wmaraci reklam

Edit.

11 Mesajlar 2.024 Okunma
wmaraci reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

wmaraci
reklam

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Adana mersin , buralarda yaşan devrelerim olsun asker arkadaşlarım alayının ağzında boyna toz hap silah kazı mevzusu dolaşıyor. kepçe görse definecilik aklına geliyor , hastaneye gitse kafa hap arıyor. Abi şırdan şalgam mı böyle yapıyor yoksa cidden buralardaki tarihi eser çokluğu herkesin kafasını mı karıştırıyor.

Sozen Sozen Bilmediğini Bil Öğren Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba,

Bende mersinde yaşıyorum ama bunu yeni gördüm.
Kesin toz hap olayıdır.

Mersin Haber EUROSUNUCU BİLİŞİM LTD.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

Sözen adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Bende mersinde yaşıyorum ama bunu yeni gördüm.
Kesin toz hap olayıdır.

Toz hap derken anlamadım ?

Olan ilk önce polis memurunun evi kiralamasıyla basladı polis memuru ve yanındakiler evi kazmaya başladı sonra polis memuru kendi tabancasıyla sözde tabancasını temizlerken kendisini vuruyor ve ölüyor hemen üstü kapatıldı ve diğerleri tutuklandı sonra devlet devreye giriyor bu alan için.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bari resimlerdeki plaka ve insanların yüzlerini maskeleseydiniz iyi olurdu.

İyi forumlar.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Şehir efsanesi gibi geliyor bana. Yeni Mahalle veya Siteler'de zamanında kan davası veya Kız davasından dolayı birbirine düşmüş aileler oluyor. Bunların engellenmesi içinde polis o bölgede sürekli nöbet tutuyor.

Yeni Mahallede nevruz kutlamaları sırasında mahallede bulunan bir bakal bi gencin ölümüne sebep olmuştu. Çoğun ailesi de Bakkalı öldürme girişiminde bulunmuş. Sonra olaya polis müdahele etmiş ve gece gündüz bakallın olduğu sokakta Özel Harekat nöbet tutuyordu. Bahsettiğim yerlerde ki Aileler geniş aile genellikle, hatta bazen tüm akrabalar olabiliyor. Bu da ciddi toplumsal olayların olması anlamına geliyor.

Bence buna benzer bir olaydır ve buyuk olasılıkla bahsettiğiniz ev yine ASAYİŞin nöbet tuttugu ve barındıgı evlerden biridir. Yani Kendi can güvenliği içinde ayrıca nöbet tutuluyor ( Bu bölgeler Mersinin en sorunlu yerleridir. Uyuşturucu yuvasıdır )

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

ghost3890 ghost3890 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer orda bişi varsa devlette bunu biliyosa girer alır baskan kimseye göz boyamak için gösteri yapıcagını sanmıyorum
Arkadasların dediği gibi cinayet kavga gibi olaylar yada eroin tarzı ticaret için baskın yaparlar

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 141 / 225
  • Ticaret 3, (%100)
Ülke GTA San Andreas'a dönmüş.
CJ'in evi olabilir.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

Mağara_Adamı adlı üyeden alıntı

Şehir efsanesi gibi geliyor bana. Yeni Mahalle veya Siteler'de zamanında kan davası veya Kız davasından dolayı birbirine düşmüş aileler oluyor. Bunların engellenmesi içinde polis o bölgede sürekli nöbet tutuyor.

Yeni Mahallede nevruz kutlamaları sırasında mahallede bulunan bir bakal bi gencin ölümüne sebep olmuştu. Çoğun ailesi de Bakkalı öldürme girişiminde bulunmuş. Sonra olaya polis müdahele etmiş ve gece gündüz bakallın olduğu sokakta Özel Harekat nöbet tutuyordu. Bahsettiğim yerlerde ki Aileler geniş aile genellikle, hatta bazen tüm akrabalar olabiliyor. Bu da ciddi toplumsal olayların olması anlamına geliyor.

Bence buna benzer bir olaydır ve buyuk olasılıkla bahsettiğiniz ev yine ASAYİŞin nöbet tuttugu ve barındıgı evlerden biridir. Yani Kendi can güvenliği içinde ayrıca nöbet tutuluyor ( Bu bölgeler Mersinin en sorunlu yerleridir. Uyuşturucu yuvasıdır )

ghost3890 adlı üyeden alıntı

Eğer orda bişi varsa devlette bunu biliyosa girer alır baskan kimseye göz boyamak için gösteri yapıcagını sanmıyorum
Arkadasların dediği gibi cinayet kavga gibi olaylar yada eroin tarzı ticaret için baskın yaparlar

Sanırım tam haberiniz yok devlet açıklama yaptı devlet tarafından resmi bir kazı yapılıyor 1.5 aydırda kazılıyor her aksam resmi harfiyat kamyanu gelip malozları alıp götürüyor. Bu kazı çalısması meclise bile tasınmıştı. Yani dediğiniz olaylarla ilgisi yok.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
15 yildir mersindeyim bende 2 gun once DWTR de gordum ama bilmiyorum garip geliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al