wmaraci reklam

Drop Shipping

10 Mesajlar 1.249 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mertbilgin mertbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Drop shipping yapan var mi?
Nasil baslanir?
Ne kadar ile baslanir?
Amazondan mi yoksa Shopify daha Iyi?
Ne kadar kazanabiliriz?

wmaraci
reklam

niggaoski niggaoski Mustafa Kemal Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 32 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu takipteyim. Ben de faydalanmak isterim bilgi ve tecrübe sahibi kişilerden.

Benimki memleket meselesi

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
3-5 dolar harcaya harcaya öğreneceğine sağlam bir eğitim seti alıp tek seferde ilk yatırımını yapmanı tavsiye ederim. Ekim Kaya bu konuda pahalı da olsa eğitim seti ve destek sağlayan bir ekibe sahip. Başlamak için biraz yatırım şart oldu. Eskiden ücretsiz olarak aylarca araştırma yapanlar kazanç elde ediyordu. Şimdi onları da rakip olarak görmen gerekir ki bu seni daha da zorlu bir kulvara götürür. Sorularına net olarak cevap vermek mümkün değil. Bir iş yeri açarken ne kadar sermaye olacağını o işin ne ile ilgili olduğunu bilmeden bilemezsin. Neyi nasıl satacağına karar vermeden sermaye koymayı da düşünmeni tavsiye etmem. İlk düşüneceğin sermaye alacağın eğitim setlerinin ücretleri olsun. Öğrendikten sonra yatırım yapanlar daha iyi istatistiklere sahip. Amazon, shopify ya da x sitesi arasında kalma. Her birinin sağladığı kendine has kazancı var. Bu işi yapanlar Amazon'dan aylık atıyorum 1000 dolar kazanırken diğer sitelerdeki 2000 dolardan vazgeçmezler. Bu yüzden zamanla hepsine girmen gerekir. Ne kadar kazanabileceğini de sana söyleyebilecek biri olduğunu sanmıyorum. Çalışmazsan 0 dolar kazancın olur. Çalışırsan yılda 500.000 dolar kazananı gördüm belki seni ivmeler.

2 tane arkadaşım bu işle yakından ilgileniyor. Verdiğim örnekler ve bilgiler bunlara dayanılarak verildi. Her ne iş yaparsanız yapın kolay parayı aklınızdan çıkarın.

• Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
ocalburakdurmus tesekkur ederim yorumun icin, bu Ekim Kaya nana dolandirici gibi geliyor arkadaslarin bu adamin egittimine katilmislar mi?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
İkisi de kendisinin kurduğu platformdan kendine uygun olan eğitim setini aldı. Şahsen milyonları olan birinin 50 dolar 200 dolar gibi paralara ülkedekileri dolandırmak istediğini sanmıyorum. Garanti de veremem sonuçta babamın oğlu değil. Fakat eğitim setinin **************lıkla ne alakası olduğunu anlamış değilim. Siz herhangi bir eğitim setini satın aldığınızda, eğitim içerisindeki anlatılanları uygulamazsanız ya da uygulayamazsanız eğitim setini aldığınız kişi ************** mı olmuş olur? Eğitim setlerini alıp balık tutmayı öğrenirsiniz. Kimse kovanıza balık koymayacaktır. İyi forumlar.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
bence başlama derim.

nazım kaya videoları var bende 300 dolarlık eğitiminin. baktım dediği mantıklı ama amerikada yaşıyorsan mantıklı türkiyeden bu iş yapılmız.
ha girdin yaptın diyelim 2 aya şirket urma belası yapışacak yakana. sonra hesaplar suspend olacak bir bir gelir giderden az olacak. biraz tecrübe işi. hiçbir fikrin yok şu an o yüzden bence uzak dur
bir yazı var
https://hayatgarip.com/dropshipping-nedir-dropshipping-ile-nasil-para-kazanilir/
https://hayatgarip.com/dropshipping-ile-para-kazanabilir-miyim/

• Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
brkltprmk Amerikada yasiyorum ama burda yapmak bana daha mantiksiz geldi baska sektore yonelecegiz artik tesekkur ederim herkese

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

mertbilgin adlı üyeden alıntı

ocalburakdurmus tesekkur ederim yorumun icin, bu Ekim Kaya nana dolandirici gibi geliyor arkadaslarin bu adamin egittimine katilmislar mi?

Öncelikle her şey için hayırlısı olsun ;
Benim kendi işim e ticaret gerek dropshipping gerek al sat benim sana önerim e ticaret te ki en önemli şey ne satacağını bul , ucuz malzeme bulmadagin sürece kâr edemessin . E ticarette tek sıkıntı satacağım ürünün maliyeti ne kadar düşük se okadar çok kazanırsın .
Mesela benim toptancidan aldığım şeyin piyasası 450 TL ben toptancidan alıyorum 280 TL ye güzel kâr değil mi aslında değil işte işin içine girelim 24 lira kargo çık 60-80 lira site komisyonu çık site benden çok kazandı :) bide sitenin sana o parayi vermesi Hepsiburada 29 gün n11 minimum 15 gün sonra veriyor yeri geliyor 5 lira için 50 lirayi bağlıyorum ha bide müşteri beğenmedi geri gönderdi 24 cepten çıktı .

Her şeyde mi böyle değil tabiki mesela 9.5 liraya aldığım şeyi 65 liraya satiyorum. Türkiye'de satan iki elin parmakları kadar oda gün geçtikçe fiyat dusuruyolar rekabet artıyor kazanç düşüyor.

Biraz uzun oldu kusura bakma imla hatası falan varsa mobilden yürüyerek yazdım bunu uzun lafın kısası çok ucuza bul pahalıya (piyasa değerinde ) sat bu kadar diğer işler en kolayı şirket acmaymis vs 1 hafta bile sürmüyor en azından benimki sürmedi muhasebenin ilgilenmesini göre inşallah gönlüne göre olur

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
hocam eğitim setleri filan hikaye :D adam yüz binlerce dolar kazandığını iddia ediyor nasıl kazandığımı anlatırım ama 300 dolar diyor :D
bu kişiler zaten bizim gibi insanlardan kazanıyor drop shoping işi başlamadan bitti
deryaerdil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
atlas14 kazanan Adam egittim setiyle ugrasmaz hem rakip cikarmaz kendine
deryaerdil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al