wmaraci reklam

Gürcistan Nasıldır ?

14 Mesajlar 2.905 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
LikeSend , Açıklayıcı anlatımınız için teşekkür ederim..
Zaten o pis işler Türkiye'de de var, burada da batakhaneler pavyonlar vs.. var ama ben ömrümde ne pavyona gittim ne kumar oynadım içki de içmem sigara da bunlara harcamam olamaz. Şuan internetten sabit bir gelirim var Ankara'da yaşıyorum aylık ortalama 1.500 - 2.000 arasında harcıyorum ev kendimin kira falan da yok içinde benim sıkıldığım ülkemizin çok vergi alması insanları soyması ben zaten kendi ülkemde vergi adı üstünde haraç veriyorum. Ömür boyu duracak değilim ama gidip biraz kalmak oradaki yaşam nasıl belki buradan daha iyidir yada kötüdür. Kendi arabamla gideceğim biraz eski model orada belki orada daha lüxleri vardır. Gezeceğim bir hafta falan yaşayacağım. Oradaki halkı görmek istiyorum başkentler zaten her zaman çok pahalı olur Ankara İstanbul'a gelen birisi zaten pahalı pahalı alıyor her şeyi bizim ülke için düşündüğümüzde çünkü hep sanki dolar üzerinden satıyormuş gibi satıyorlar. Çorum/İskilip te yaşarken ekmek arası tavuk döneri 2.5 ₺ ye yiyordum 2 kişi 5 ₺ şuan Ankara'da 5 ₺ ye bir tanesini alabiliyorum istanbula gitmedim hiç orada da eminim kat kat daha fazlasıdır.

wmaraci
reklam

SoonSelanikli SoonSelanikli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Taşeron işçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bu yaz arabamla gitmeyi düşünüyorum eğer nasib olursa 🤔 araştırmalarıma göre batum değilde kuzey şehirleri veya tiflise gidebilirim heralde 😊

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Konu eski, umarım hortlattım diye olumsuz yorum yapanlar olmaz. Ama gürcistan hakkında gerçekten doğru ve doyurucu bilgiler verilmiş. O yüzden güncellenmesinde bir sakınca yok.

Ben de iki kez gürcistana gezmeye gittim. İlk gidişimde bir günlüğüne ahıska ve borjomiye gittim. İkincisinde ise ahıskadan direk tiflise gittim. Ahıska çok küçük bir kasaba. Ama aradığınız birçok şey var. Fiyatlar ucuz.
Tiflis ise turizm cenneti. Fiyatlar ise avrupa düzeyinde.

herşeye rağmen gürcistan gezmek için ideal bir ülkedir. Sermayem olsa arkama bakmam gider iş kurarım. Tarım turizm hayvancılık ile uğraşılabilir. hatta bunları birarada yapmak için bir tür çiftlik fikrim var.

Benim merak ettiğim bir şey var. Şu anda gürcistanda doktor polis asker kasiyer maaşları ne kadardır. Eskiden çok düşk olduğunu duymuştum. Eğer hala daha böyle düşükse, orada insanlara sosyal medya işi yaptırmak bence iyi bir fikir. Hem onlar kazanır hem de biz uygun fiyata paylaşım yaptırırız.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

ilkerQ7 ilkerQ7 White Hat Hacker Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 42 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Benden de bir tavsiye. Gürcistan'ın şehirlerinden biri olan Batum güzeldir. Ama Türk çoktur. Kendinizi biraz daha yabancı hissetmek isterseniz en az Tiflis'e kadar gidin bence.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

Python'dan vazgeçemiyor...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al