wmaraci reklam
lidertakipci

İlk 250 binimi nasıl kazandım?

166 Mesajlar 24.552 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Yanlış hatırlamıyorsam 256 tane hesaba girip oyundaki eşyalarını kendi karakterime aktarmıştım. Bunu okuyan mağdur arkadaşlardan özür dilemiyorum, sazanlığınıza yanın.

Tam fırının kapısının çaprazında siyah bir cüzdan gördüm, aldım yerden, içini açtım. İçinde bir adet kimlik ve toplamda 70 TL para. Yolda para görsem alır cebe atarım ve bunuda attım cebe, cüzdanıda fırıncıya verdim.

1 aylık süresi dolan kanallar bana geri dönüşün nasıl olduğunu sorduklarında "yeterli geri dönüşü alamadık, maalesef sizle anlaşamayacağım" gibi cümleler kurup onları geri çevirdim.

Milyonlar kazansanız da şu zihniyeti değiştirmediğiniz sürece yaptığınız işlerden hayır gelmez.
melankolia VoSToK Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

isousluer adlı üyeden alıntı

Yanlış hatırlamıyorsam 256 tane hesaba girip oyundaki eşyalarını kendi karakterime aktarmıştım. Bunu okuyan mağdur arkadaşlardan özür dilemiyorum, sazanlığınıza yanın.

Tam fırının kapısının çaprazında siyah bir cüzdan gördüm, aldım yerden, içini açtım. İçinde bir adet kimlik ve toplamda 70 TL para. Yolda para görsem alır cebe atarım ve bunuda attım cebe, cüzdanıda fırıncıya verdim.

1 aylık süresi dolan kanallar bana geri dönüşün nasıl olduğunu sorduklarında "yeterli geri dönüşü alamadık, maalesef sizle anlaşamayacağım" gibi cümleler kurup onları geri çevirdim.

Milyonlar kazansanız da şu zihniyeti değiştirmediğiniz sürece yaptığınız işlerden hayır gelmez.

Aynen üstadım işe haram parayla girmesi kötü olmuş.

İnsanları kandırmakda çok kötü bişi adam sevinmiştir ona reklam verecen diye ümit etmiştir daha cok geliştirmeye bakmıştır o olumsuz mesajın onun dünyasını yıkmıştır.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Aynen üstadım işe haram parayla girmesi kötü olmuş.

İnsanları kandırmakda çok kötü bişi adam sevinmiştir ona reklam verecen diye ümit etmiştir daha cok geliştirmeye bakmıştır o olumsuz mesajın onun dünyasını yıkmıştır.

rkorkmaz adlı üyeden alıntı

Yazı güzel, bir çırpıda okudum. Eminim günlük tarzında roman yazabilirsin. Kazandığın paraya gelince Allah daha fazla versin, bize de versin ama insanları kandırarak kazanmaya başlamanı takdir etmemizi de bekleme. Saygılar.

TheAnalyzer adlı üyeden alıntı

Yerde bulduğun haram parayla buralara gelmişsin bence sınanıyorsun haline şükret başladığı yeri unutma zekatını ver.

Kaygılarınızdan dolayı teşekkür ederim fakat ben fazlasıyla geri verdim. Ayrıca 1 ay ücretsiz reklam yaptırdığım kişilerle şuan ücretli olarak anlaşmalıyım, hak ettiklerinden fazlasını alıyorlar :)
seomweb 1SMHMedya Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

Bu 1 aylık reklam sürecinde satışlarım 3 katına çıkmıştı. Elde ettiğim geliri saklıyordum ve ileriki reklam yatırımı için kullanacaktım. 1 aylık süresi dolan kanallar bana geri dönüşün nasıl olduğunu sorduklarında "yeterli geri dönüşü alamadık, maalesef sizle anlaşamayacağım" gibi cümleler kurup onları geri çevirdim. Hesabımda da yüklü bir para birikmişti.

Şunu okuduktan sonra yorum yapmak dahi istemiyorum.
fatihmurat SynapseMm

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Yani ilk olarak HELAL olmayan kazanç ile bu işlere başlamışsınız. Bunun ileride nasıl döneceğini bilemeyiz ama ben hayırlı bir iş olduğunu düşünmüyorum.

Başarılar.
3rKaN

kişi bu mesajı beğendi.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Şunu okuduktan sonra yorum yapmak dahi istemiyorum.

O kişiler şuan benden video başı ortalama 20 TL almaktadırlar, tabi ki bu yapılanın ne kadar kötü birşey olduğunu değiştirmez :)

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Şahıs şirketi, 500 tl masrafla kurabildiğiniz ufak şirket.

Tabii ki önceden di 500 TL masraf ile kurabilmek :)
Şimdi fiyatlar uçtu hocam.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

Hafiz Hafiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 7, (%100)
Kardeşim o 250 bini 1 gün içerisinde 1 M yapalım istersen. Tempobet'e atalım. 3-4 tane 2 gol olacak maç bulalım sonra gelsin paralar :D
seomweb

kişi bu mesajı beğendi.

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Hikayenizi büyük bir zevkle okudum. Açık sözlü oluşunuzu ve kendinizi kahramandan çok gerçek olarak anlatmanızı da sevdim. O cüzdan hikayesi de bunlardan bir tanesi. Sektöre 50 TL ile girdiğim o dönemlerden bugüne ne kadar kazandığımı hatırlamıyorum ancak aklımda olan hep 50 TL ile girdiğim şu yolda geldiğim konum var. Şayet yeni projende yardıma ihtiyacın olursa mesajım bulunsun elimden gelen yardımı yapmak isterim.
İş hayatında başarılar dilerim.
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

BugraGulay BugraGulay <?php echo"It's Life"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer/Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 34 / 135
  • Ticaret 7, (%100)
Belkide tamamını dikkatle okuduğum nadi makalelerdendi. Allah yolunuzu açık etsin. Umarım hayallerinizin daha üstüne çıkmayı başarırsınız. Başarılar :)
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al