wmaraci reklam

İnstaWeb Almalı mıyım ?

12 Mesajlar 2.208 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
InstaWeb yazılımını almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bazı sıkıntılar var bu yazılımı almamı önerir misiniz ? Kullanan varsa da anlatabilir mi durumu ?

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.
wmaraci
reklam

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Bilgisi veya bu sisteme sahip olan yok mu forumda ?

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
En detaylı bilgiyi cihan arslandan alabilirsiniz

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

haliluunal adlı üyeden alıntı

En detaylı bilgiyi cihan arslandan alabilirsiniz

Hocam ben kullananlardanda bilgi almak yorumlarını görmek istiyorum sonuçta yapımcı kendi yazılımını kötülemez değil mi :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Oguzhnt Oguzhnt Sostrend Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 36 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
Kardeşim kısaca şöyle söylemek gerekir ise paran varsa al bu iş script almakla bitmiyor şuanda iş yapan sistemler warez kullanıyor yazılımın her sürümü zaten nette mevcut warez kullan demiyorum fakat 2 bin tl verip o yazılımı alınca bitmiyor proxy ki en büyük masraf odur birde düzenli gelen 20 30k userin yoksa birde user masrafı sen hesap et yani bütçesi olan için olabilir evet :)
bdrhnbaran

kişi bu mesajı beğendi.

reklammahallesi reklammahallesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 15 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
İnstaweb tavsiye etmem. Cihan kızılarslan ın instaweb panellerden kendi gönderilerine takip, beğeni ve izlenme attığı söylentileri duyulmakta. Ki olası da bi ihtimal. Ayrıca 1500 lira verdikten sonra sektörde her türlü iş tutarsın. İnstagram Takipçi sektörüne atılma derim ; hem instaweb i warez kullanıp senin hakkına girenler, hem de sektörde bu işi tutanlar birhayli fazla. Sektörde bu kadar satıcı varken iş yapabilmek için bayağı bir emek ve çaba vermen gerekecek. Senin önereceğin sektörler nelerdir dersen ; İnstagramın direk kendisiyle ilgilenmeni öneririm, bir instagram sayfası açıp büyüttükten sonra başkalarının reklamlarından para kazanabilirsin mesela. Veya benim gibi http://gelsintakipci.com gibi bir site kurar ve reklamlardan ve site içi satın alımlardan para kazanabilirsin. Bir diğer önerim ise benim diğer sitem olan http://aspetbiebs.com (gelişim aşamasında) gibi blog - haber / viral görsel ve test içerikli bir wordpress temasıyla yoluna devam edebilirsin, bana sorarsan en eğlenceli fakat en yorucu sektör budur :) Eğer iki sitemden birini beğendiysen ve o siteyle aynı sektörün peşinden koşmak istiyorsan yardımcı olabilirim. Hayallerinin peşinden koşmayı asla bırakma, biz hep yanındayız ;)
bdrhnbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

Oguzhnt adlı üyeden alıntı

Kardeşim kısaca şöyle söylemek gerekir ise paran varsa al bu iş script almakla bitmiyor şuanda iş yapan sistemler warez kullanıyor yazılımın her sürümü zaten nette mevcut warez kullan demiyorum fakat 2 bin tl verip o yazılımı alınca bitmiyor proxy ki en büyük masraf odur birde düzenli gelen 20 30k userin yoksa birde user masrafı sen hesap et yani bütçesi olan için olabilir evet :)

Scripttin satıcısı user sağlıyor ayrıca warez kullanan adamlar kodlama dilini anlayanlar eğer bilmeselerdi 1 hafta bile dayanaöazlardı çünkü instagram her hafta güncelleme yapıyor panellerinde güncellemesi gerekir. Yani 2 bin tl yi sadece scriptte değil ayrıca proxy içinde vermiş oluyorsun. User derdi ise 2k user suan 50tl ye satılıyor. Bu kadar user yeterli olur başlangıç için 75 kredi belirlenir sitede ayrıca şimdiki instaweb yazılımında sistemde ki user yetersiz olursa API yoluyla satış yapan bir siteye bağlayarak da giderebilirsin. Gerisi reklam ve öne çıkarma sağlam bir reklam veya tanıttım ile bu işi başarabilirsin ve en fazla size masrafı 500tl olur. Sadece Türkiye değil bir çok yabancı site ve forumlarda da reklam yaparak global bir user elde edebilirsiniz. İşi bilmeden yorum yapmayın. Satıcı ile görüşüp bilgi alamak varken herkes aklına geleni söylüyor dediğiniz gibi masraflı olsa kimse el sürmezdi bu gibi durumlara.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

reklammahallesi adlı üyeden alıntı

İnstaweb tavsiye etmem. Cihan kızılarslan ın instaweb panellerden kendi gönderilerine takip, beğeni ve izlenme attığı söylentileri duyulmakta. Ki olası da bi ihtimal. Ayrıca 1500 lira verdikten sonra sektörde her türlü iş tutarsın. İnstagram Takipçi sektörüne atılma derim ; hem instaweb i warez kullanıp senin hakkına girenler, hem de sektörde bu işi tutanlar birhayli fazla. Sektörde bu kadar satıcı varken iş yapabilmek için bayağı bir emek ve çaba vermen gerekecek. Senin önereceğin sektörler nelerdir dersen ; İnstagramın direk kendisiyle ilgilenmeni öneririm, bir instagram sayfası açıp büyüttükten sonra başkalarının reklamlarından para kazanabilirsin mesela. Veya benim gibi http://gelsintakipci.com gibi bir site kurar ve reklamlardan ve site içi satın alımlardan para kazanabilirsin. Bir diğer önerim ise benim diğer sitem olan http://aspetbiebs.com (gelişim aşamasında) gibi blog - haber / viral görsel ve test içerikli bir wordpress temasıyla yoluna devam edebilirsin, bana sorarsan en eğlenceli fakat en yorucu sektör budur :) Eğer iki sitemden birini beğendiysen ve o diyenle aynı sektörün peşinden koşmak istiyorsan yardımcı olabilirim. Hayallerinin peşinden koşmayı asla bırakma, biz hep yanındayız ;)

Hocam haklısınız bir çok kişi bu işi yapıyor ama ilk sıralarda ki 10 sitenin 8i lisanslıdır. Benim amacım tamamen kendime yönelik hem user kasıp instagram üzerinde takipçi kazanmak. Örnek vermek gerekirse 10k user oldugunu varsayalım 100k da instagram takipçimiz ve reklam satsak hem bir süre sonra scripttin parası çıkar hemde gelir elde ederiz şimdi neye yarıyacak derseniz panel oto takip için yani reklam alanlar takipçi kazanmak için alıcak bir çoğu burda da panel devreye giricek.

Oguzhnt Oguzhnt Sostrend Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 36 / 37
  • Ticaret 21, (%100)

bdrhnbaran adlı üyeden alıntı

Scripttin satıcısı user sağlıyor ayrıca warez kullanan adamlar kodlama dilini anlayanlar eğer bilmeselerdi 1 hafta bile dayanaöazlardı çünkü instagram her hafta güncelleme yapıyor panellerinde güncellemesi gerekir. Yani 2 bin tl yi sadece scriptte değil ayrıca proxy içinde vermiş oluyorsun. User derdi ise 2k user suan 50tl ye satılıyor. Bu kadar user yeterli olur başlangıç için 75 kredi belirlenir sitede ayrıca şimdiki instaweb yazılımında sistemde ki user yetersiz olursa API yoluyla satış yapan bir siteye bağlayarak da giderebilirsin. Gerisi reklam ve öne çıkarma sağlam bir reklam veya tanıttım ile bu işi başarabilirsin ve en fazla size masrafı 500tl olur. Sadece Türkiye değil bir çok yabancı site ve forumlarda da reklam yaparak global bir user elde edebilirsiniz. İşi bilmeden yorum yapmayın. Satıcı ile görüşüp bilgi alamak varken herkes aklına geleni söylüyor dediğiniz gibi masraflı olsa kimse el sürmezdi bu gibi durumlara.

sen bu işlerde yenisin sanırım sadece ilk iki satırı okuyup bıraktım ben scripti aldım verilen proxy çöp onunla işlem yapamazsın bu 1 en eski sürümlerden olan bir sürümü kur çalıştığını göreceksin instagram güncellemsinde sadece basit keyler değişir onları güncellersin sorun düzelir ki zaten yeni sürüm paylaşılınca warezi 1 2 güne paylaşılıyor ve 2 k user ile 10 beğeni belki atarsın takipçi ise hiç atamazsın anca yorum story yorum like vs işlemlerini yaparsın ki para edenler beğeni - takipçi bu işlerde para kazanmak için min 20k userin olmalı :)
bdrhnbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

Oguzhnt adlı üyeden alıntı

sen bu işlerde yenisin sanırım sadece ilk iki satırı okuyup bıraktım ben scripti aldım verilen proxy çöp onunla işlem yapamazsın bu 1 en eski sürümlerden olan bir sürümü kur çalıştığını göreceksin instagram güncellemsinde sadece basit keyler değişir onları güncellersin sorun düzelir ki zaten yeni sürüm paylaşılınca warezi 1 2 güne paylaşılıyor ve 2 k user ile 10 beğeni belki atarsın takipçi ise hiç atamazsın anca yorum story yorum like vs işlemlerini yaparsın ki para edenler beğeni - takipçi bu işlerde para kazanmak için min 20k userin olmalı :)

Hocam peki ne önerirsiniz ne gibi bir yatırım yapmalıyım ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al