NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Sen bilirsin. Fakat şunu unutma. Sana teklifi yapan kişinin bu forumda üyeliği olabilir. Eğer öyle bir şey varsa senin bu yazından sonra işi sana vermeyebilirler. Şahsen ben birini işe alacak olsam ve o kişi senin gibi forumlarda bunun yanıtını arıyorsa işi o kişiye vermezdim.

Burada tecrübeleri olanlar olsa bile sana işi öğretemeyecekleri için yardım istemenin çok da bir anlamı yok.

Ben senin yerinde olsam mail atan kişiye dürüst olarak cevap verirdim. Şunları şunları biliyorum fakat bu sistemi daha önce hiç denemedim. Fakat bana bir hafta veya on gün süre verirseniz öğrenirim veya iş alıktan sonra da kendimi geliştirip öğrenirim filan derdim.

Bilgin varsa vardır. Yoksa yoktur. Bazen karşı tarafa doğruları söylemek de sana bir çok yönden faydalı olabilir.

Bunlar benim düşüncelerim. Yine de karar senin. Ben senin kararını yönlendirmek istemem. Son kararı sen vereceksin nasıl olsa.

MstDrsn adlı üyeden alıntı

WordPress dediğin PHP değil mi? Ee o zaman neden korkuyorsun Woo sisteminden? PHP den anlıyorsan az çok her sistemi Türçeleştirmek kolay.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için şu anda NuCLeuS'un dediği şekilde durumu anlatan bir mail yazıyorum Umarım olumlu olur :)