wmaraci reklam

doğalgaz almak için gazmatik mi yeninden düşünün

7 Mesajlar 3.262 Okunma
wmaraci reklam

samurat2000 samurat2000 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba,

Bugün başımdan geçen gazmatik maceramı sizinle paylaşmak istiyorum ki siz yaşamayasınız. Doğal gaz almak için yeni makineler yerleştirdiler bankamatik gibi işte bizde ya ne güzel en azından postanede sıra beklemeden alalım dedik. Parayı ve doğal gaz kartını makineye verdik. Sonrası hüsran parayı aldı ve gaz yüklemesi yapmadı ve parayı alıp yükleme yapmadığına dair fişi de verdi. Olabilir dedik sonuçta makine arıza yapabilir.

Sonrasında fişte bulunan telefon numarasını 0850 252 22 22 aradım. Bir bayan çıktı kendisine durumu anlattım, parayı aldı ancak yükleme yapmadı mağdur durumdayım yardımcı olun dedim. Kendisi hiçbir şey yapamayacaklarını, faturanın kesildiğini para iadesi yapamayacaklarını, başkent gazı aramamı söyledi. Kendisine tekrar tekrar anlatmama rağmen aynı şeyi tekrar etti.

Başkent doğal gazı aradım ki siz aramayın diye söylüyorum sürekli yönlendirmelerinden sonra robot bana şikayetiniz aldı dedi ve kapattı yani Başkent doğal gaz da zaten gazmatik şikayetleri diye bir bölüm yok.

Tekrar gazmatiki aradım Zeynep hanıma anlatmaya çalıştım tek cevap "Yapabileceğimiz birşey yok" kendisinden yetkili birisini aktarmasını istedim çünkü kendisinin sorunuma çözüm bulamadığını yetkili birisiyle görüşmek istediğimi söyledim. Yetkili birisini aktarmayacağını ancak onun beni arayabileceğini söyledi gene tartıştık, siz benim sorunuma çözüm bulamıyorsunuz lütfen yetkili birisini aktarın dedikçe aktarmam diye bağırmaya başladı. Telefonu kapattım.

Beş dakika sonra Kerem bey adına birisi aradı ve ikinci sahne, Kerem beyde aynı şeyleri anlattım. O da bana aynı şeyleri söyledi hiçbirşey yapamayacaklarını faturanın kesildiğini söyledi.

"Evet paranızı makine almış, gaz da yüklememiş bunu buradan görebiliyorum, ancak yapacak birşey yok. Kendim Başkent doğalgaz ile görüştüm. Maduriyetini anlıyorum" dedi.

O zaman beni ptt yönlendirin oradan kartıma dolum yapsınlar dedim. Böyle birşey yapamam, Başkent doğal gaz ile orada Ekrem bey var onunla görüşün dedi. Tamam dedim verin Ekrem beyin numarasını çünkü birçok yönlendirme yapıyor ulaşılamıyoru dedim. Böyle birşey yapamayacağını söyledi. Dedim ki Ekrem beye nasıl ulaşacağım o zaman. Kendisi bunun gizli bir bilgi olduğunu Ekrem beyin numarasını veremeyeceğini söyledi.

Kerem bey hakkınızda Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım sicil numaranızı söyler misiniz dedim. Veremeyeceğini söyledi ve bir süre daha tartıştık ve hiçbir şekilde yardımcı olamayacağını söyledi.

Bende makinenin verdiği fişi de ek yaparak Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum. Görevli memura sordum ne kadar sürer dedim bana 3 ay için de sonuçlanır dedi.
MehmetTURK SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Memleket eyiye gidiyo hamdolsun.
samurat2000

kişi bu mesajı beğendi.

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
Dün ve bugün genel bir sorun vardı sanırım akşam ve gece 3-4 saat su matikle gazmatik arayışına girdim. Aynı şekilde bende yükleme yapamadım ama verdiği fişin üzerindeki kodla gaz ve su alabileceğim yazıyordu en son mamak belediyesinde bulunan su matiğin elektrik fişini çıkartıp taktık sonra düzelmişti. Sizin sorun biraz değişik olmuş.
samurat2000

kişi bu mesajı beğendi.

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Hocam inanmazsınız belki aynı sorunu aski ile ben de yaşadım ve aynı çözümsüzlük ile sonuçlandı.Denizbank para iadesi yapmıyor,aski de su vermiyor.Bende hakem heyetine başvurdum.Sonuç bekliyorum.
samurat2000

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Geçmiş olsun paramla rezil olma durumu farklı olsada bende buna benzer şeyler yaşadım
samurat2000

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

samurat2000 samurat2000 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Dün bimer, enerji piyasası düzenleme ve denetleme kurulu ve sikayet var dan sonra sabah 10 gibi Kerem bey aradı. "Siz gerekli şikayetleri yapmışsınız, biz de sizin maduriyetinizi gidermek için 2 arkadaş göndereceğiz, kartınızı alacağız gerekli yüklemeleri yapıp size teslim edeceğiz dedi". Ben de tamam dedim. 2 bey geldi kartımı aldı. Gerekli tüm işlemleri yapıp tekrar evime teslim etti ve gaz yüklemesini yaptılar. Bu gün öğlenden sonra Tüketici Mahkemesine gidip dilekçemi geri çekeceğim.

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun paramla rezil olma durumu farklı olsada bende buna benzer şeyler yaşadım

Mehmet_TÜRK adlı üyeden alıntı

Hocam inanmazsınız belki aynı sorunu aski ile ben de yaşadım ve aynı çözümsüzlük ile sonuçlandı.Denizbank para iadesi yapmıyor,aski de su vermiyor.Bende hakem heyetine başvurdum.Sonuç bekliyorum.

PcDelisi adlı üyeden alıntı

Dün ve bugün genel bir sorun vardı sanırım akşam ve gece 3-4 saat su matikle gazmatik arayışına girdim. Aynı şekilde bende yükleme yapamadım ama verdiği fişin üzerindeki kodla gaz ve su alabileceğim yazıyordu en son mamak belediyesinde bulunan su matiğin elektrik fişini çıkartıp taktık sonra düzelmişti. Sizin sorun biraz değişik olmuş.

shateiel adlı üyeden alıntı

Memleket eyiye gidiyo hamdolsun.
MehmetTURK

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Uğraştığın stres cabasi mağduriyet bedeli yokmu net kullanıyoruz kesik kesik geliyor sonra fatura gecikince hemen ilave ceza ekliyorlar suyumu tamir car deyip gündüz vakti kesiyorlar sonra gecikince 24tl suya elektiriğe ilave ediyorlar açma kapama parası kacak kullanan herkesin elektiriğini bana yansıtıyorlar daha az önce bir elektirik haberi okdum 2 3 k arası kacak bedeli kesilmiş dükkanın birine tüketim bedeli 40 50 tl benim fatura tutarı 95tl ediyor bana okulda hocam matematiği farklı öğretmiş galiba ya pardon indirim vardı demi elektirik ve gazda turkiyem kalkınıyor harika harika
samurat2000

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al