LikeSend , Açıklayıcı anlatımınız için teşekkür ederim..
Zaten o pis işler Türkiye'de de var, burada da batakhaneler pavyonlar vs.. var ama ben ömrümde ne pavyona gittim ne kumar oynadım içki de içmem sigara da bunlara harcamam olamaz. Şuan internetten sabit bir gelirim var Ankara'da yaşıyorum aylık ortalama 1.500 - 2.000 arasında harcıyorum ev kendimin kira falan da yok içinde benim sıkıldığım ülkemizin çok vergi alması insanları soyması ben zaten kendi ülkemde vergi adı üstünde haraç veriyorum. Ömür boyu duracak değilim ama gidip biraz kalmak oradaki yaşam nasıl belki buradan daha iyidir yada kötüdür. Kendi arabamla gideceğim biraz eski model orada belki orada daha lüxleri vardır. Gezeceğim bir hafta falan yaşayacağım. Oradaki halkı görmek istiyorum başkentler zaten her zaman çok pahalı olur Ankara İstanbul'a gelen birisi zaten pahalı pahalı alıyor her şeyi bizim ülke için düşündüğümüzde çünkü hep sanki dolar üzerinden satıyormuş gibi satıyorlar. Çorum/İskilip te yaşarken ekmek arası tavuk döneri 2.5 ₺ ye yiyordum 2 kişi 5 ₺ şuan Ankara'da 5 ₺ ye bir tanesini alabiliyorum istanbula gitmedim hiç orada da eminim kat kat daha fazlasıdır.