wmaraci reklam
lidertakipci

İddaada Beraber Kazanalım! - Ücretsizdir.

7 Mesajlar 840 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Konu iptal. Maçları profil sahibinin yaptığı çekilişle kazanmışım :D Bakalım sonuç ne olacak fenada durmuyor.

wmaraci
reklam

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
Sen de bunu yedin?
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

yakupahmet yakupahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bnm arkadaşım o facetekilerin hepsiyle iletişime geçti adam bi kere tutturuyor sonra yatıyon habire telafi kuponu diyor o da yatıyor kendin yap yapacaksan hiç bulaşma derim zaten mantıken nerden bilecek adam yani
Kafkef

kişi bu mesajı beğendi.

Başarılıyı taklit edersen başarısız olduğunu kabul etmiş olursun

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

Konuyu güzelce okudunuz mu okumadınız mı bilemiyorum ancak farkındaysanız ücretli olarak almamak için böyle birşey yapıyorum :D Yeyip yememe meselesi değil olay. Profile girip o kuponları gördükten sonra aklın varsa yeme :D İstersen pm at bahsettiğim kişinin profilini atayım kardeşim. Yani mesele yiyip yememekten ziyade bir kere şansımızı denemek :D

Ek Olarak:

yakupahmet adlı üyeden alıntı

Hocam bnm arkadaşım o facetekilerin hepsiyle iletişime geçti adam bi kere tutturuyor sonra yatıyon habire telafi kuponu diyor o da yatıyor kendin yap yapacaksan hiç bulaşma derim zaten mantıken nerden bilecek adam yani

Hocam kendimiz yapıyoruz zaten o açıdan sıkıntı yok. Sadece şansımızı denemek adına böyle birşey yapacağımki bahsettiğim kişinin profiline girince gerçekten hak verirsiniz bana. Bende kafadan maç veriyorum diyenlere vs. inanmam yoksa :D Ama adam almış başını gidiyor.

Sizin gibi düşünüyorum aslında. Madem biliyor niye satıyor felan diye. Çünkü tek kuponda 100binleri alıyor adamki resimleri de profilinde var.

Burdan çok kimse çıkmazsa yurttan milleti toplayıp yapacam yani. Fazla birşey gerekmiyor dediğim gibi 50 kişi takip edecek ardından benim vereceğim profil aracılığıyla geldiğini söyleyecek biz de şansımızı deneyecez.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Konuyu güzelce okudunuz mu okumadınız mı bilemiyorum ancak farkındaysanız ücretli olarak almamak için böyle birşey yapıyorum :D Yeyip yememe meselesi değil olay. Profile girip o kuponları gördükten sonra aklın varsa yeme :D İstersen pm at bahsettiğim kişinin profilini atayım kardeşim. Yani mesele yiyip yememekten ziyade bir kere şansımızı denemek :D

Ek Olarak:

Hocam kendimiz yapıyoruz zaten o açıdan sıkıntı yok. Sadece şansımızı denemek adına böyle birşey yapacağımki bahsettiğim kişinin profiline girince gerçekten hak verirsiniz bana. Bende kafadan maç veriyorum diyenlere vs. inanmam yoksa :D Ama adam almış başını gidiyor.

Sizin gibi düşünüyorum aslında. Madem biliyor niye satıyor felan diye. Çünkü tek kuponda 100binleri alıyor adamki resimleri de profilinde var.

Burdan çok kimse çıkmazsa yurttan milleti toplayıp yapacam yani. Fazla birşey gerekmiyor dediğim gibi 50 kişi takip edecek ardından benim vereceğim profil aracılığıyla geldiğini söyleyecek biz de şansımızı deneyecez.

bak benm arkın denediklerini burda sölemek istemem ama biri 65 oran veriyor 65 tl ye biri 150 tl ye veriyordu adını sölemimm 150 verdikleri bikere tutturdu profilini görünce ilk bnde öle düşünmüştüm ama fıss yani sen bilirsin tabi denemeden raha etmez için :)

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

yakupahmet adlı üyeden alıntı

bak benm arkın denediklerini burda sölemek istemem ama biri 65 oran veriyor 65 tl ye biri 150 tl ye veriyordu adını sölemimm 150 verdikleri bikere tutturdu profilini görünce ilk bnde öle düşünmüştüm ama fıss yani sen bilirsin tabi denemeden raha etmez için :)

Parayla almam ben zaten kardeşim :) Photoshop yapan ************** çok facebookta. Bu adamda belki öyle çalışıyordur. Zaten kuponlar tutsa dahi barkodlarını bazılarında paylaşmıyor. Bu da doğal olarak photoshop ihtimalini akla getiriyor. Ancak dediğim gibi ücretsiz verecek yarınki maçları :D Küçükten birşeyler atarım.

• Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
hadi bakalım :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al