wmaraci reklam
lidertakipci

İlk 250 binimi nasıl kazandım?

166 Mesajlar 24.561 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Hayal gücü ön planda kurgulanmış acemice bir makale ne ortada veri paylaşımı var nede bir görsel, konuya cevap yazanlarada hayretler içersindeyim roman yazsam inanacaklar.

telegram: saydekofficial

wmaraci
reklam

VolkanC VolkanC Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 26 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Harika bir yazı, gaz veren multimilyonerlerden daha etkili. Yaş 28 ibret aldım. Başarıların devamını dilerim.
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

Hayal gücü ön planda kurgulanmış acemice bir makale ne ortada veri paylaşımı var nede bir görsel, konuya cevap yazanlarada hayretler içersindeyim roman yazsam inanacaklar.

yazıyı yazan arkadaş şizofren mi böyle bir kurgu içine girsin ya da film mi çekiyor ?

100 200 ziyaretçi sitesine gidince veya helal tebrikler deyince haz mı almak için yaptı güldürmeyin beni güldürmeyin.
Bonimax Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

VolkanC adlı üyeden alıntı

Harika bir yazı, gaz veren multimilyonerlerden daha etkili. Yaş 28 ibret aldım. Başarıların devamını dilerim.

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

yazıyı yazan arkadaş şizofren mi böyle bir kurgu içine girsin ya da film mi çekiyor ?

100 200 ziyaretçi sitesine gidince veya helal tebrikler deyince haz mı almak için yaptı güldürmeyin beni güldürmeyin.

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)

wmaraci
wmaraci

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Burda yok dinen yanlış öbür tarafta yanarsın kul hakkı diyenlerin hepsinin yan sekmesinde warez film & dizi açık, alttan da torrentten lossless indirdiği albüme bakıyor.Crackli programıyla işlerini hallediyor, İnternetten bulduğu antivirüs keyleriyle kendini güvende sanıyor, Youtube dan izlediği videoların yarısının izinsiz yüklendiğini bilmiyor.

Örnek veriyorum birisi "Bu arkadaşın imtihanı dünya malıyla olucak gibi görünüyor. Allah hidayet versin. Sapıtanlardan eylemesin..." demiş nick altındaki sitesi pvp server sitesi arkadaş sanırım yasal ve tv programlarına çıkan hocalardan onaylı bir iş sanıyor. Burda bıdı bıdı biz yasal olmayan şey yapmıyoruz diyen öteki seocu arkadaş zamanında dizi domainleri satıyormuş bir diğeri de "Birisi de Forumda yakinda banka soygunu hikayeleri,uyusturucu kacakcilarinin silah tuccarlarinin hikayeleri paylasilip tebrlk edilirse sasirmayicam" demiş ve diğer mesajlarından birinde warez siteler haram vs yazmış ama bir diğer mesajında WAREZ izlediği diziden ekran görüntüsü paylaşmış yahu bırakın şu ben ak sütüm ayaklarını hepinizin zamanında yaptığı şeyler oldu ve eminim zamanında yaptığınınız şeyler olmasa buraya kadar gelemezdiniz.

Sorum şu ki kaçınız 4 vakit namazını kılıyor orucunu tutuyor yalan söylemiyor, kaçınız zamanında iddaa loto piyango kazı kazan oynamadı, kaçınızın bankadaki parası faizsiz duruyor? Herkes kendine müslüman.

Not: Burda arkadaşın yaptığını allayıp pullamıyorum bazı cahillere önce kendilerine sonra başkalarına bakmalarını söylüyorum sadece.
ResitAkyol Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Dostum bütün düşüncelerimi açıkladın gerçekten tebrik ediyorum. Böyle bir yorum yapacaktım ama uğraşmaya değmez diye takmadım.

Gökhan adlı üyeden alıntı

Burda yok dinen yanlış öbür tarafta yanarsın kul hakkı diyenlerin hepsinin yan sekmesinde warez film & dizi açık, alttan da torrentten lossless indirdiği albüme bakıyor.Crackli programıyla işlerini hallediyor, İnternetten bulduğu antivirüs keyleriyle kendini güvende sanıyor, Youtube dan izlediği videoların yarısının izinsiz yüklendiğini bilmiyor.

Örnek veriyorum birisi "Bu arkadaşın imtihanı dünya malıyla olucak gibi görünüyor. Allah hidayet versin. Sapıtanlardan eylemesin..." demiş nick altındaki sitesi pvp server sitesi arkadaş sanırım yasal ve tv programlarına çıkan hocalardan onaylı bir iş sanıyor. Burda bıdı bıdı biz yasal olmayan şey yapmıyoruz diyen öteki seocu arkadaş zamanında dizi domainleri satıyormuş bir diğeri de "Birisi de Forumda yakinda banka soygunu hikayeleri,uyusturucu kacakcilarinin silah tuccarlarinin hikayeleri paylasilip tebrlk edilirse sasirmayicam" demiş ve diğer mesajlarından birinde warez siteler haram vs yazmış ama bir diğer mesajında WAREZ izlediği diziden ekran görüntüsü paylaşmış yahu bırakın şu ben ak sütüm ayaklarını hepinizin zamanında yaptığı şeyler oldu ve eminim zamanında yaptığınınız şeyler olmasa buraya kadar gelemezdiniz.

Sorum şu ki kaçınız 4 vakit namazını kılıyor orucunu tutuyor yalan söylemiyor, kaçınız zamanında iddaa loto piyango kazı kazan oynamadı, kaçınızın bankadaki parası faizsiz duruyor? Bırakın bu işleri kendi hayatınıza bakın yediğiniz her kazık bir tecrübe.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Tanrıyla benim arama kimse giremez.

Şüphesiz saten. Yazım yanlış yere çekilmiş ekstra açıklama yapmayacağım.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Sorum şu ki kaçınız 4 vakit namazını kılıyor orucunu tutuyor yalan söylemiyor, kaçınız zamanında iddaa loto piyango kazı kazan oynamadı, kaçınızın bankadaki parası faizsiz duruyor? Herkes kendine müslüman.

Not: Burda arkadaşın yaptığını allayıp pullamıyorum bazı cahillere önce kendilerine sonra başkalarına bakmalarını söylüyorum sadece.

Yorumunuzda benim yazımı eleştirmişsiniz normalde açıklamayacaktım ama o kadar kısır ve cahilce düşünülmüş ki açıklama gereği duydum.

O yazıdan kastım: Allah bahsi geçen arkadaşa dünyada bolluk bereket verecek ve bunu nasıl harcadığıyla ilgili bir yorum katmak istedim. Dinen uygun veya değil gibi bir yorum katmadım...

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

4 vakit değil 5 vakit. Kendiniz de kılmadığınız için herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz sanırım. İbadetlerini yerine getiren bir insan açık açık bakın ben ibadetlerimi yerine getiyorum der mi? İnsanları kendiniz gibi görmekten vazgeçin.

Bayılıyorum böyle konularda crackli program örneği verenlere. Bu arkadaşı eleştirenler isterlerse günahkar olsunlar eleştirileri yine yanlış olmaz. Bırakın olaya dini açıdan bakmayı ahlaki açıdan baktığımızda bile yanlış. Zihniyeti değiştirmesi lazım arkadaşın. Yolda 100 bin lira bulsa yine cebe atacak diye düşünür insanlar bu yazıyı okuduktan sonra.
melankolia Serhan soulmy

kişi bu mesajı beğendi.

WPD WPD Wordpress Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 38 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Milleti kandırıp, dolandırıp utanmadan bir de süslü sözlerle anlatmışsın. Yazık ki senin gibi insanları aramızda barındırıyoruz, üstelik ardı arkası kesilmeyen övgülerle..
Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

ssimsek.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al