wmaraci reklam

BİTTİ - GS Bana Suç Duyurusunda Bulundu ! Dava Açıldı...

81 Mesajlar 12.942 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Yok abi yok. Birini doğrarsın, kadina tecavuz edersin, halki soyarsın, adam kesersin, vergi kaçırırsın bir bok olmaz, gs armalı çakmak satarsın, mahkemeye zorla getirileceksiniz derler. Saka gibi.

Ulan daha bugün, 35 kişi 3 gence saldırmış birini de akciğerinden bıçaklamislar, bunu yapanlar ayni gün salıverildi..
SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
İnanın hala uyumadım dün gece uyku girmedi gözüme uykusuz geldim adliyedeyim şuan bekliyorum 20 dakikam kaldı hayırlısı olsun bakalım
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam inşallah lehinize sonuç çıkar.

CoNraD13 CoNraD13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** R**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 35 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
bende merakla takipteyim. yurt dışında lisanslı-orjinal ürünler bunların telifleri çok önemli afları yok. bizim ülkemizde de bu yapmak isteniliyor sanırım ama şu bir gerçek gönlümüz orjinal ürün almak istese de cebimiz buna uygun değil. milyonlarca insan bu şekilde yaşıyor.
bu arada merakla takipteyim en ucuz şekilde atlatırsın inşallah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aayineben aayineben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 49 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kurban gitmiş gibi olmuşsunuz ama düşünce tarzınız çok yanlış bence. Yok tecavüzden salındı ben bundan ceza alıyorum vs bu tarz düşünce olmaz çok mantık dışı. Ne yani tecavüzden adam salinmis ise bizde suç mu işleyelim. Adamlar kendi haklarını savunuyorlar. Büyük bir şirket bunlar kalkıp birebir temasa geçip uğraşmiyorlar, dirke şikayet ediyorlar. Belki karşı tarafın avukatını bile göremezsin yani. N11 gibi büyük alışveriş sitelerinde zaten Orjinal ürün olmayanları satmak yasak
RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle duruşma toplamda 7 dakika falan sürdü sanırım . Hakim hakkindkai suçlama için ne diyeceksin dedi ; bende emniyette verdiğim ifadeyi tekrarlıyorum ek olarak sizede anlatmak isterim dedim ürünü excel ile bana ulastirdigini excel dosyasında yaklaşık 3000 ürün var dedim bunları tek tek girmem nerden baksanız 2 3 ayı alır dedim ama n11 in yaptığı sistem sayesinde dosyayı seçip yüklemem 5 dakika sürüyor dedim . Denetim konusunda da n11 in gelistirdigi sistem mevcut (elimde n11 in yasaklayın kapattığı ürün mailleri vardı avukatım söz aldı) avukat a çıktıları verdim kendisi de şu şekilde anlatti. N11 çukur logolu yüzük vardı engell3nio satışa kapatıldı kapatma nedeni çukur amblemi ayyapim şirketine ait olduğu için satılamaz bir diğer örneğimiz ise Lamborghini logolu çakmak satışını yapamazsınız falan filan firmanın teklifi altında diye bir diğer örnek içinde Apple geçmemesine rağmen başka bir marka airpods kulaklık vardı içinde airpod kelimesi geçiyor diye satışını yapamazsınız diğeri engelledi bu şekilde 3 4 tane daha vardı binaların denetiminin zaten n11 tarafından yapılıyor ve yapıldığını düşündüğümüz için satışa devam edip kontrol etme gereği duymadık diye ifade verdik sözü tekrar ben aldım ürünü aldığım kişinin ismini sordu ifadede oda vardı bu kim dedi dedim ürünleri aldığım kişi peki elinde varmi bundan aldığına dair fatura evrak yada herhangi birşey ben de dedim kendisi zaten zaten inkar etmiyir bugün babası ameliyat olacak diye gelemedi kendisi de beyan ediyor edecek bir sonraki duruşma olursa diye kabul ediyor yani ürünün sana gelmediğini kendisi tedraik edip kargoladigini evet dedim tamam ozaman dedi Mart 16 da onuda bir dinleyelim dedi .
Uzun lafın kısası mahkeme Mart ayına kaldi.

Bu arada telefondan yazdığım için hiç noktalama İnkaya dikkat edemedim kusura bakmayin
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

aayineben adlı üyeden alıntı

Hocam kurban gitmiş gibi olmuşsunuz ama düşünce tarzınız çok yanlış bence. Yok tecavüzden salındı ben bundan ceza alıyorum vs bu tarz düşünce olmaz çok mantık dışı. Ne yani tecavüzden adam salinmis ise bizde suç mu işleyelim. Adamlar kendi haklarını savunuyorlar. Büyük bir şirket bunlar kalkıp birebir temasa geçip uğraşmiyorlar, dirke şikayet ediyorlar. Belki karşı tarafın avukatını bile göremezsin yani. N11 gibi büyük alışveriş sitelerinde zaten Orjinal ürün olmayanları satmak yasak

Hayır beni yanlış anladınız tabikide suç işlemeyi savunmuyorum ancak demek istediğim karşılaştırma varsa cezamiz öderiz ama tecavüzcü disaridayken bu kadar basit bir şeyde ceza ödemek adama koyar anlamında karşılaştırmak istedim . Yoksa suç suçtur hak haktır. Adalet varsa boynumuz kıldan ince ...

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

CoNraD13 adlı üyeden alıntı

bende merakla takipteyim. yurt dışında lisanslı-orjinal ürünler bunların telifleri çok önemli afları yok. bizim ülkemizde de bu yapmak isteniliyor sanırım ama şu bir gerçek gönlümüz orjinal ürün almak istese de cebimiz buna uygun değil. milyonlarca insan bu şekilde yaşıyor.
bu arada merakla takipteyim en ucuz şekilde atlatırsın inşallah.

Hocam ben bu tarz işlere girsem günlüğüm bin TL nin altına düşmez ancak şöyle bı durum var hakimde okurken replika dedi ben dedim GS ye ait öyle bı ürün yok sadece logosu kullanılmış diye bilsem direk silerim ama satışı yapildiktan sonrada mahkum mağaza puanı etkilenmesin diye onaylamak zorunda kaldım 6 ayda 1 tane satıldı oda avukat aldi
CoNraD13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam inşallah lehinize sonuç çıkar.

İnşallah öyle olur
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Galatasaray kendi içinde bir camiadir. Milletin kazancına göz dikmiş. Yazik lan 10bin tl kadar düşmüş takım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al