lostyazilim

Önerileriniz nelerdir?

5 Mesajlar 777 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

wmanaliz wmanaliz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bir webmaster forumu açmış bulunmaktayız yaklaşık 1 aydır tema eklenti script vs. yazıyoruz. Fakat Haliyle buda yeterli olmuyor :) Önerileriniz bekliyorum birde Aşağıya linkleri bırakacağım siyah temayımı yoksa mavi temayımı kullanmalıyız ?

Forum Linki = http://wmanaliz.com
Mavi Tema = http://www.wmanaliz.com/index.php?styleid=24
Siyah Tema = http://www.wmanaliz.com/index.php?styleid=27

Not: Bazı arkadaşlar lisans almalısın vs. diyor sorgulama yaptıkları site bozuk diğer siteleri kullanırlarsa lisanslı olduğunu görürler olmadı vulletin.org tan ekran görüntüsünü atarım sorun değil :)

wmaraci
reklam

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Samimi konuşmak gerekirse bırakın bu işleri , bilenler yapsın . Herkes kendini birşeyler yapacak diye madara ediyor . Bunca webmaster sitesi varken niye sizi seçelim ?

Burada samimiyet var,
Burada eşitlik var,
Burada yenilik var,
Burada daha böyle sayılacak birçok + varken sizi niye tercih edelim ?

Böyle her geçen gün webmaster siteleri açılıyor ,çoğunda wmaraci kopyası yapılıyor. Bence Türkiye'de ki WebMaster kavramının kalitesini düşürmekten başka birşey deği bu.

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Samimi konuşmak gerekirse bırakın bu işleri , bilenler yapsın . Herkes kendini birşeyler yapacak diye madara ediyor . Bunca webmaster sitesi varken niye sizi seçelim ?

Burada samimiyet var,
Burada eşitlik var,
Burada yenilik var,
Burada daha böyle sayılacak birçok + varken sizi niye tercih edelim ?

Böyle her geçen gün webmaster siteleri açılıyor ,çoğunda wmaraci kopyası yapılıyor. Bence Türkiye'de ki WebMaster kavramının kalitesini düşürmekten başka birşey deği bu.

Merhaba Forum sahibi 3 kişi daha önceden bu tarz projelerde yar almış birisi ben daha önceden googlede webmaster forumu kelimesinde ilk sayfada çıkan bir forumun sahibiydim. Bizde biliriz forumun tutulması için 12,13 yaşındaki çocuklara abi lafı dinletmeyi , o forumdan bu forumdan konu açtırmaıyı bizimde amacımız saydıklarınız sayılır. Peki birçok webmaster forumu varken neden wmaraci açıldı? Bi insan neden neslini devam ettirir ? Birde böyle düşünelim. Belki yeni ortamlara girmek isteyen arkadaşlar vardır ve bizde aynı kalitede bir forum olduğumuzud düşünerek arkadaşları foruma davet ediyoruz. Varsa bir eksiğimiz tamamlayalım diyoruz.
Ve biz hiçbir masraftan kaçınmadık domain sunucu vbulletin lisans script tema eklenti bunların fiyatarı yeni bir başlangıç için gerçekten çok fazla bir miktara geliyor. Gerekenleri satın aldık diğerlerini kendimiz yazdık var olanları geliştirdik. Bizde bilirdik godaddy 'den 3-5 Tl ye domain alıp 3-5 liraya bi firmadan host alıp lisansız vbulletin veya mybb kurup webmaster forumuyuz demeyi ancak bizim niyetimiz ciddi :)
Sounuz için teşekür ederim sizleride foruma beklerim :)

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

wmanaliz adlı üyeden alıntı

Merhaba Forum sahibi 3 kişi daha önceden bu tarz projelerde yar almış birisi ben daha önceden googlede webmaster forumu kelimesinde ilk sayfada çıkan bir forumun sahibiydim. Bizde biliriz forumun tutulması için 12,13 yaşındaki çocuklara abi lafı dinletmeyi , o forumdan bu forumdan konu açtırmaıyı bizimde amacımız saydıklarınız sayılır. Peki birçok webmaster forumu varken neden wmaraci açıldı? Bi insan neden neslini devam ettirir ? Birde böyle düşünelim. Belki yeni ortamlara girmek isteyen arkadaşlar vardır ve bizde aynı kalitede bir forum olduğumuzud düşünerek arkadaşları foruma davet ediyoruz. Varsa bir eksiğimiz tamamlayalım diyoruz.
Ve biz hiçbir masraftan kaçınmadık domain sunucu vbulletin lisans script tema eklenti bunların fiyatarı yeni bir başlangıç için gerçekten çok fazla bir miktara geliyor. Gerekenleri satın aldık diğerlerini kendimiz yazdık var olanları geliştirdik. Bizde bilirdik godaddy 'den 3-5 Tl ye domain alıp 3-5 liraya bi firmadan host alıp lisansız vbulletin veya mybb kurup webmaster forumuyuz demeyi ancak bizim niyetimiz ciddi :)
Sounuz için teşekür ederim sizleride foruma beklerim :)

Sitenizi inceledim .Ben Webmaster oldugumu düşünmüyorum ancak Webmasterin bilmesi gerektiği şeyleri bilirim.

En basit ;

Gereksiz CSS dosyaları var,
Gereksiz JS dosyaları var,
Gereksiz html kodlamaları var bunları neden temizlemiyorsunuz ? Sizin gerçekten yaptıgınız bir kısım göremedim ben tamamıyla düzenleme sistem.

Kendimiz yazdık dediğiniz kısımlar nereler merak ediyorum site ve sistem açısında size özgün olan kısım nere ? Analiz kısmıını yanlıs hatırlamıyorsam bir yerde daha görmüstüm.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Sitenizi inceledim .Ben Webmaster oldugumu düşünmüyorum ancak Webmasterin bilmesi gerektiği şeyleri bilirim.

En basit ;

Gereksiz CSS dosyaları var,
Gereksiz JS dosyaları var,
Gereksiz html kodlamaları var bunları neden temizlemiyorsunuz ? Sizin gerçekten yaptıgınız bir kısım göremedim ben tamamıyla düzenleme sistem.

Kendimiz yazdık dediğiniz kısımlar nereler merak ediyorum site ve sistem açısında size özgün olan kısım nere ? Analiz kısmıını yanlıs hatırlamıyorsam bir yerde daha görmüstüm.

Gündem eklentisini tekrardan yaptım sayılır. Seo araçlarını düzenledim . Fouma Tema yaptık html to vbulletin . Şuan vbulletin 3.8 için mobil tema yazıyorum farkettiyseniz piyasada vbulletinin kendi teması dışında bir teması yok . Merak ediyorum konuyu daha ne kadar baltalamaya devam ediceksiniz ben sizlerden tavsiye istedim sizbeni projemden geri çevirme çabalarındasınız. Yoksa sizdemi webmaster forumu açıcaksınız veya sahibisiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al