freelance iş ilanları

Sıra Bulucu ( Günlük 100 sorgulama hakkı )

11 Mesajlar 1.462 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Çok fazla sağlam çalışan ve limiti olmayan servis aradım ve sonunda çok iyi olduğuna inandığım bir tane buldum bilen belki vardır ama faydalanmak isteyen illaki olur diye paylaşmak isterim 1-2 - 3-5 sorgu limitiyle uğraşmanıza gerek kalmadı :)

http://seomonitor.com/seo-keyword-tool/

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
foruma gönderme yapıyorsunuz sanırım :D

Ek Olarak: ayrıca http://wmtikk.com/arac/sira-bulucu ben wmaracında limitim kalmadığında buradan sorguluyorum gayet te hızlı çalışıyor
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

vBTBilisim adlı üyeden alıntı

foruma gönderme yapıyorsunuz sanırım :D

Ek Olarak: ayrıca http://wmtikk.com/arac/sira-bulucu ben wmaracında limitim kalmadığında buradan sorguluyorum gayet te hızlı çalışıyor

Biraz gönderme gibi oldu ama haksız sayılmam tüm dünyada sınırsız olan şey bizde neden 3-5 olsun ki ? ilerlememize engel oluyor :)

Bilgi için teşekkürler sizin verdiğiniz linkide deneyeceğim.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6007
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Biraz gönderme gibi oldu ama haksız sayılmam tüm dünyada sınırsız olan şey bizde neden 3-5 olsun ki ? ilerlememize engel oluyor :)

Bilgi için teşekkürler sizin verdiğiniz linkide deneyeceğim.

Aylık 6 TL gibi bir ücret vererek 2-3 değil, sınırsız sorgu hakkı ve sıra takip ve analiz gibi araçlarda kullanıyorsunuz.

Bahsettiğin sitede ise aylık fiyatlar 24 dolardan, yani 64 TL'den başlıyor.

Türk internet sektörünün ilerlemesine engel olan malesef bizim beleşi çok seven insanımız. Yurtdışında millet hizmeti beğendiğinde premium alarak destek oluyor, hizmeti kullanıyor. Bizde o yok. İlla beleş olacak, sınırsız olacak, sitede reklam olmayacak.

Bir zamanlar extremetracking diye çok güzel bir hit sayım aracı vardı. Adamlar tüm dünyaya (türkiyeden fakir ülkeler dahil) premium sattılar, türkiyede alan yoktu ve birde bunun üzerine extremetracking'in logosunu sitelerinden gizlemeye çalışıyorlardı. Baktılar Türkiye yarara değil zarara çalışıyor, adamlar tüm Türkiyeyi engellediler.

Bu da buna benziyor işte. Beleş isteyenler bu aracı kullansınlar tabi. Bu araç dışında daha bir çok araç var ayrıca. Onları da kullanabilirsiniz. Hizmet isteyenler 6 TL gibi ücret verip hem WM Aracı'na destek oluyor hem de sınırsız sorgu ile bir çok hakka sahip oluyorlar.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Aylık 6 TL gibi bir ücret vererek 2-3 değil, sınırsız sorgu hakkı ve sıra takip ve analiz gibi araçlarda kullanıyorsunuz.

Türk internet sektörünün ilerlemesine engel olan malesef bizim beleşi çok seven insanımız. Yurtdışında millet hizmeti beğendiğinde premium alarak destek oluyor, hizmeti kullanıyor. Bizde o yok. İlla beleş olacak, sınırsız olacak, sitede reklam olmayacak.

Bir zamanlar extremetracking diye çok güzel bir hit sayım aracı vardı. Adamlar tüm dünyaya (türkiyeden fakir ülkeler dahil) premium sattılar, türkiyede alan yoktu ve birde bunun üzerine extremetracking'in logosunu sitelerinden gizlemeye çalışıyorlardı. Baktılar Türkiye yarara değil zarara çalışıyor, adamlar tüm Türkiyeyi engellediler.

Bu da buna benziyor işte. Beleş isteyenler bu aracı kullansınlar tabi. Bu araç dışında daha bir çok araç var ayrıca. Onları da kullanabilirsiniz. Hizmet isteyenler 6 TL gibi ücret verip hem WM Aracı'na destek oluyor hem de sınırsız sorgu ile bir çok hakka sahip oluyorlar.

Kesinlikle katılıyorum, bizim milletimiz beleş mezar bulsa içine atlar.O derece beleşi seven ve arayan bir milletiz.İnsanlar siteleri, uygulamaları emeksiz oluşturmuyorlar, bunun karşılığını bir şekilde almak zorundalar.

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

expresstasarım adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum, bizim milletimiz beleş mezar bulsa içine atlar.O derece beleşi seven ve arayan bir milletiz.İnsanlar siteleri, uygulamaları emeksiz oluşturmuyorlar, bunun karşılığını bir şekilde almak zorundalar.

Sizlere katılmıyorum konuyu çok uzatmaya gerek yok emekse emek bu adamlarda emek veriyor ama kısıtlamıyor , burada paylaşılan sıra bulucu hizmetine çoğu kişinin ihtiyacı var olayı kişiselleştirmenin gereği olduğunu düşünmüyorum. Alternatif ve ücretsiz bir servis var ve illaki kullanılacak herkesin aklı fikri var özürce yapmak istediğini yapar. Mezar felan bu kelimeler çok gereksiz ve kaba kimsenin cebinin ve parasının kimse kahyası olamaz..

Tşk anlayışınız için.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bana wmaraci yeterli oluyor teşekkürler ilginize

iqhaber.com

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Sıra bulucu aracını sık kullanacaksam. Aylık üyelik yapıyorum kullanıyorum. Açıkça söylemek istiyorum ki sadece bu araçlar değil sizin bütün işlemleriniz böyle mesela az önce tema ararken yapımcı linki var mı diye soruyorsunuz. Biz böyle yaparsak Türkiye'nin adı düşük yerlerde olacak. Fark ettiyseniz en altta demedim. Şükür ki bunu dert etmeyen insanlar da var.
Anlayışınız için tşk. (Sizin dilinizde her şeyi uzun uzun yazın teşekkürü kısaltın)

• Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Sıra bulucu aracını sık kullanacaksam. Aylık üyelik yapıyorum kullanıyorum. Açıkça söylemek istiyorum ki sadece bu araçlar değil sizin bütün işlemleriniz böyle mesela az önce tema ararken yapımcı linki var mı diye soruyorsunuz. Biz böyle yaparsak Türkiye'nin adı düşük yerlerde olacak. Fark ettiyseniz en altta demedim. Şükür ki bunu dert etmeyen insanlar da var.
Anlayışınız için tşk. (Sizin dilinizde her şeyi uzun uzun yazın teşekkürü kısaltın)

Cümlelerin kendi yaşına göre anlaşılır fakat büyük yaşlar için anlaşılamaz durumda amacını anlayamadım , anlamakta istemiyorum. Ücretsiz olan birşeye Ücret vermek herkes istemez özetle konu budur , cevap vermezsen sevinirim uzatmaya gerek yok.

Tşk anlayışın için..

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Cümlelerin kendi yaşına göre anlaşılır fakat büyük yaşlar için anlaşılamaz durumda amacını anlayamadım , anlamakta istemiyorum. Ücretsiz olan birşeye Ücret vermek herkes istemez özetle konu budur , cevap vermezsen sevinirim uzatmaya gerek yok.

Tşk anlayışın için..

Ücretsiz olan bir şeye destek sağlamazsan bir kaç yıl sonra o ücretsiz şeyi bulamazsın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al