freelance iş ilanları

İphone kullananlar; İphone Çalışıyor Ama Siyah Ekranda

7 Mesajlar 944 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AliEREN AliEREN Wmaraci Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 146 / 80
  • Ticaret 14, (%100)
Arkadaşlar dün oldu olay telefon çalışıyor kapayıp açabililiyorum(lock+home) ama ekranla işlev yapamıyorum bazen geliyor ekran ama sadece 1 kere geldi kapatınca geri gitti(yani tekrar açmaya çalışınca siyah ekran geldi) sizce neyden kaynaklı ne yapmalıyım?

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Üst tuş ve home tusuna basarak uyku moduna girmiş olabilir hafif sallayarak deneyin.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2229
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Batarya sıkıntısi da olabilir.Dusme varmi ?

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

• Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 146 / 80
  • Ticaret 14, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Üst tuş ve home tusuna basarak uyku moduna girmiş olabilir hafif sallayarak deneyin.

maalesef olmadı

Ek Olarak:

TayfunGuler adlı üyeden alıntı

Batarya sıkıntısi da olabilir.Dusme varmi ?

hayır. Batarya değiştirildi ama 2.el batarya takdırtım orjinali çünkü diğerinde sorun vardı yan sanayi yerine 2.el bataryayı aldım

wmaraci
wmaraci

KeremALTANSOY KeremALTANSOY Sedicivalvole Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Teknik Müşteri Temsilcisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Şarjda beklet bikaç saat. Sonra home + tuş kilidi tuşuna basılı tut. Resetler cihaz kendini. Yinede olmazsa bilgisayara bağlayıp yeniden yazılım kur. Burdada olmazsa servis yolu gözükecek gibi :(

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Cihazı Recovery Mode'a alıp bilgisayarınıza taktığınızda cihazı tanıyor mu? Tanıyorsa cihazınızın yazılımını yenileyip yeni bir iPhone olarak ayarlayın. Eğer cihazınızı Recovery Mode'dayken tanımıyorsa hiç ellemeden servise gönderin. Cihazı Recovery'de tanıyıp, üzerine bir de yazılım yenilemesi yapıyorsa ve buna rağmen ekranın durumu aynıysa sorun büyük ihtimalle donanımsal olacaktır, yine servise götürün.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

• Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 146 / 80
  • Ticaret 14, (%100)

KeremALTANSOY adlı üyeden alıntı

Şarjda beklet bikaç saat. Sonra home + tuş kilidi tuşuna basılı tut. Resetler cihaz kendini. Yinede olmazsa bilgisayara bağlayıp yeniden yazılım kur. Burdada olmazsa servis yolu gözükecek gibi :(

bir gece boyunca beklettim ama nafile. Home+Lock tuşunu da kaç kere kullandım maalesef. Bilgisayara bağlayınca da ekranı açıp onay vermek lazım ama onu yapamam işlev yapmıyor çünkü.

Ek Olarak:

Being adlı üyeden alıntı

Cihazı Recovery Mode'a alıp bilgisayarınıza taktığınızda cihazı tanıyor mu? Tanıyorsa cihazınızın yazılımını yenileyip yeni bir iPhone olarak ayarlayın. Eğer cihazınızı Recovery Mode'dayken tanımıyorsa hiç ellemeden servise gönderin. Cihazı Recovery'de tanıyıp, üzerine bir de yazılım yenilemesi yapıyorsa ve buna rağmen ekranın durumu aynıysa sorun büyük ihtimalle donanımsal olacaktır, yine servise götürün.

Recovery Moda nasıl alayım ekranda hiç bir şey gözükmüyor vaktinde yapacağımdan emin olamam.

Ek Olarak: şu anda tekrar kendine geldi ancak kapatınca tekrar gidecek.Kapanmadan yazılım olarak bütün şansımı denemek istiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al