wmaraci reklam

Diş hekimi Hamza Keskin Sorularınızı Cevaplıyor. implant | Zirkonyum | Şeffaf plak

89 Mesajlar 10.251 Okunma
wmaraci reklam

zeroshut zeroshut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek diş hekimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

SeceAVM adlı üyeden alıntı

Tel yaktırmak istiyorum bunun ortalama maliyeti nedir her gittiğim yer ayrı fiyat veriyor ne fark var bu konuda yardımcı olma şansınız var mı İstanbul'dayım ?

tabiki özelden yazarsanız fiyat ile ilgili ortalama bilgi verebilirim. geçmiş olsun.

wmaraci
reklam

• Üyelik 30.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek diş hekimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

murro adlı üyeden alıntı

Eşimin de benim de yanlış dolgudan dolayı azı dişlerimiz ortadan dikey olarak ikiye ayrıldı ve ayrılan parçaların biri sallanıyor. Bu dişler çekilmelimi yoksa bir tedavi mevcutmu? Şimdiden teşekkür ederim.

maalesef kırığın büyüklüğünü bilmeden yorum yapamam ama kırık çok büyük değil ise kaplama yapılarak dişinizi kurtarabilirsiniz. tek diş kaplama yapılabilir. sağındaki ve solundaki dişinizin kesilmesine gerek olmaz diye düşünüyorum.

daha detaylı bilgi için: http://hamzakeskin.com/tek-dis-kaplama-12616.html

• Üyelik 30.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek diş hekimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

vaveyla adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle böyle bir konu için teşekkür ederim.
Sorularım;
1-Ön dişlerimin iç alt kısmında siyahlık var. Nasıl geçer.

2- Ağız kokusu, neden oluşur nasıl geçer (ilaç vs önerir misiniz) (Çürük vardı dolgu kanal tedavi yaptırdım hala şikayet devam ediyoediyor. )

3- Diş eti kanaması nasıl durdurulur(öyleki abdest alırken veya ufacık bir yumrukta bile kanıyor. Sadece sol 2 diş eti kanıyor başka diş kanamıyor.)

Teşekkürler hocam kusura bakmayın lütfen çok soru sordum.😊

ne demek:)

Sizin bütün sorularınız sadece diş taşı temizliği yapılarak geçebilecek gibi duruyor. ama sizin fark etmediğiniz çürükler var ise o zaman onların da dolgu yapılması gerekebilir. diş boşluklarına, çürüklerine giren yemek artıkları koku yapabilirler.
geçmiş olsun.

• Üyelik 30.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek diş hekimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

FuryQaos adlı üyeden alıntı

İmplant ücreti ne kadar ? Ve kaç yaştan sonra yapilmasini tavsiye ediyorsunuz , ayrica 18 yaşindan sonra diş çıkar mi ? Cikmaz sa neden cikmaz ? :)

fiyat ile ilgili bilgileri özelden yazarsanız verebilirim.

evet 18 yaşından sonra diş çıkar. özellikle 20lik dişler, adı üzerinde 20li yaşlarda çıkar.

geçmiş olsun.

wmaraci
wmaraci

ergulproduction ergulproduction WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 76 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba 19 yaşındayım ama tdişlerimin arası kırılmaya başladı bunun için implant vs ne önerirsiniz.

• Üyelik 30.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek diş hekimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba, dişlerinizin arası kırılmaktan anladığım sanırım ufak çürümeler olmuş. Bunun için dolgu veya kanal tedavisi yapılması gerekir. implant için dişin çekilmesi gerekir, öyle bir durumun oluşacağını düşünmüyorum.
geçmiş olsun.

frei frei WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yemek yiyemiyorum dişimin arasına giriyor dolgu mu lazım?

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

zeroshut adlı üyeden alıntı

ilk bahsettiğiniz beyazlığın diş yapısıyla alakalı olduğu kısmına katılıyorum:)
ama diş beyazlatma konusunda söylediğiniz mikro delikler söyleminize katılmıyorum. zaten var olan deliklerden geçiyor kendi bir delik açmıyor. beyazlatma fiyat olarak bahsettiğiniz aralıklarda değişmektedir evet haklısınız.

macun konusunda da maalesef söylediklerinize katılmayacağım. Bizim kliniğimize firmalar gelir macununu tanıtır. numune bırakır. Biz de hastalarımıza numuneleri veririz, herhangi bir kazancımız olmaz bu durumdan. hee kazancımız bedava diş macunu ve fırçası :) o kadar da olsun ama bedava macun için hastalarımı kandıramam.

Est. kandırdınız anlamında demedim. benimde çok dürüst bir dişçim vardı. maalesef taşındı istanbuldan :)
evet orda bir yanlış yazma olayına girmişim :) ancak o delikleri laçkalaştırdığı(asidite sebebiyle) ve genişletip akabinde daha çabuk sararma(daha çok bakım isteyecektir ve yapılmazsa) olacak. dişteki tübülleri iyice su yoluna çeviriyor yani, yeni tübül açmıyor ama bu işlem(takdir edersiniz ki) sık yapılırsa tübül açmış kadar olacaktır :) o deliklerin adı tibülde olabilir. tam hatırlayamıyorum adını :)

yani benim etrafımda bu diş fırçalamadan yumurtanın fırçalanmış tarafı gibi beyaz dişleri olanları görünce dedim yok... yok :)

dişçi seçimi gerçekten önemlidir.
zeroshut

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

zeroshut adlı üyeden alıntı

ne demek:)

Sizin bütün sorularınız sadece diş taşı temizliği yapılarak geçebilecek gibi duruyor. ama sizin fark etmediğiniz çürükler var ise o zaman onların da dolgu yapılması gerekebilir. diş boşluklarına, çürüklerine giren yemek artıkları koku yapabilirler.
geçmiş olsun.

Ama bende diş taşı yok hocam.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
selamlar

20lik dişimde ki beyaz katman gitti sarı katman görünüyor bu durumda ne yapmak lazım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al