wmaraci reklam

Kazandığınız paralarla ne alıyorsunuz?

46 Mesajlar 6.010 Okunma
wmaraci reklam

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Valla şuan elime biraz para geçecek onunla da hostingi değiştireceğim.İyice sorun çıkartmaya başladı zaten yavaş.Tabii kredi kartı olmadığı için fiziksel olarak elime geçen bir şey olmuyor. :S

wmaraci
reklam

rovalver rovalver Ailece eğlence merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 9 / 41
  • Ticaret 1, (%100)
Devir! paranın zor kazanılıp, kolay harcandığı devir. İktisatlı gidene helal olsun.
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

Bedava | Video İzle | Müzik Dinle

WeyseL WeyseL Bir başka baharda Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 19 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Aynen para lazım para :)

Ne kadar kazanırsak kazanalım biz insanlara yetmeyecek gibi.

Mevzu para konusu olmuşken, bugün iskenderun'dan antep'e giderken bir benzinlikte durduk. Benzin felan aldık, aracı da yıkatalım biraz serinlesin düşüncesiyle yıkamacıya girdik. Ortaca yaşlarda bir amca, saygı da kusur etmeksizin amca abi sıfatıyla aracı yıkadı. Kimse yoktu bizden başka neyse ücretin birazcık fazlasını verdim amca o kadar mutlu oldu ki o bahaneyle muhabbet ilerledi. ben de tişört ve şort vardı. deniz sebebiyle vucüdum da yanıklar var. 38 plakadan başladı muhabbete, nerde yandına getirdi. İskenderunda yaşıyorum amca dedim. isdemir'e işe girecektim kaynakçı olacaktım torpilim yoktu almadılar denize de gidemedim 6 senedir de burada sigortasız böyle çalışıyorum diye derinden bağladı yürekleri. Benim yanıklarım onun yüreğini sızlattı sanki.

Oldukça uzattım ama kısaca demem o ki; Allah bizden önce o yüreği asf v mutlu olmayı bekleyen insanlara versin ben borçla yaşayıp mutsuzluğa alıştım sanki sanki biraz. Azıcık da onlar ulaşsın hayallerine.

Ve ikinci bir demem de odur ki; sokakta bir hayat var arkadaşlar, kaçırmayın hayatın renkleri, hüznü ve mutluluğu gizli olan bilinmeyen bir dünya
Atakan MstDrsn Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

WeyseL adlı üyeden alıntı

Ne kadar kazanırsak kazanalım biz insanlara yetmeyecek gibi.

Mevzu para konusu olmuşken, bugün iskenderun'dan antep'e giderken bir benzinlikte durduk. Benzin felan aldık, aracı da yıkatalım biraz serinlesin düşüncesiyle yıkamacıya girdik. Ortaca yaşlarda bir amca, saygı da kusur etmeksizin amca abi sıfatıyla aracı yıkadı. Kimse yoktu bizden başka neyse ücretin birazcık fazlasını verdim amca o kadar mutlu oldu ki o bahaneyle muhabbet ilerledi. ben de tişört ve şort vardı. deniz sebebiyle vucüdum da yanıklar var. 38 plakadan başladı muhabbete, nerde yandına getirdi. İskenderunda yaşıyorum amca dedim. isdemir'e işe girecektim kaynakçı olacaktım torpilim yoktu almadılar denize de gidemedim 6 senedir de burada sigortasız böyle çalışıyorum diye derinden bağladı yürekleri. Benim yanıklarım onun yüreğini sızlattı sanki.

Oldukça uzattım ama kısaca demem o ki; Allah bizden önce o yüreği asf v mutlu olmayı bekleyen insanlara versin ben borçla yaşayıp mutsuzluğa alıştım sanki sanki biraz. Azıcık da onlar ulaşsın hayallerine.

Ve ikinci bir demem de odur ki; sokakta bir hayat var arkadaşlar, kaçırmayın hayatın renkleri, hüznü ve mutluluğu gizli olan bilinmeyen bir dünya

En yakınımdaki insanları da biliyorum, 3 kuruş para kazanıp evine ekmek götürebilmek için milletin ağız kokusunu çekiyorlar. Milletle uğraşıyorlar.

wmaraci
wmaraci

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
3 te birini tekrar siteme yatırıyorum gerisinide genel giderler.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Kişisel blogların en güzel yanıda siteye yatırılması için belli bir miktar paranın ayrılmaması. :) Kişisel blog olunca sağa sola reklam vermeye ihtiyaç duymuyorum. Sadece üç ayda bir reseller ücreti var siteye yatırdığım.

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Gram altın ticareti.

Hacca giden ateist...

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Anneler gününde tüm paramı fırına vermiştim :D Şimdi ise USB Bellek aldım , birdahaki ay ki ihtiyacım 500GB harddiskim dolmak üzere oldugu icin 1TB'lik harici harddisk almak ;)

1337

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

Rick35 adlı üyeden alıntı

Anneler gününde tüm paramı fırına vermiştim :D Şimdi ise USB Bellek aldım , birdahaki ay ki ihtiyacım 500GB harddiskim dolmak üzere oldugu icin 1TB'lik harici harddisk almak ;)

Sitenizdeki reklam alanlarını satarak mı kazanıyorsunuz?

buyumeyencocuk buyumeyencocuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 102 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

Biriktiriyorum, teknolojik ürünler alıyorum (monitör, klavye vs.) ya da ıvır zıvıra harcıyorum (pizza gibi..) :D

Ben gibisiniz Hocam :D
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al