wmaraci reklam
lidertakipci

Forumda Durgunluk mu Var?

27 Mesajlar 3.214 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karbonat karbonat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 7 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Yaptığım ankete göre forumun büyük bir çoğunluğunu üniversite öğrencileri oluşturuyor. 10,37%'lik bir kısmı lise öğrencilerinden oluşuyor.

Anket: http://wmaraci.com/forum/wm-araci/wmaraci-yas-ortalamasi-53953.html

Pek inandırıcı gelmedi bana anketin sonucu.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Acaba sadece wm aracındamı durum böyle yoksa diğer forumlarda mı aynı? Diğer forumlardaki durumu bilen arkadaşlarımız yazarsa daha iyi bir analiz yapma şansımız olur

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Acaba sadece wm aracındamı durum böyle yoksa diğer forumlarda mı aynı? Diğer forumlardaki durumu bilen arkadaşlarımız yazarsa daha iyi bir analiz yapma şansımız olur

İyinette de durum aynı. Bu olay daha çok bilgi paylaşımı yapılan siteleri etkiledi diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

karbonat adlı üyeden alıntı

Pek inandırıcı gelmedi bana anketin sonucu.

Anketi oylayan forum üyeleri. Nesi inandırıcı gelmedi? Konuya atılan cevapları okusan yeter.

Aslında kişi kendinden bilir derlermiş. Sen kaç yaşındasın? :)

Burakcolak Burakcolak www.burakcolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Evet bencede var bi durgunluk ama durgunluğu ücretli üyeliklere bağlamak bence yanlış olur,böyle sitelerde bu durum olağan birşeydir,zaman zaman bence böyle durgunluklar yaşanabilir çünkü her zaman yeni şeyler üretilmiyor,üretildikçe burayada ekleneceğine eminim..

Psycho adlı üyeden alıntı

Wmaracı yazılımı ve giderleri için ödenen paraları söylesem dudağınız uçuklardı...

Merak ettiğimden soruyorum ne gibi yazılım ve giderleri var Psycho hocam ?

Ben yazılımı admin'in yaptığını düşünürdüm hep "vay be ne adam tek başına neler yapıyor" diye düşünürdüm de :)

wmaraci
wmaraci

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

server bedii adlı üyeden alıntı

Evet bencede var bi durgunluk ama durgunluğu ücretli üyeliklere bağlamak bence yanlış olur,böyle sitelerde bu durum olağan birşeydir,zaman zaman bence böyle durgunluklar yaşanabilir çünkü her zaman yeni şeyler üretilmiyor,üretildikçe burayada ekleneceğine eminim..

Merak ettiğimden soruyorum ne gibi yazılım ve giderleri var Psycho hocam ?

Ben yazılımı admin'in yaptığını düşünürdüm hep "vay be ne adam tek başına neler yapıyor" diye düşünürdüm de :)

Giderlerin buradan açıklanması doğru olmaz.Sadece forumun alt yapısı vbulletin ve wmaracının geri kalanında bunun üzerine yazılmış bir sürü koddan oluşuyor.

• Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Vbulletin lisansını alırken bir kere ücret ödeniyor bunun başka bir gideri varmı ki,kod yazarken para mı ödeniyor ?

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

Vbulletin lisansını alırken bir kere ücret ödeniyor bunun başka bir gideri varmı ki,kod yazarken para mı ödeniyor ?

Sunucu ücreti falan vardır hem sana açıklamak zorundalar mı? Belki yazılımcı çalıştırıyor ona para ödüyor? Belki sigara parası için para istiyor belki dağıtmak için para istiyor seni neden ilgilendirir ki?

Hayır yani bazen öyle sorular soruluyor ki sinir olmamak elde değil resmen ben para verdim hesabını ver gibi sormuşsun.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Okullar açıldı. Normaldir.

• Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)

trgy adlı üyeden alıntı

Sunucu ücreti falan vardır hem sana açıklamak zorundalar mı? Belki yazılımcı çalıştırıyor ona para ödüyor? Belki sigara parası için para istiyor belki dağıtmak için para istiyor seni neden ilgilendirir ki?

Hayır yani bazen öyle sorular soruluyor ki sinir olmamak elde değil resmen ben para verdim hesabını ver gibi sormuşsun.

Bu artisliğin kime koçum,sadece merak ettiğim için soru soruyorum ben buraya para falan ödemiyorum ki hesabını sorayım kaldıki ödesemde sormam,bir yetkili çok para gidiyor dedi bende merak ettim acaba ne için para gidiyor diye.Hesap sormak amaçlı değil merak ettim hepsi bu.

bir webmaster sitesinin masrafı neler olur merak ettim yani,yönetici olsan banlıcan beni yani

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

Bu artisliğin kime koçum,sadece merak ettiğim için soru soruyorum ben buraya para falan ödemiyorum ki hesabını sorayım kaldıki ödesemde sormam,bir yetkili çok para gidiyor dedi bende merak ettim acaba ne için para gidiyor diye.Hesap sormak amaçlı değil merak ettim hepsi bu.

bir webmaster sitesinin masrafı neler olur merak ettim yani,yönetici olsan banlıcan beni yani

Adam akıllık konuş çocuk yok karşında artislik yaptığımda yok. Merak etsen adam gibi sorardın. Banlamam senin gibileri barındırmam forumumda önceden yaptığım gibi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al