wmaraci reklam

İlk İş Teklifimi Aldım Görüşleriniz

19 Mesajlar 2.173 Okunma
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Arkadaşlar sabah itibariyle ilk iş teklifimi almış bulunmaktayım. Daha önceden kendi kullandığım temaları editlemişliğim ve türkçeye çevirmişliğim vardır. Ancak bu işi yapabilirmiyim bilmiyorum. WooCoomers denen sistemideki temaları biraz inceledim ve benim bugüne kadar kullandığm temalardan çok daha profesyonel. İşi kabul edersem eğer 150$ değerinde bir tema satın alıp üzerinde düzenleme yapmam gerekecek. İlk işim olması nedeniyle biraz çekiniyorum açıkçası. Daha önceden tecrübeli arkadaşlar bana bir fikir verebilirlerse sevinirim. Henüz gelen mail'e cecvap vermedim

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Hayırlı uğurlu olsun Kerim hocam :) Allah utandırmasın...

Biraz daha araştırın isterseniz hocam.Yani bilgi alın biraz daha...

Saygılarımla...

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Hayırlı uğurlu olsun Kerim hocam :) Allah utandırmasın...

Biraz daha araştırın isterseniz hocam.Yani bilgi alın biraz daha...

Saygılarımla...

Amin hocam temenniniz için teşekkürler. Konu altından gelen cevaplara göre işi kabul edip etmeyeceğime karar vereceğim
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Başkalarının lafıyla hareket etme. İş teklifini sana yaptılar. Buradaki insanlara değil. Sonra keşke kabul etseydim filan dememek için kendi kararını kendin ver.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Başkalarının lafıyla hareket etme. İş teklifini sana yaptılar. Buradaki insanlara değil. Sonra keşke kabul etseydim filan dememek için kendi kararını kendin ver.

Hocam normal bir wp sitesi olsa direk kabul ederim ancak bu bahsedilen woo bilmemne sitesinde ki temalar alışveriş sitesi temaları Yani bizlerin normal olarak kullanmadığı bir çok ek özellik var ve daha önceden kullanan arkadaşalr var ise bunların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Onun haricide zaten ne karar alırsam alayım kendi kararım olacak

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer wordpress biliyorsan tüm sisteminide bilmen gerek yani ben wordpress ve diğer dilleri biliyorsam bu işi kabul ederdim de kendi kendine.Yani biliyorsan diğer sistemlerde zor gelmez.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Buğra adlı üyeden alıntı

Eğer wordpress biliyorsan tüm sisteminide bilmen gerek yani ben wordpress ve diğer dilleri biliyorsam bu işi kabul ederdim de kendi kendine.Yani biliyorsan diğer sistemlerde zor gelmez.

:) İlk olduğu için korkuyorum biraz naparsın. Teşekkürler yorum için hocam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hocam normal bir wp sitesi olsa direk kabul ederim ancak bu bahsedilen woo bilmemne sitesinde ki temalar alışveriş sitesi temaları Yani bizlerin normal olarak kullanmadığı bir çok ek özellik var ve daha önceden kullanan arkadaşalr var ise bunların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Onun haricide zaten ne karar alırsam alayım kendi kararım olacak

Sen bilirsin. Fakat şunu unutma. Sana teklifi yapan kişinin bu forumda üyeliği olabilir. Eğer öyle bir şey varsa senin bu yazından sonra işi sana vermeyebilirler. Şahsen ben birini işe alacak olsam ve o kişi senin gibi forumlarda bunun yanıtını arıyorsa işi o kişiye vermezdim.

Burada tecrübeleri olanlar olsa bile sana işi öğretemeyecekleri için yardım istemenin çok da bir anlamı yok.

Ben senin yerinde olsam mail atan kişiye dürüst olarak cevap verirdim. Şunları şunları biliyorum fakat bu sistemi daha önce hiç denemedim. Fakat bana bir hafta veya on gün süre verirseniz öğrenirim veya iş alıktan sonra da kendimi geliştirip öğrenirim filan derdim.

Bilgin varsa vardır. Yoksa yoktur. Bazen karşı tarafa doğruları söylemek de sana bir çok yönden faydalı olabilir.

Bunlar benim düşüncelerim. Yine de karar senin. Ben senin kararını yönlendirmek istemem. Son kararı sen vereceksin nasıl olsa.
CyberLORD siyahh kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
WordPress dediğin PHP değil mi? Ee o zaman neden korkuyorsun Woo sisteminden? PHP den anlıyorsan az çok her sistemi Türçeleştirmek kolay.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Sen bilirsin. Fakat şunu unutma. Sana teklifi yapan kişinin bu forumda üyeliği olabilir. Eğer öyle bir şey varsa senin bu yazından sonra işi sana vermeyebilirler. Şahsen ben birini işe alacak olsam ve o kişi senin gibi forumlarda bunun yanıtını arıyorsa işi o kişiye vermezdim.

Burada tecrübeleri olanlar olsa bile sana işi öğretemeyecekleri için yardım istemenin çok da bir anlamı yok.

Ben senin yerinde olsam mail atan kişiye dürüst olarak cevap verirdim. Şunları şunları biliyorum fakat bu sistemi daha önce hiç denemedim. Fakat bana bir hafta veya on gün süre verirseniz öğrenirim veya iş alıktan sonra da kendimi geliştirip öğrenirim filan derdim.

Bilgin varsa vardır. Yoksa yoktur. Bazen karşı tarafa doğruları söylemek de sana bir çok yönden faydalı olabilir.

Bunlar benim düşüncelerim. Yine de karar senin. Ben senin kararını yönlendirmek istemem. Son kararı sen vereceksin nasıl olsa.

MstDrsn adlı üyeden alıntı

WordPress dediğin PHP değil mi? Ee o zaman neden korkuyorsun Woo sisteminden? PHP den anlıyorsan az çok her sistemi Türçeleştirmek kolay.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için şu anda NuCLeuS'un dediği şekilde durumu anlatan bir mail yazıyorum Umarım olumlu olur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al