilmiyorum buraya yazmamın sebebi başınıza gelirse olacakları adım adım 9nceden yaşamış olacaksınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al