wmaraci reklam
lidertakipci

Neden R10.NET Kullanmamalıyız!

44 Mesajlar 11.528 Okunma
wmaraci reklam

byaslan byaslan Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 7, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Hocam sorunda bu işe zaten. Ben diyelim bilgi almak istediğimi burda bu kadar uzun ve tartışmalı yazıda beyan ettim ve sonucunda bir davetiyeye ulaştım diyelim. Acı olan noktada tam olarak bu zaten insanların kendini geliştirmelerinin önünü tıkayan nokta bu zaten. Neden bukadar zor ? Hadi ben kendimi sürekli yabancı kaynaklardan eğittim sorularımı stackoverflow gibi forumlarda sordum cevap buldum. Türkiye'deki diğer başlangıç seviyesinde olan ve yabancı dil bilmeyen insanlar napıcak ? Nasıl hevesleri kırılmadan devam edicek bu işe ? Bu kadar **************lıktan bahsediliyor. Dünya üzerinde bireylerin bireylere hizmet sattığı siteler var onlardan birtanesi fiverr.com bu gibi siteler nasıl **************lığın önüne geçiyo ? Türkiye'de alexa top 10 listesinin içerisinde olan bir site *** nasıl bunun önüne geçemiyorda böyle 90 'lı yıllardan kalma bir yöntem uygulamaya halen devam ediyor ?

Ayrıca, davetiye teklifiniz için teşekkür ederim ama ben ***'u kullanmamak konusunda kendi adıma ısrarcıyım. Ben ve benim gibi insanlar alternatif yollarda kaldığı sürece, ***'a uyguladıkları yöntemin yanlış olduğu anlatılabilinir ancak.

Bu konu üzerindeki görüşünüze saygı duyuyorum son bir mesaj yazıp kendi adıma konuşmayı noktalandırmak istiyorum. Fiverr zannediyorum bir havuz sistemi ile çalışıyor , daha önce *** da risk havuzu yöntemini denedi ancak bizim insanımız alışılmışın dışına çıkmayı pek sevmez o yüzden bu denenen sistem ***da başarılı olmadı malesef diğer ülkelerin her konuda bizden birkaç adım önde olduğuda ortada. *** da yine davetiyesiz üyelik sistemi denendi ama malesef ki iyi niyetli sizin gibi arkadaşlarımız olsada bu konuyu daha hemen başında suistimal edenler daha fazla oldu bu yüzden üyelerinde görüşü alınarak davetiye sistemine geçiş oldu.Bence burda sorgulamamız gereken birşeyde davetiye sistemi varsa davet göndermeyen elinde bu davetiyeleri bir sır gibi tutan insanlarında suçlanması gerekir benim elimde bir davetiyem var ve onuda size sundum daha önce birçok arkadaşıma da sundum ve sağolsun hiç birisi beni mahcup etmedi bence insanlar arasındaki iletişim biraz geliştirilip birbirleri arasında ki güven artarsa emin olun şuan ki sistemde dahi hiç bir sorun çıkmadan insanlar aradığı bilgiye davetiye alarak ulaşabilirler.

Frolic Wordpress Oyun Teması Yayında!
wmaraci
reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu üzerindeki görüşünüze saygı duyuyorum son bir mesaj yazıp kendi adıma konuşmayı noktalandırmak istiyorum. Fiverr zannediyorum bir havuz sistemi ile çalışıyor , daha önce *** da risk havuzu yöntemini denedi ancak bizim insanımız alışılmışın dışına çıkmayı pek sevmez o yüzden bu denenen sistem ***da başarılı olmadı malesef diğer ülkelerin her konuda bizden birkaç adım önde olduğuda ortada. *** da yine davetiyesiz üyelik sistemi denendi ama malesef ki iyi niyetli sizin gibi arkadaşlarımız olsada bu konuyu daha hemen başında suistimal edenler daha fazla oldu bu yüzden üyelerinde görüşü alınarak davetiye sistemine geçiş oldu.Bence burda sorgulamamız gereken birşeyde davetiye sistemi varsa davet göndermeyen elinde bu davetiyeleri bir sır gibi tutan insanlarında suçlanması gerekir benim elimde bir davetiyem var ve onuda size sundum daha önce birçok arkadaşıma da sundum ve sağolsun hiç birisi beni mahcup etmedi bence insanlar arasındaki iletişim biraz geliştirilip birbirleri arasında ki güven artarsa emin olun şuan ki sistemde dahi hiç bir sorun çıkmadan insanlar aradığı bilgiye davetiye alarak ulaşabilirler. Anladım. Ama ben halen radikal kararlarla yenilikçi olma konusunda ısrarcıyım. Türkiye interneti adına özelikle ısrarcıyım. İnternet ülkemize gireli 20 yıl oluyor...

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Siz bukadar yazımdan ve yorumumdan sonra böyle bir çıkarımda bulunduysanız bence size yazık.

Yazdıklarınızın özeti şöyle : Bencil, bencil, bencil, bencil

ve bu kelimelerinin ardından benim başlattığım yazık kelimesine geçmişsiniz. Söyleyecek söz bulamıyorum.

Durgun sular derin akar.

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Bencil, bencil, bencil, bencil kelimelerinin ardından benim başlattığım yazık kelimesine geçmişsiniz. Söyleyecek söz bulamıyorum. Yazımdan çıkarımda bulunamadığınız için direkt yazık kelimesine gelmiştim. Çıkarmda bulunamanızı ve her insanın farklı kapasitelere sahip olduğunu (yaradılış olarak) anlyorum ve sözlerinize saygı duyarak neden "bencil" diye nitelendirdiğimi sizin için tekrar yazıyorum.

Bende ***'a üye olup kendi siteme trafik çekip yada ticaret yapıp bunu finansal boyutlara taşıyabilirim ama *** ' u kullanmamayı seçiyorum. Peki siz niye ***'u kullanmayı seçiyorsunuz ? Diyeimki ticaret yapıyorsunuz. Birincisi yaptığınız ticaretten para kazanabilirsiniz fakat *** üyelik sistemiyle sizin potansiyel kazancını engellemiş oluyor çünkü sizden hizmet alıcak insanların üyeliğini engelliyor, insanlar size ulaşamıyor bile ( bu durumda kaç insan olduğunu siz düşünün. ) ama siz olsun diyorsunuz ben yinede ekmek yiyorum burdan. İşte tam bu noktada bu insanlar bencil bence. Onlar için internet sektöründe Türk insanın nekadar ilerlediği veya Türk insanın nekadar kendini geliştirdiği önemli değil çünkü onlar ekmeğine bakıyor umurlarnda da değil. Bunu yapmasalar bir tepki koysalar ve ***'u kullanamsalar koydukları tepki belkide bir etki görücek ve tüm toplum olarak sonuçta daha iyi sonuçlar daha iyi, gelişmiş bir türk internet sektörü elde edicez. Hemde insanlar şuan kaybettikleri ve kaybetmeye devam ettikleri potansiyel müşterilerini kazanmış olacaklar. Umarım yeterince anlatabilmişimtir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al