wmaraci reklam

Geleceğimden Korkuyorum.

33 Mesajlar 3.583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fatihharman fatihharman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar üstadlar. Benim derdim sürekli başarısız olup yerin dibinde hissetmek.
19 yaşındayım, bu hayatta neye atıldıysam başarısız oldum. Website açtım, reklam alamadım, makale yazdım, müşteri bulamadım, blog- niche türü site açtım, sıkıldım vakit ayıramadım, satış ortaklığı yapayım dedim, ondada ofsayt.

Daha dün ehliyet sınavından kaldım, ygs lys gibi sınavlarda barajı bile geçememiştim. Ailem artık bana " nasıl adam olucaksın?" Demeye başladılar. Uğraştığım tek iş; baba mesleği çiftçilik. Bu işi de geleceğimde sürdürmeyi istemiyorum. Bir yönüm, yolum, ve hiç bir donanımım yok. Hayalimde olan bir meslek var. O da; alım-satım işi. Ancak bu işe atılacak bir yol bulamıyorum. Kendi paramı kendim kazanmak, kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum, ancak Allah'ın köyünde nasıl kendi ayaklarımın üzerinde durabilirim.

Psikolojim alt üst durumda. Kendime olan güvenimi yitirdim. Geleceğimden korkuyorum üstadlarım. İçimi dökmek istedim, okuyanlara şimdiden teşekkürler. Bol kazançlar.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Bendede çok oldu. Yaşın itibariyla normal şeyler bunlar. Denemeye devam et kimsenin dediginide kafana takma. Allah herkesin rızkını vermiştir. Ara ve bul !
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Kendime güvenimi yitirmiş durumdayım hocam. Bulunduğum yeri bırakıp başka bir yerde çalışma gibi bir imkanımda yok. Yani askerliği yapana kadar.

dost1313 dost1313 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 6 / 74
  • Ticaret 4, (%100)
Allah herkese bir kapı açar dene devam et illa başarılı olursun
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Bendede çok oldu. Yaşın itibariyla normal şeyler bunlar. Denemeye devam et kimsenin dediginide kafana takma. Allah herkesin rızkını vermiştir. Ara ve bul !

Kendime güvenimi yitirmiş durumdayım hocam. Bulunduğum yeri bırakıp başka bir yerde çalışma gibi bir imkanımda yok. Yani askerliği yapana kadar.

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Geleceğimde, evimi geçindirememe endişesi bir hayli fazla. Beni bitiren asıl mesele de bu
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Aslında yapacağın ve para kazanarak mutlu olacağın işi sen yapmak istemiyorsun. Hem özgür olursun hem de kendi işinin patronu olursun. Çiftçilik zor gibi görünür ama değildir. Baba mesleği olduğu için ve baban belki de hasatta harmanda seni çok çalıştırdığı için bu mesleği istemiyorsun ama lütfen bir kez daha düşün. Ben çiftçilik yapar alır satarım para da kazanırım diyorsan aklına takılan sorulara pm den yazabilirsin? Hatta skype dan da ekleyebilirsin olesore @ hotmail com

https://populertarim.com

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Türkiye'de çiftçilik besin zincirinin en altında bulunuyor. Yani ülkede gelişen herhangi bir olay çiftçiyi direk etkiliyor. Bu yüzden çok riskli bir meslek. Ayrıca milletimiz bu mesleği yapanlara 2. Sınıf muamelesi yaptığı için biraz toplum baskısı hissedeceğimden dolayı da istemiyor olabilirim

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
İnan her mesleğin kendine göre zorlukları var. Hiç bir meslek öyle kolay bir şekilde kazanç sağlamıyor. Alım satım işinde bile dolandırılma ihtimalin var.

Ben senin yerinde olsam problemi biraz da kendimde arardım. Biraz işin kolayına kaçıyormuşsun gibi geldi bana.

Eğer websiten tutmadıysa bir şeyleri yanlış yapıyorsun demektir.

Makalelerin satmadıysa düzgün yazmamışsın demektir ki gönderdiğin postları inceledim, pek çoğunda yazım yanlışları ve anlam bozuklukları var. Bunları düzeltmeyi denedin mi?

Ygs, lys demişsin, günde kaç saat ders çalıştın? Kaç soru çözdün? Aylarca odasından çıkmadan ders çalışıp günde 2 veya 3 bin soru çözen çocuklar var. Senin onların önüne geçebileceğin bir emeğin, bir artın oldu mu?

Sonuç olarak; emek harcamadan hiçbir şey elde edemezsin. Eğer yukarıda saydığım kafadaysan bence çiftçiliğe devam et. Çünkü bence en az emek isteyen meslek o gibi duruyor. Kafanı çalıştırmaya gerek yok, bedenin çalışsın yeter. Nasılsa gerisini toprak hallediyor.

Benim fikrim; şu anda ergenliğinin Lohusa dönemindesin. Yazık ki eğitim sistemimiz gençleri bu dengesiz ruh hallerinde gelecekleri için bir seçim yapmaya zorluyor. Sonuç olarak karar senin, hayat senin.

Lütfen söylediklerimi ters ya da negatif olarak algılama. Seni tanımam etmem ama sende gördüklerim bunlar. Gelişmeleri bildir. Belki bir çözüm buluruz.
cthax Kotil 53456

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
Sorun tamamen kendimde hocam. İradem çok zayıf olduğu içindir belkide. Yaptığım hiç bir şeyden zevk almıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al