freelance iş ilanları

Sizler destekçi değil, Köstekçisiniz!

24 Mesajlar 2.584 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Hele bu yazıdan sonra hiç destek bekleme. İnsanlara aklınızı başınıza alın falan dedikten sonra sana neden destek olsunlar?
isousluer Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeş çok para kazanma korkusu da nedir Allah aşkına? Yok yere laf uydurma. Çok para kazanma korkusu. Sen her işi çok para kazanma amacıyla mı yapıyorsun da böyle bir cümle kurdun? Hey Allah'ım ya. Amacın nedir; ama neyse. Konuşmaya bile değmiyorsun. Kolay Gelsin.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Üslup ...

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Mertcan adlı kardeşim, bu kusura bakma artık insanlar bir birinin projesini çalarken iyiydi de mi? Ben yeni yetme falan değilim, 4 - 5 yılımı bu saçmalığa hebâ ettim. İnsan mutlaka yaptığı işlerden karşılık bekliyor. Bu kusura bakmayın ama ben burada insanların projelerini inceliyorum. Gerçekten sevdiğim tasarıya açıktan ya da üstü kapalı destek olurum.

Peki sen ne yaptın bu alanda sadece ticaret mi?

wmaraci
wmaraci

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba agg1401,
Sanirim senin en guzel yazistigin yer oyun motorunun kendi forumu. Orada insanlar olumlu ve bir sekilde destek olmaya calisiyorlar sana. Orada kullandigin uslup ile burada kullandigin uslup arasinda daglar kadar fark oldugunu goruyorum!

Ben mi kimim? Ayni oyun motorunu kullanip oyunlari yayinlayan biriyim, kendim istemedigim halde oyun motorunun haberler kisminda oyunlari yayinlanan biriyim. sitemdeki iletisim kismindan bana ulasip sana yardim etmeye calisan biriyim. En son bu foruma uye olup "selam, ben de buradayim" dedigimde laga luga diye cevap verdigin biriyim. En son gorusmemizde bu sekilde kalmisti, eposta falan atti isen de gormedim ve/veya cevap da vermedim, okumadan gecmisimdir ;)
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
4 youtube kanalımı kapattırdı adiler. Hani insan alçak olur da bari başkasına çamur atacak kadar alçak olmaz. Derler ya ''DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİ GEREK!''

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Kardeş çok para kazanma korkusu da nedir Allah aşkına? Yok yere laf uydurma. Çok para kazanma korkusu. Sen her işi çok para kazanma amacıyla mı yapıyorsun da böyle bir cümle kurdun? Hey Allah'ım ya. Amacın nedir; ama neyse. Konuşmaya bile değmiyorsun. Kolay Gelsin.

Benim amacımı merak ediyorsan söyleyeyim, hangi projemi yaptıysam hep harcadılar. Bugüne kadar hep harcandım.

Örneğin: Indie Gezegeni

Neyin üslubu?

Ek Olarak:

ozgurgezen adlı üyeden alıntı

Merhaba agg1401,
Sanirim senin en guzel yazistigin yer oyun motorunun kendi forumu. Orada insanlar olumlu ve bir sekilde destek olmaya calisiyorlar sana. Orada kullandigin uslup ile burada kullandigin uslup arasinda daglar kadar var oldugunu goruyorum!

Ben mi kimim? Ayni oyun motorunu kullanip oyunlari yayinlayan biriyim, kendim istemedigim halde oyun motorunun haberler kisminda oyunlari yayinlanan biriyim. sitemdeki iletisim kismindan bana ulasip sana yardim etmeye calisan biriyim. En son bu foruma uye olup "selam, ben de buradayim" dedigimde laga luga diye cevap verdigin biriyim. En son gorusmemizde bu sekilde kalmisti, eposta falan atti isen de gormedim ve/veya cevap da vermedim, okumadan gecmisimdir ;)

Ne yazık ki çok üstünden zaman geçti, özelden e-postra ve facebook adresini yollayabilirsiniz. Beni asıl kızdıran kısım oyun yapımcılarına adam gibi destek ve yardımcı olmamasıydı, yine de vakit ayırıp yazdığın için teşekkür ederim.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Mertcan adlı kardeşim, bu kusura bakma artık insanlar bir birinin projesini çalarken iyiydi de mi? Ben yeni yetme falan değilim, 4 - 5 yılımı bu saçmalığa hebâ ettim. İnsan mutlaka yaptığı işlerden karşılık bekliyor. Bu kusura bakmayın ama ben burada insanların projelerini inceliyorum. Gerçekten sevdiğim tasarıya açıktan ya da üstü kapalı destek olurum.

Peki sen ne yaptın bu alanda sadece ticaret mi?

agg adlı kardeşim, konunun amacını hiç anlayamadım ben. Sana ne lazım onu söyler misin? Ticaret yapıyorum veya yapmıyorum, tasarımlara destek oluyorum veya olmuyorum? Bunlar seni neden ilgilendiriyor ben onu anlamaya çalışıyorum.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Mertcan kardeşim ya da ağabeyim. Amacım şu, insanlar hangi proje olursa olsun. Hangi yazı olursa olsun, sevmemiş olabilir ya da olur. Bir teşekkür ve ya emeğe saygı göstermek zorundadır. Sorun burada yok ama asıl sorun şu, bok atmaları bana koyuyor.

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Simdi tekrar ozel mesaj kutumu kontrol ettim, gelen giden herhangi bir mesaj goremedim.
Evet uzerinden cok zaman gecmesine ragmen herhangi bir degisiklik olmadigi da asikar. Eposta ve Facebook adresimi paylasma geregi duymuyorum.

Benim gozumde oyun yapimlarina destek alacagin forum burasi degil, oyun motorunun forumundan destek alabilirsin, geri kalan hersey icin burasini kullanabilirsin.

guncelleme: Ben yazdiktan sonra gonderdigin ozel mesajin hic bir "ozel" mesaj kismini goremedim.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al