wmaraci reklam

Media Markt Kocaeli

7 Mesajlar 1.779 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar 19.02.2014 çarşamba yarın Media Markt Mağazasını açıyor. Sizce büyük indirimler olur mu? Ne dersiniz geceden gitmeye gerek var mı? :)))

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/kocaeli_izmit.html şuraya bir katalog eklemişler az çok inceledim sizde inceleyip şu mal kaçmaz bu fiyata dediğiniz var mı? ona göre geceden gideceğim hatta gelen arkadaş varsa beraber gidelim :)

Broşüre buradan doğrudan ulaşabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Ps3 gözüme takılanlanlardan oldu 50-60 tl kadar düşmüş eğer almayı düşünürsen kaçırma.

Makale & Editörlük Hizmetleri

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Buraya 20 dk mesafede oturuyorum, bulunduğu konum itibariyle ulaşım biraz zor. İzmit'in en kalabalık mahallesi de dahil, çoğu mevkiiden direkt otobüs yok. Birde 30 metre solunda yol çalışması devam ediyor. Haliyle bazı yollar kapalı ve araçla gelmek isteyen kilometrelerce ileriden dönmek zorunda... Bu sabah okula giderken İstanbul yönünde metrelerce trafik vardı.

Ayrıca broşürde Körfez'i yüksek fiyatlardan kurtarıyoruz demiş, sanki mahalle bakkalı broşür bastırmışta mahalleliye hitap ediyor. Bulunduğu yer İzmit ilçesi, broşürü görünce Körfez ilçesinde açılıyor sandım. Çoğu insanda bunu görünce benim gibi sanacaktır ve haliyle ahım şahım kalabalık olmayacak. Zaten bulunduğum ilçede açılacak yeni mağazaya geceden gidecek bir insan kitlesi bulunmuyor.

Yanlış basılmış broşür + ulaşım zorluğu + alışverişi sevmeyen kitle olduğu için geceden gitmenize gerek yok bence. Fiyatlarda bana çekici gelmedi.

iyi.

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Buraya 20 dk mesafede oturuyorum, bulunduğu konum itibariyle ulaşım biraz zor. İzmit'in en kalabalık mahallesi de dahil, çoğu mevkiiden direkt otobüs yok. Birde 30 metre solunda yol çalışması devam ediyor. Haliyle bazı yollar kapalı ve araçla gelmek isteyen kilometrelerce ileriden dönmek zorunda... Bu sabah okula giderken İstanbul yönünde metrelerce trafik vardı.

Ayrıca broşürde Körfez'i yüksek fiyatlardan kurtarıyoruz demiş, sanki mahalle bakkalı broşür bastırmışta mahalleliye hitap ediyor. Bulunduğu yer İzmit ilçesi, broşürü görünce Körfez ilçesinde açılıyor sandım. Çoğu insanda bunu görünce benim gibi sanacaktır ve haliyle ahım şahım kalabalık olmayacak. Zaten bulunduğum ilçede açılacak yeni mağazaya geceden gidecek bir insan kitlesi bulunmuyor.

Yanlış basılmış broşür + ulaşım zorluğu + alışverişi sevmeyen kitle olduğu için geceden gitmenize gerek yok bence. Fiyatlarda bana çekici gelmedi.

Bilmem de Körfez ne kadar ilçenin adı olsa da 20 yıldır körfezdeyim herkes izmit'e Körfez der. Körfezden esen fırtına, körfez limanı gibi isimlendirililr o nedenle doğru bir broşür hatta etkili bir broşür çünkü izmit insanı kocaeliye körfez der samimiyeti belirtir o önemli değil beni de ingilendirmez de :D ulaşım o kadar da uzak değil be hacı abi sakarya yolu üzerinde realin arkasından gidersen direkt önüne çıkıyorsun diye biliyorum ben fiyat konusunda çok ucuz kaçırılmayacak bir şey varsa gitmek istiyordum 30-50 lira için tabi ki değmez zaten alacağımız bi cep telefonu ya da laptop ihtiyacım var zaten bu nedenle samsung S5 mini 850 lira internete göre iyi fiyat bence 1.100 liralarda geziyor çünkü piyasası.

wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

Bilmem de Körfez ne kadar ilçenin adı olsa da 20 yıldır körfezdeyim herkes izmit'e Körfez der. Körfezden esen fırtına, körfez limanı gibi isimlendirililr o nedenle doğru bir broşür hatta etkili bir broşür çünkü izmit insanı kocaeliye körfez der samimiyeti belirtir o önemli değil beni de ingilendirmez de :D ulaşım o kadar da uzak değil be hacı abi sakarya yolu üzerinde realin arkasından gidersen direkt önüne çıkıyorsun diye biliyorum ben fiyat konusunda çok ucuz kaçırılmayacak bir şey varsa gitmek istiyordum 30-50 lira için tabi ki değmez zaten alacağımız bi cep telefonu ya da laptop ihtiyacım var zaten bu nedenle samsung S5 mini 850 lira internete göre iyi fiyat bence 1.100 liralarda geziyor çünkü piyasası.

İzmit'e Körfez denildiğini bir İzmit'li olarak ilk defa duyuyorum, bugüne kadar (Körfez'li arkadaşlarımda dahil olmak üzere) çevremde kimsenin dediğine de şahit olmadım. Aksine şehir dışına gidildiğinde bile nerelisin (İzmit'liler için) sorusuna ben de dahil Kocaeli veya Körfez yerine, İzmit'liyim denir. Körfezden esen fırtına dediğiniz tabirler ilçe olan Körfez değil, körfezi olan bir şehir olmasındandır. Buna istinaden bütün ilçelerimize Körfez ismi konulabilir. Gölcük Körfezi, Başiskele Körfezi vs.

Neyse, ulaşım konusunda sizin açınızdan gelişte sıkıntı olmaz. Önceki mesajımda yazdığım ulaşım sıkıntısı, benimde oturmuş olduğum en kalabalık mahalleler için geçerliydi. Sadece dönüşte biraz trafikte fazla vakit harcanır. Tabii benim gördüğüm kadarıyla sürekli olmuyor. Artık şansınıza. Fiyatların çok iyi olduğunu düşünmüyorum, katalogda olmayan ürünler güzel indirimler olabilir. Beklediğiniz fiyatsa kaçırmayın bence.
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar kocaelispor maçlarına gitmiyormusunuz bakın biz ne diyoruz : Bura bafra değil izmit körfezi sonra körfez gol gol stat derincede neden derince gol gol demiyoz ? :) çünkü körfez marka :D :D

www.gunceltarifler.com

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

emre29 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kocaelispor maçlarına gitmiyormusunuz bakın biz ne diyoruz : Bura bafra değil izmit körfezi sonra körfez gol gol stat derincede neden derince gol gol demiyoz ? :) çünkü körfez marka :D :D

aynen başkan ben yukarda izah ettim zaten izmit körfez şekli :)
emre29

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al