wmaraci reklam

Devlete büyük borcum varmış(!)

25 Mesajlar 2.642 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Hükmet yanlısı değilim ama bu konuda kesinlikle esneklik yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Kyk yı devlet kimseye zorla vermiyor. İsteyen alan kişide geri ödeyeceğini bilerek alıyor. 24 bine imza atıyorsun ama aldığın para da emin ol 24 bin değil. Her yıl 50 tl artıyor bu kredi zaten.

Size verdiler krediyi simdi sizden geri alıp yeni kazananlara verecekler. Bu para iller bankasının parası gibi devir daim içerisinde. Yok aff gelsin yok o olsun.

Bu dediklerinizin üzerine birde diyorsunuz yok milletvekili şöyle yok hükmet şöyle. İşinize gelince Kyk yı devlete kitlemek istiyorsunuz. Be farkınız kalıyor o zaman o eleştirdiğiniz adamlardan?
turion Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Unutmadan söyliyim öğrenciyim. Tıp fakültesinde okuyorum. 1 TL bile ne burs ne kredi almıyorum ve geçimini tamamen kendim sağlıyorum. Yani hem çalışıp hem okuyorum.
turion Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Her gönderi altında hükümeti savunuyordu uz hayret ettim eleştirinizi görünce :)
Browland

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

turion adlı üyeden alıntı

suriyelilerin 1200 tl burs aldığına hala inanan varmıymış? teyit edilen yalanları buradan okuyabilirsiniz. Teyit org

Alıyorlar çoğu kurumdan ancak bunlar gizli saklı kalıyor tabiki

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
Teknoloji çağında herkesin elinde sosyal medya hesabı iyi derece telefon var. İnsanlar haber değeri taşıyan şeyleri haber kanalları-sosyal medya vb ortamlarda paylaşıyorlar.

Öyle birşey olmuş olsa o suriyelilerden 1 tanesi para alırken yakalanır ifşa edilirdi.

Suriyelinin biri o parayı alıyor olsa hükümet karşıtı cephe muhakkak bunu ortaya çıkarırdı...
Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

• Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Aynen

Teknoloji çağında herkesin elinde sosyal medya hesabı iyi derece telefon var. İnsanlar haber değeri taşıyan şeyleri haber kanalları-sosyal medya vb ortamlarda paylaşıyorlar.

Öyle birşey olmuş olsa o suriyelilerden 1 tanesi para alırken yakalanır ifşa edilirdi.

Suriyelinin biri o parayı alıyor olsa hükümet karşıtı cephe muhakkak bunu ortaya çıkarırdı...

Mutevahhid Mutevahhid Vaiz olarak ölüm yeter.. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Talebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 46 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Suriyelilerin yoğun yaşadığı illerde PTT önünde oluşan kuyrukların sebebi Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) tarafından ihtiyacı olan göçmenlere sağlanan kış yardımı. BM’nin resmi web sitesinde bu yardım için 50 bin 948 PTT kartı dağıtıldığı ve 254 bin 740 kişiye ulaşıldığı açıklandı. BMMYK Resmi Facebook sayfasından ise konu ile ilgili paylaşılan haberlerde, PTT kartlara tek seferlik 600 ila 900 TL arasında değişen miktarlarda kış yardımı yatırıldığı belirtildi.

Yalanlar, yalanlar ve yalanlar...
AhmetCakmak34 turion

kişi bu mesajı beğendi.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği diye bi kurum var. Faaliyetleri hakkında lütfen araştırma yapınız.
AhmetCakmak34 Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

Mutevahhid Mutevahhid Vaiz olarak ölüm yeter.. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Talebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 46 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği diye bi kurum var. Faaliyetleri hakkında lütfen araştırma yapınız.

Aynı zamanda Avrupa Birliğinin de bu konu hakkında oluşturduğu fonu (FRIT) vardır.
turion

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Biz herhangi bir konuda Cumhuriyet Gazetesini Birgünü falan kaynak göstersek inanmayı bırak kaale dahi almazsınız ancak kendi görüşlerinizi savunan ilginç tipleri kaynak olarak gösterirsiniz.

Verdiğiniz linkteki sitenin kurucusu hakkında bir fikriniz var mı? Attığı bir tweetle size özet geçeyim.

Ha resmi hesabından bu tweetlerin linkleri kendisine iletildiği halde yalan montaj deyip fıttırmış cahil biridir kendisi. Bununla da kalmıyor Atatürk'e vs.. ettiği hakaretler de cabası.

Teyitorg sitesinde Cumhuriyet, Birgün vb. gazetelerde çalışmış kişiler bolca yazar olarak mevcut. Yani aslında gerçekten tarafsızlar mı bilmiyorum ama hiç olmazsa bol kepçeden atıp tutmuyorlar gibi gözüküyor, delillerle paylaşıyorlar her şeyi. Ama halen daha inanmak istemeyen kör cahil kesime bunu anlatamazsın. Anlamaz, anlamıyor ve anlamayacak. Sol sağa sallar, sağ sola sallar. Ülke böyle böyle 50 yıldır olduğu gibi yerinde saymaya devam ediyor.
turion Mutevahhid

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al