wmaraci reklam
lidertakipci

Neden R10.NET Kullanmamalıyız!

44 Mesajlar 11.421 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Benim yazdıklarımın bencillikle ne alakası var? Sadece ben mi para kazanıyorum ***'dan? Ayrıca *** mu veriyor bize kazandıklarımızı? Yazdıklarımdan bunu anladıysanız zaten *** gibi bir platforma üye olmamanız daha iyi.

Geçtiğimiz sene üyelikleri açtıklarında gördük **************lık mı arttı ticaretin kalitesi mi arttı.

WM Aracı'nda ***'u tartışmamız da hoş değil. Uzatmaya gerek yok bence.
Oppsss. Benim wmaracı ile hiç bir iş ilişkim yok. Bikere bunu kafanızdan bi atın. Ayrıca yazılarımın ve yorumların hiç bir kısmında wmaracını kullanalım diye bir cümle geçirmedim. Öyle bi niyetimde yok. Daha iyileri kurulsun niyetindeyim ben. Fiverr.com'a bakmadınız sanırım. Fiverr'da da bireyler yine bireylere hizmet satmaktadır. Web dahil bir çok konu mevcut. Forum konusunda da stackoverflow'a bakabilirsiniz. Bilgi paylaşımı üye olunması konusunda dünyaya hitap eden bir sitede hiç bir üye olma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Siz para kazanıorsunuz ama sizden hizmet almak isteyen belkide binlerce insan size sırf üyelikleri olmadığı için ulaşamıyor mesela. Sizin için potansiyel para kaybı. Bunun farkında değilsiniz. Afedersiniz, bencillik diyerek yanlış kelime kullandım. Sizinkisi düşüncesizlik. Bu hizmeti sizden alamayan veya hiç bir şekilde üyeliği olmadığı için alamayan insanların heveslerinin nasıl kırıldığını ve bununda Türkiye internetini nasıl baltaladığını bir düşünün. Düşünmeyi bırakın artık görün bunu.

Ayrıca ticaretide geçiyorum bilgi paylaşma konusu. Mesela diyelim ben yılarr önncesinde de olsa bir üyeliğim olmasına rağmen (başka bir siteyle) insanlara ciddi anlamda wordpress konusunda yardım etmeyi severim elimden geldiğincede bu işle uğraşıyorum zaten ama ***'u kullanamadığımı üye olmadığım için kullanamadığımı bir düşünün. Yüzlerce kişiye göünüllü ve ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilme fırsatımı elimden alıyolar. Peki sizce bu Türkiye internetinin gelişmesinde bir engel değil mi ? Bunu nasıl göremessinizz?

wmaraci
reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
"Bu genel bir yorumdur bu site yada markaya özel değildir." Kurumlar insanları var etmediğine göre kullanmazsınız beğenmediğinizi şart koşanı zora koşanı. Bu kadar büyütecek bir şey yok benim şahsi kara listem var webmaster sitesinden ödeme sitesine, blog grubundan e-gazeteye kadar hatta dükkanlar ,markalar kullanmıyorum bu kadar başka bir şeye gerek yok ne yaptıkları ne yapacakları da doğal olarak beni ilgilendirmiyor.
He şu var zaman zaman canınızı sıktıklarını unutup dönüş yapıyorlar malum hepimiz potansiyel müşteriyiz bir yerde o zaman o kenarda duran öfkemi hiç tereddüt etmeden olabilecek en ağır ve uzun şekilde belirtiyorum mümkün olduğunca çok webmaster yada arkadaşıma memnuniyetsizliğimi de belirtiyorum 1 gelen 1000 getirirse 1 giden de 1000 götürür bu kadar basit :)

ilave olarak 15 yıl perakende sektöründe her pozisyonda bir fill çalışmış biri olarak şunu ekleyeyim;
"bir malın ürünün değeri alıcının ona biçtiği değer kadardır satıcı yada sahibi ona ne değer biçerse biçsin" :)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
"Bu genel bir yorumdur bu site yada markaya özel değildir." Kurumlar insanları var etmediğine göre kullanmazsınız beğenmediğinizi şart koşanı zora koşanı. Bu kadar büyütecek bir şey yok benim şahsi kara listem var webmaster sitesinden ödeme sitesine, blog grubundan e-gazeteye kadar hatta dükkanlar ,markalar kullanmıyorum bu kadar başka bir şeye gerek yok ne yaptıkları ne yapacakları da doğal olarak beni ilgilendirmiyor.
He şu var zaman zaman canınızı sıktıklarını unutup dönüş yapıyorlar malum hepimiz potansiyel müşteriyiz bir yerde o zaman o kenarda duran öfkemi hiç tereddüt etmeden olabilecek en ağır ve uzun şekilde belirtiyorum mümkün olduğunca çok webmaster yada arkadaşıma memnuniyetsizliğimi de belirtiyorum 1 gelen 1000 getirirse 1 giden de 1000 götürür bu kadar basit
Dediğinize bi noktaya kadar katılıyorum. Fakat bunları paylaşmanın insanlara olumlu sonuçlar getireceğini düşünerek böyle bir yazı yazdım.

byaslan byaslan Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 7, (%100)
*** üzerinden wmaraci nickim ile 8 yıldır ticaret yapıyorum, ***.net türkiye'nin en büyük dünyanın da en iyi webmaster platformları arasındadır bunu kimse inkar edemez. Sizin kişisel yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı böyle bir platform'da konu açmanızı etik bulmuyorum, haklı da olabilirsiniz buda ayrı bir konudur. Ama küçük ,orta çapta ve hatta büyük kitlelere hitap eden bir çok kişi şuan bahsettiğiniz sitede bilgi sunmakta ve ticaret yapmaktadır.

Dolandırıların cirit attığı sanal dünya'da hiç kimse kimsenin babasının oğlu değil o yüzden bazı konularda ister istemez katı davrandıkları aşikar olabilir, ama dediğim gibi bu insanların sonuçta bu kadar katı olmasının nedeni de yine biz insanlarız.Şöyle birşeyde söyleyeyim eğer ***.net de bu konunun aynısı wmaraci başlığı ile açılmış olsaydı anında o konu silinir ve kullanıcı uyarılırdı, şuan ki yönetim bence gayet aklı başında insanlardan oluşuyor sizde kendinizce bir kez daha düşünün lütfen.

Ayriyeten Siteye giriyorsunuz ve araştırdığınız konu hakkında bir çok bilgi elde ediyosunuz fakat aklınıza okuguğunuz yazıyla ilgili birşey takılıyor soru sormak istiyorsunuz fakat *** denilen site sizden üyelik istiyor. Peki ***.net'e nasıl üye olunur? İşte malesef ***.net'e üye olmanın herhangi bir yolu yok. Davetiye sistemi uyguluyolar herhangi bir yerden bir davetiye alamadıysanız orada duracaksınız. Kendinizi geliştirmek adına bir adım daha öteye gidemessiniz neden çünkü davetiyeniz yok... bu mesajınız büyük bir çelişki oluşturuyor farkında olmadan üyelik sistemi dışında ***.net'in ne kadar bilgi dolu bir platform olduğunu vurguluyorsunuz.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

Frolic Wordpress Oyun Teması Yayında!
wmaraci
wmaraci

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Konu, başlık ve açıklamalar normal olabilir fakat konuyu açan kişi, sanıyorum sadece *** üyeliği olanlara bencil demek amacıyla açmış. Yazık.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Konu, başlık ve açıklamalar normal olabilir fakat konuyu açan kişi, sanıyorum sadece *** üyeliği olanlara bencil demek amacıyla açmış. Yazık. Siz bukadar yazımdan ve yorumumdan sonra böyle bir çıkarımda bulunduysanız bence size yazık.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Oppsss. Benim wmaracı ile hiç bir iş ilişkim yok. Bikere bunu kafanızdan bi atın. Ayrıca yazılarımın ve yorumların hiç bir kısmında wmaracını kullanalım diye bir cümle geçirmedim. Öyle bi niyetimde yok. Daha iyileri kurulsun niyetindeyim ben. Fiverr.com'a bakmadınız sanırım. Fiverr'da da bireyler yine bireylere hizmet satmaktadır. Web dahil bir çok konu mevcut. Forum konusunda da stackoverflow'a bakabilirsiniz. Bilgi paylaşımı üye olunması konusunda dünyaya hitap eden bir sitede hiç bir üye olma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Siz para kazanıorsunuz ama sizden hizmet almak isteyen belkide binlerce insan size sırf üyelikleri olmadığı için ulaşamıyor mesela. Sizin için potansiyel para kaybı. Bunun farkında değilsiniz. Afedersiniz, bencillik diyerek yanlış kelime kullandım. Sizinkisi düşüncesizlik. Bu hizmeti sizden alamayan veya hiç bir şekilde üyeliği olmadığı için alamayan insanların heveslerinin nasıl kırıldığını ve bununda Türkiye internetini nasıl baltaladığını bir düşünün. Düşünmeyi bırakın artık görün bunu.

Ayrıca ticaretide geçiyorum bilgi paylaşma konusu. Mesela diyelim ben yılarr önncesinde de olsa bir üyeliğim olmasına rağmen (başka bir siteyle) insanlara ciddi anlamda wordpress konusunda yardım etmeyi severim elimden geldiğincede bu işle uğraşıyorum zaten ama ***'u kullanamadığımı üye olmadığım için kullanamadığımı bir düşünün. Yüzlerce kişiye göünüllü ve ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilme fırsatımı elimden alıyolar. Peki sizce bu Türkiye internetinin gelişmesinde bir engel değil mi ? Bunu nasıl göremessinizz?

Benim kafamda zaten WM Aracı ile bir bağınız olduğu gibi bir durum belirmedi ki hocam. Siz benim yazdıklarımı anlamadan okuyorsunuz sanırım. Yazdıklarımda gayet anlaşılır olduğumu düşünüyorum.

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin kişisel yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı böyle bir platform'da konu açmanızı etik bulmuyorum, Wmaracında bunu yazmış olmam evet söylediğiniz gibi bir ironi yaratmış olabilir. Belirtmeliyim ki wmaracı'dan hiç bir çıkarım yok. Ama böyle bir konunun muhattabıda yine wmaracı ve *** 'un hedef kitlesinde olan insalar. Bu yüzden konuyu burda açtım.

Bir diğeri ***'un bilgi dolu bir yer olduğu zaten aşikar. Ama benim asıl yakındığım konu bilgi paylaşımı yada insanlara verdiği yararın ulaşım engellerinden dolayı kısıtlanmış olması ki buda ilerlemeye balta vuran bir faktör.

Yorumunuz ve görüşünüz için teşekkürler.
aliveturk

kişi bu mesajı beğendi.

byaslan byaslan Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 7, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Wmaracında bunu yazmış olmam evet söylediğiniz gibi bir ironi yaratmış olabilir. Belirtmeliyim ki wmaracı'dan hiç bir çıkarım yok. Ama böyle bir konunun muhattabıda yine wmaracı ve *** 'un hedef kitlesinde olan insalar. Bu yüzden konuyu burda açtım.

Bir diğeri ***'un bilgi dolu bir yer olduğu zaten aşikar. Ama benim asıl yakındığım konu bilgi paylaşımı yada insanlara verdiği yararın ulaşım engellerinden dolayı kısıtlanmış olması ki buda ilerlemeye balta vuran bir faktör.

Yorumunuz ve görüşünüz için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim, madem bu kadar bilgi almak istiyorsunuz buyrun gelin eğer fikriniz değişirse davetiyenizi ben vereceğim.

Frolic Wordpress Oyun Teması Yayında!

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Ben teşekkür ederim, madem bu kadar bilgi almak istiyorsunuz buyrun gelin eğer fikriniz değişirse davetiyenizi ben vereceğim. Hocam sorunda bu işe zaten. Ben diyelim bilgi almak istediğimi burda bu kadar uzun ve tartışmalı yazıda beyan ettim ve sonucunda bir davetiyeye ulaştım diyelim. Acı olan noktada tam olarak bu zaten insanların kendini geliştirmelerinin önünü tıkayan nokta bu zaten. Neden bukadar zor ? Hadi ben kendimi sürekli yabancı kaynaklardan eğittim sorularımı stackoverflow gibi forumlarda sordum cevap buldum. Türkiye'deki diğer başlangıç seviyesinde olan ve yabancı dil bilmeyen insanlar napıcak ? Nasıl hevesleri kırılmadan devam edicek bu işe ? Bu kadar **************lıktan bahsediliyor. Dünya üzerinde bireylerin bireylere hizmet sattığı siteler var onlardan birtanesi fiverr.com bu gibi siteler nasıl **************lığın önüne geçiyo ? Türkiye'de alexa top 10 listesinin içerisinde olan bir site *** nasıl bunun önüne geçemiyorda böyle 90 'lı yıllardan kalma bir yöntem uygulamaya halen devam ediyor ?

Ayrıca, davetiye teklifiniz için teşekkür ederim ama ben ***'u kullanmamak konusunda kendi adıma ısrarcıyım. Ben ve benim gibi insanlar alternatif yollarda kaldığı sürece, ***'a uyguladıkları yöntemin yanlış olduğu anlatılabilinir ancak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al