wmaraci reklam

Değerlendiremediğim Değerli Projem

6 Mesajlar 587 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Anlık olarak aklıma gelen, sonradan çok kafa yorup süper bir seviyeye getirdiğim bir proje var kafamda. Eminim ki hepinizin vardır. Devir proje, start - up devri. Yakındığım bir durum var; projenin değer görememesi. Henüz projenin telifini alamadığım için projeden çok fazla bahsedemiyorum.
Projem için bana sağlam yazılım şirketi, bir *******ünikasyon şirketi, bir kaç havayolu gerekli. Havayolu ve yazılım cepte. Lâkin *******ünikasyon şirketleri ile sıcak iletişim kuramıyorum. Bilirsiniz, müşteri hizmetleri gibi daldan dala aktarır dururlar sadece. Türk ******* Pilot girişimci desteğine başvurdum. Ortalama 5-7 ay sonucu bekledim. Dün red cevabı aldım. Projem sayesinde ben günde ortalama +/- 30.000TL kazanacak iken *******ünikasyon şirketi ise yılda 110.000.000TL kazanacak. Proje değerli ve iş gören bir proje. Havacılık sektöründe hizmet verecek ve dünyada benzeri dahi yok. Ne yazık ki (ülkemizde olağan) değerli proje ilgi görmez iken 3 gün ömrü olan projeler kabul ediliyor.
Benim de sizlere danışmak istediğim bir husus var.
Böyle bir projeyi kime/kimlere sunarsam destek alabilirim? Holding gibi yerler geliyor artık aklıma. Ama projeyi satmak istemiyorum. Yurt dışında hayata geçsin de istemiyorum, ülkeye katkı maksat. Çaresizce oturdum düşünüyorum artık. Fikirlerinize açığım ve açıkçası muhtacım çünkü aklıma pek bir şey gelmiyor.
Şimdiden teşekkür ederim fikir beyan edenlere.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀
wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Yani hocam kusura bakmayın ama burada bağlantısı olan hiç kimse(ben dahil) bu bilgiyle yönlendirme yapmaz.
Üzerinize alınmayın ama sokağa çıkarsanız herkesin bir projesi var hepside günlük 100.000 kazanç.
Size yardım edecek kişi bile proje hakkında hiç ama hiç bişey bilmiyor. Belki benimde aklımda vardır yahut başkasının. Elbette kritik yerleri açıklamayın ama bu olmayan bilgiyle kimse kolunuzdan tutup gel götüreyim demez.
Ama kesinlikle projenizle alakalı(olmayan bişeyse) sizi demoralize edecek sözlere kulak asmayın. Ben astım çok pişmanım. Gerçekten inanıyorsanız(ki artık yapay zeka dışında pek bişey iş görmeyecektir) peşinden gidin. Denedim olmadı dersiniz.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Öncelikle proje kategoriniz nedir? Biz bunu bilmediğimiz takdirde size önerebileceğimiz ne kurul ne de holding bulabiliriz

• Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Belirttiğim rakamlar mecazi veya göz boyama değil, ciddi olarak rakamlar öyle. Çok hesaplama yaptık, istatistik çıkardık. Elbette ki herkesin projesi değerlidir. 1 lira bile değer kazanırken hiç bir şey küçümsenemez. Küçümseme de yapmıyorum, aman yanlış anlaşılmasın. Küçümseyecek husus yok.

Proje havacılık sektörüne hitap ediyor ve havayolu + Havalimanı adına anket üzerine yolcu çaplı bir çalışma. Özet olarak böyle nitelendirebilirim.

AzveNet adlı üyeden alıntı

Yani hocam kusura bakmayın ama burada bağlantısı olan hiç kimse(ben dahil) bu bilgiyle yönlendirme yapmaz.
Üzerinize alınmayın ama sokağa çıkarsanız herkesin bir projesi var hepside günlük 100.000 kazanç.
Size yardım edecek kişi bile proje hakkında hiç ama hiç bişey bilmiyor. Belki benimde aklımda vardır yahut başkasının. Elbette kritik yerleri açıklamayın ama bu olmayan bilgiyle kimse kolunuzdan tutup gel götüreyim demez.
Ama kesinlikle projenizle alakalı(olmayan bişeyse) sizi demoralize edecek sözlere kulak asmayın. Ben astım çok pişmanım. Gerçekten inanıyorsanız(ki artık yapay zeka dışında pek bişey iş görmeyecektir) peşinden gidin. Denedim olmadı dersiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Üst yazı da belirttiğim gibi,
Proje havacılık sektörüne hitap ediyor ve havayolu + Havalimanı adına anket üzerine yolcu çaplı bir çalışma. Özet olarak böyle nitelendirebilirim.
Eksik bilgilendirme için kusura bakmayın.

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

Öncelikle proje kategoriniz nedir? Biz bunu bilmediğimiz takdirde size önerebileceğimiz ne kurul ne de holding bulabiliriz

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Yani üstad anket deyince bunu koltuklara broşür bırakarakta yapabilirler.
Tabii sizin projedeki gibi uygulama işin içine girince az çok kafamda bişeyler canlandı. Ne kadar isabetli elbet bilemem. Ancak kusura bakmayın şahsi olarak (kendi anladığım şekliyle :) ) gereksiz buluyorum. Üzgünüm en azından ben yardımcı olamam.
Ancak bu sözüm sizi sakın vazgeçirmesin.
Daha öncede dediğim gibi bu şahsi görüşüm ve yanılabilirim. Ve hayallerinizin peşinden koşmayı bırakmayın.
Ben ilk etapta daha farklı birşey olarak düşünmüştüm.
Umarım başarılı olursunuz.
tcpilot

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al