wmaraci reklam
lidertakipci

Neden R10.NET Kullanmamalıyız!

44 Mesajlar 11.527 Okunma
wmaraci reklam

gokaybjkkk gokaybjkkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
hocam kusura bakmayın ama yazınız kişisel fikrimi söylüyorum çok gereksiz buldum. bence üye olamamanız sizi biraz öflkelendirmiş. Bende üye olamamıştım 2. kezde üye oldum. Bence bu davetiye sistemi çok mantıklı bir hareket. özellikle domain konusuna değişmişsiniz, heryerde yazılır konularda çok denk geliriz hepimiz '' alan adı çok önemli değil, içerik önemli diye '' :) Bu arada *** da hissem filan yok, sizin gibi bizlerde emekçiyiz. wmaraci - *** sekmelerimde kayıtlıdır. Zaten 3. bir site yok şuan.
soulmy mustafa94

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

mertozkan adlı üyeden alıntı

Davetiye sistemi olmasa *** çöplüğe döner. Bütün çoluk çocuk ************** foruma dolar.
Ayrıca gerekli bilgileri gönderince davetiye alınabiliyor, ben o konuda size katılmıyorum.

Gonderilen tum davetiye istekleri adamlarin mail dusmeden spama gidiyormus galiba

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Resme biraz genel açıdan bakmanızı öneririm. Davetiye sistemi olmasa *** çöplüğe döner.
Ayrıca gerekli bilgileri gönderince davetiye alınabiliyor, ben o konuda size katılmıyorum.
ben yazımda isteyen herkesi üye yapsınlar diye bi eleştiride bulunmadım. Demek istediğim yöntemleri bu olmamalı. Benim aradığım, herkese yarayabilecek başka çözümler üretmeleri profesyonel iş yapmaları.

Ek Olarak: hocam kusura bakmayın ama yazınız kişisel fikrimi söylüyorum çok gereksiz buldum. bence üye olamamanız sizi biraz öflkelendirmiş. Bende üye olamamıştım 2. kezde üye oldum. Bence bu davetiye sistemi çok mantıklı bir hareket. özellikle domain konusuna değişmişsiniz, heryerde yazılır konularda çok denk geliriz hepimiz '' alan adı çok önemli değil, içerik önemli diye '' Bu arada *** da hissem filan yok, sizin gibi bizlerde emekçiyiz. wmaraci - *** sekmelerimde kayıtlıdır. Zaten 3. bir site yok şuan. bu arada benim üyeliğim var hocam yıllar önce olmuştum fakat kullanmıyorum.

gokaybjkkk gokaybjkkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Resme biraz genel açıdan bakmanızı öneririm. ben yazımda isteyen herkesi üye yapsınlar diye bi eleştiride bulunmadım. Demek istediğim yöntemleri bu olmamalı. Benim aradığım, herkese yarayabilecek başka çözümler üretmeleri profesyonel iş yapmaları.

Ek Olarak: bu arada benim üyeliğim var hocam yıllar önce olmuştum fakat kullanmıyorum ve yazımı tam okumamışsınız zannedersem. Gönderdiğiniz üyelik başvurusuna olumlu olumusuz cevap bile alamıyorsunuz. Gerçekten çok mantıklı bir yöntem...

ya hocam tabii ki bir geri bildirim atsalar daha'da şık olabilir. çoğu site bu tip dönüş atmıyor, dmoz vs vs:)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
ya hocam tabii ki bir geri bildirim atsalar daha'da şık olabilir. çoğu site bu tip dönüş atmıyor, dmoz vs vs Hocam tek mesele geri dönüş atmamaları değil. O bile olsa dmoz vs vs dediğiniz siteler 7 milyar insana hitap eden siteler *** kitlesi ise Türkiye. Demek istediğim yazımda bahsettiğim durumdan webmaster başlangıç seviye olan kaç insanın müzdarip olduğuyla ve *** un bu sisteminden memnun olan insanların sayısını bi oranların yani kaba taslak bi oranlayın. Oranlar sizce ne çıkacaktır? işte büyük resim bu. Demek istediğimde tam olarak bu. Faydalımı faydalı işe yarıyomu yarıyo. Yararlanan insanlar var mı? var. Ama Genel anlamda Türkiye internetini ciddi anlamda baltalıyor. Dünya örneklerine bakın. StackOverflow sitesine bakın mesela. Üyelik sistemini insanların faydalanma oranlarını erişim oranlarını düşünün birde gelin onu ***'la karşılaştırın.

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
"Lan" yazdım diye banlamışlardı hiç unutmam. O günden beri sevmem *** u.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
"Lan" yazdım diye banlamışlardı hiç unutmam. O günden beri sevmem *** u. ha doğru bide bu olayları var bunlara değinmeyi unutmuştum :)) saolun hatırlattığınız için.

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
türkçe rap müziğinde nasıl sago ve ceza lider ise webmaster sitelerinde de wmaracı ve *** lider.kusura bakmasın kimse bu iki siteye laf etmesin.
soulmy hoperiver

kişi bu mesajı beğendi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
türkçe rap müziğinde nasıl sago ve ceza lider ise webmaster sitelerinde de wmaracı ve *** lider.kusura bakmasın kimse bu iki siteye laf etmesin. pardon mustafa94 abi. Hemen sesimi kesip oturuyorum.

Kayronik Kayronik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Market İşletme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 10, (%90)
Arkadaşlar ben mail yoluyla ***.net ten üyelik aldım
Mesleğimi
Şuandaki Web sitelerimi
elimdeki alan adlarını
Bildiklerimi
öğrenmek istediklerimi
sattığım hizmetleri
yazdım 2 gün sonra gönderildi. Güzel bir üslüp ve ikna edici bir sistem ile alırsınız ordaki ticaret hiç bir forumda yok burda 1 ayda aldığım makale siparişini orada alıyorum mesela

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al