wmaraci reklam

HepsiBurada mı? N11 mi?

26 Mesajlar 6.380 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yldrmzffr yldrmzffr kacgunkaldi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Hepsi burada kadar yalancı ve müşterisini kandırmaya çalışan başka bir firma görmedim...

N11 ise ciddi anlamda müşterisi ile ilgileniyor..

yldrmzffr.com
muzaffer@yldrmzffr.com
wmaraci
reklam

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

SalihToy adlı üyeden alıntı

Hepsiburada dan alışveriş yapmayınız!
Çünkü; paranızı peşin alırlar, ödeme doğru mu gelir, eksik mi gelir? Yada uğraşırlar mı garantisi yoktur. Kimsenin başı bu adamlar yüzünden yanmıyor diye garantili değiller! Ben 600 TL alışveriş yaptım; 10 TL lik ürün çıktı, 14 günlük tüketici haklarımı ihlal etmeye çalıştılar ve ne müşteri hizmetleri ne de o İzmit de bulunan firma yeri beni salladılar! Bildiğin 600 TL'nin üzerine yatmaya çalıştılar. Farklı numara ile aradığım da açıyorlar ama! Gidin N11 den alışverin yapın.
Çünkü;
onlar da havuz sistemi var. Yani; siz ödeme yaptığınız da, ödeme hemen satıcıya ulaşmaz. Ücret havuz da bekler. Daha sonra sizin hesabınıza gelecek olan onay butonu ile ödeme satıcıya ulaşır. Bundan dolayı da ürün doğru mu geldi veya gelecek, ürün yanlış gelse bile firmaya iletir firma ise yardımcı olur. O yüzden Hepsiburada gibi şerefsizlerin borusu ancak parayı alana kadardır. Sonra takmaz bile sizi.

Oradaki çalışan hıyar abinin bir hatası yüzünden siz haftalarca aylarca beklersiniz. Ödeme talep eder, gelir veya gelmez. şans işidir. Ben tüketici haklarına 1 kez başvurdum 2 günde ödemem geri geldi. Yoksa ödemesinler o parayı devlet yaptırım uygulatır onlara ceza keser. Ben 15 - 20 defa ulaşmaya çalışıp not bıraktırıyorum, ödeme geri gelsin; durmadan 48 saat içeresinde döneceklerini söyleyip, dönmüyorlar. Bu yüzden Hepsiburada çöptür! Haa N11 den alır, ürün yanlış çıkar, siz de ödemeyi onaylamaz, firma ile iletişime geçer, tabi ki yardımcı olacaktır. :)

https://wmaraci.com/forum/2500193-mesaj9.html

evet bu yasal 14 günlük hakkı ihlal etmek için ellerinden geleni yaptıklarını bende eklemeliyim.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Ben alışverişlerimi sürekli HEPSİBURADA'da yapıyorum. Herhangi bir sorun oluşmadı.

Daha önce bir güç kaynağı almıştım 750 TL id. Geç geleceği söylendi yaklaşık 15 20 gün sürecekti gelmesi. Bende iade istedim aynı gün param hesabıma geri yattı. Hepsi burada sizin paranızın üstüne niye yatmaya çalışsın. Saçma geliyor.

Bir çok üründe iptal ettim:

cagdaskorkmaz.com.tr

AliYmn AliYmn Python Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Kontrol ve Otomasyon Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 120 / 131
  • Ticaret 19, (%100)
N11 herzaman müşterisinin yanında olduğu için N11 Tabiki!

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Hepsiburadan buzdolabı aldım 2 bin tl kampanyalı, magaza fiyatı 3.100 idi. Geldiler hemen ertesi gün kurulum yaptılar. Gerisini siz düşünün. Ama n11 sağlam orda en azından ürün çeşitliligi çok ve kargolar ücretsiz oluyor.

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
hepsiburada sitesinden 30k üzerine toplamda alışveriş yaptım sadece bir ürünü 3 gün gecikmeli yolladılar ondada 10 tl kupon verdiler ve arayıp özür dilediler uzun zamandır kullanıyorum daha bir sıkıntısını yaşamadım öneririm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al