wmaraci reklam

Geleceğim Söz Konusu!

11 Mesajlar 1.199 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Render Render Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar ablalarım,abilerim,kardeşlerim Emre ben 19 yaşındayım şuan sürekli olarak çalışıyorum geçmişte lise olsun orta okul olsun okulu çok benimseyen biri değildim ama şimdiler de yaş ilerledikçe anlıyorum okumanın ne demek olduğunu belki biraz geç kaldım ama farkındayım bu cümleleri 25 veya 30 yaşında söylemiş olsaydım belki ''dalgamı geçiyorsun?'' diyebilirdiniz diye düşünüyorum ama şuan 19 yaşındayım orta okuldan mezun olduktan sonra liseye 1 sene gitmedim ben iş hayatına atılmıştım(2012) sonra iş hayatının zorluğunu görünce okumak istedim ailem liseye yolladı beni '' 47,8'' diploma notu ile sayısal dersler yüzünden sınıfta kaldım karneye 1 hafta kala çok ağladım müdürün odasında hocam 1 senem yanmış 1 sene daha yakmayın diye ama ne fayda kaldım. 2. şansımı deneyecektim ama ailemin durumu kötüye gidiyordu babam bi ara işsiz kalmıştı ve benim sanırım fedakarlık yapma zamanım gelmişti gitmek istiyordum ama ev dağılıyordu ve tekrar iş hayatına atıldım ve ondan beri çalışıyorum velhasıl kelam çalışmaya devam ettim hala koymuyordu bana okumamak diploma sahibi olmak bak ne güzel paramı kazanıyordum diyordum sanki ilerde evlenince yetecekmiş gibi geçenlerde bir kızla tanıştım gayet hoş hanım efendi bir kızdı sohbet muhabbet okuyor musun diye sordum üniversite mezunum dedim ve bana sordu inanır mısınız düğümlendim açıktan okuyorum diyemedim ya ve bir geleceğe gittim ya dedim benim evleneceğim insan üniversite mezunu ben daha mezun bile değilim dedim illa öylede olması gerekmiyor ben üniversite mezunu olurum evleneceğim kişi bir meslek sahibi olmaz buda beni tedirgin ediyor velhasıl kelam ben okumak istiyorum açık öğretime kayıtım var ama 3 ayda bir sınav puanı az kazanıyorum ama bu sırada zamanımdan yiyorum askerliğim de geldi(2018) tecil etsem açıktan sadece kaçınılmaz olanı erteleyecek tim onun için özel okul planlıyorum en azından 4 sene okurum açık öğretim gibi ne zaman biteceği meçhul olmaz diye düşünüyorum düşüncem bu bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı acaba yani kafam da karışık hangi yola gitmeliyim bilmiyorum ikilemde kaldım özel okulda okuyan arkadaşlar buraya da yorum yapabilirler mi fiyat olarak ta,okul olarak ta lütfen..

Yazım hatalarım varsa affola umarım anlatabilmişimdir istediklerimi.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Saygılarımla

wmaraci
reklam

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Boşver askerliğe git askerlikte de sınavlara katılabiliyorsun .

• Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Ben de aynı durum da sayılırım şuanda bir şeyi erteliyorsam sebebi askerlikten dolayıdır.

• Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Bende o sürece doğru ilerliyorum ama kafam fazlasıyla karışık pmehmet

wmaraci
wmaraci

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Sana güzel bir yazı yazacağım editleyeceğim şu an mobilim

• Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Karışmasın okulun vb yok açık öğretimi askerlikte de yapabilirsin . Dayım öyle yaptı . bitirebildiğini askerlikte bitirdi . Devamını askerden sonra halletti . Şimdi üniyi bitiriyor bu sene .

RecepDemirel RecepDemirel www.demirelrecep.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Ben 25 yaşındayım kardeşim üniversite okuyorum seneye mezun olacağım inşallah. Okumak istiyorsan yaşın gayet uygun. Benim bölümümde 40 küsür yaşında bir abi bile var. Sen yaşı dert etme yani okumak istiyorsan oku

AKHENATA AKHENATA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim yazdıklarımı iyi oku ve sonucu çıkar ;
Ben 8.sınıftaydım ablam lise 1. sınıftaydı ve ailemin maddi durumuda kötüydü.Ben liseye geçseydim daha da zor olacaktı 8-9 aylık kira borcumuz vardı.Bende dedim ablam okusun ben çalışayım internet kafe işine girdim.Ablamı dershaneye gönderdim kira borçlarımız bitti 3 yılımı doldurmuştum.17-18 yaşlarımdayken 70 bilgisayarlı internet kafenin tüm alt yapısını,teknik kısmını ve birçok işlevini ben görüyordum 18 yaşımda 2 bin lira para alıyordum ve o zamanda 2 bin lira gerçekten iyiydi.Dedim ki okuman lazım bu şekilde ne kadar ilerleyebilirsin.Açık öğretime yazıldım.Açıktan da okumaya başladım adam akıllı okursan gerçekten istersen yaparsın dedim.Senede 3 sınav oluyordu ben adam akıllı çalıştım ve her sınavdan maximum puanı (30) puanı almayı başardım.Aradan 2 sene geçti internet cafede 5 yılımı doldurdum yaşım 20 olmuştu.Açık öğretimde son 1 yılım kalmıştı eğer hepsinden tam puan alırsam mezun oluyordum.1 sene daha sarkmasını da istemedim o sene üniversite sınavına 3 ay kala işi bıraktım dershane parasını biriktirmiştim dershaneye gittim ve 4 yıllık bir üniversite kazandım hemde iyi bir üniversitede.Ve şuan evimiz var Allaha şükür üniversite 3.sınıfa geçtim yaşımda 22 ve şunuda ekleyeyim 2 yıldır üniversite sınıf birincisi oluyorum.(300 kişi arasında) Son olarak hem yurt veriyor devlet hemde burs veriyor.Üniye başlarkende bi site açtım şuan 900 tl aylık geliri var.
Aylık 1.500 tl para yatıyor hesabıma rahat rahat okuyorum.

YETERKİ İSTE GERİSİ GELİR.
BozkurtReis sterk Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Sana güzel bir yazı yazacağım editleyeceğim şu an mobilim

Bekliyor olacağım hocam.

ironhandyt adlı üyeden alıntı

Ben 25 yaşındayım kardeşim üniversite okuyorum seneye mezun olacağım inşallah. Okumak istiyorsan yaşın gayet uygun. Benim bölümümde 40 küsür yaşında bir abi bile var. Sen yaşı dert etme yani okumak istiyorsan oku

İnşallah mezun olursunuz hocam her şey gönlünüzce olsun. Ben tek çoçuğum hocam annem babam 55 yaşlarında anne farklı kültürden gelin olduğu için baba tarafıyla konuşmuyoruz yaşlandılar ve ileride olmayacaklar onun için şimdi bi karar vermem gerekiyor 25i veya 30u yapmamam diye düşünüyorum.

• Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

AKHENATA adlı üyeden alıntı

Kardeşim yazdıklarımı iyi oku ve sonucu çıkar ;
Ben 8.sınıftaydım ablam lise 1. sınıftaydı ve ailemin maddi durumuda kötüydü.Ben liseye geçseydim daha da zor olacaktı 8-9 aylık kira borcumuz vardı.Bende dedim ablam okusun ben çalışayım internet kafe işine girdim.Ablamı dershaneye gönderdim kira borçlarımız bitti 3 yılımı doldurmuştum.17-18 yaşlarımdayken 70 bilgisayarlı internet kafenin tüm alt yapısını,teknik kısmını ve birçok işlevini ben görüyordum 18 yaşımda 2 bin lira para alıyordum ve o zamanda 2 bin lira gerçekten iyiydi.Dedim ki okuman lazım bu şekilde ne kadar ilerleyebilirsin.Açık öğretime yazıldım.Açıktan da okumaya başladım adam akıllı okursan gerçekten istersen yaparsın dedim.Senede 3 sınav oluyordu ben adam akıllı çalıştım ve her sınavdan maximum puanı (30) puanı almayı başardım.Aradan 2 sene geçti internet cafede 5 yılımı doldurdum yaşım 20 olmuştu.Açık öğretimde son 1 yılım kalmıştı eğer hepsinden tam puan alırsam mezun oluyordum.1 sene daha sarkmasını da istemedim o sene üniversite sınavına 3 ay kala işi bıraktım dershane parasını biriktirmiştim dershaneye gittim ve 4 yıllık bir üniversite kazandım hemde iyi bir üniversitede.Ve şuan evimiz var Allaha şükür üniversite 3.sınıfa geçtim yaşımda 22 ve şunuda ekleyeyim 2 yıldır üniversite sınıf birincisi oluyorum.(300 kişi arasında) Son olarak hem yurt veriyor devlet hemde burs veriyor.Üniye başlarkende bi site açtım şuan 900 tl aylık geliri var.
Aylık 1.500 tl para yatıyor hesabıma rahat rahat okuyorum.

YETERKİ İSTE GERİSİ GELİR.

Allah bin bereket versin hocam herşey gönlünüzce olsun,istiyorum ama bazen cevre de etkiliyor insanı tek çoçuğum annem babam yaşlandı ileride belki benimle olamayacaklar onun için bilmiyorum hocam ya kafam allak bullak istiyorum okumayı elbette ama açıktan yapamıyorum yani yok benim ders almam lazım ama bu defada çalışıyorum açıktan yapamıyorum ama alternatif şimdi istemiyorsunuz diyebilirsiniz inanın istiyorum ama ders görmem gerektiğini düşünüyorum özelikle sayısal vasatım ama azminize imrendim hayatınızda başarılar diliyorum yazınızı tekrar tekrar okuyacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al