wmaraci reklam

Trafik Kazası Geçirdim

45 Mesajlar 4.903 Okunma
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

onur33 adlı üyeden alıntı

LikeSend Çok teşekkür ederim hocam yok bariyer,levha falan kırmadık da karşı araç kavşağa çarptı kaldırımdı. Benimle ilgili kesin bir ödeme çıkmaz yani

kasko degerlerine baktim arac 2012 ve 1.3 dizel motor ise cikmaz gibi, 1.6 dizel en full kasa ise 47 bin kasko degeri var ve cikadabilir. Ruhsat fotokopi falan aldiniz mi foto falan cektiniz mi modeli yili bilseniz tam olarak belirleriz cikar mi cikmaz mi sinirlarda mi

Tamamen aracin modeline ve hasar durumuna bagli, diyorum ya pert de olsa bir degeri olacak ve son kalan hali bu degeri belirleyecek, aracin kasko degerinden pert haliyle satilan fiyati dusecek, kalan rakam 29 bin lira alti ise sorun yok ustu ise farki odeyeceksiniz

wmaraci
reklam

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
LikeSend Teşekkür ederim araştırmanız için araç 1.6 değil gibi ya fotoğraf çektim plakadan sorgulamak için edevlete bakıyorum da kapatmışlar mı nolmuş göremiyorum. Sanki max 2013 gibi ama yine de belli olmaz tabi yanlış bilgi vermiyim

Kişisel Blog: www.onurr.org

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

LikeSend teminat üstü tutar sürücüden temin ediliyor ne yazık ki, burada karşı aracın perte çıkıp çıkmaması çok önemli bundan sonra

onur33 Acaba kazaya ait resim var mı elinizde karşı araca ait, hasarı daha iyi yorumlayabilmemiz için? Ya da az çok anlamışsınızdır, pert ihtimali var mı karşı araç için? Eğer eski kasa linea ise tahminen pert bedeli 40.000 civarıdır diye düşünüyorum en fazla

Ben bu teminati yuksek diye dusundugumden bu ihtimali hic goz onune almiyordum, 29 bin ile sinirli oldugunu bilsem luks araclara hic yaklasmazdim :) ne de olsa sigortam var diye genis genis takiliyordum Allah korumus da olmadik bi araca carpmamisim, arac arkadasimin uzerineydi bi de evi var, benden bir sey alamazlar da cocugun evi tehlikeye girermis, su an bile gerildim

Hayatin normal akisine uygun bir teminat degil bu, Istanbul da 200k ustu arac dolu trafikte ve perte cikartmak da zor degil ana govdeye darbe aldigi an pert yaziyorlar, ciddi tehlike var

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

LikeSend Teşekkür ederim araştırmanız için araç 1.6 değil gibi ya fotoğraf çektim plakadan sorgulamak için edevlete bakıyorum da kapatmışlar mı nolmuş göremiyorum. Sanki max 2013 gibi ama yine de belli olmaz tabi yanlış bilgi vermiyim

Rent a car ise buyuk ihtimal 1.3 dizel ya da 1.4 lpglidir, her iki aracin da 2014 modeline kadar eski kasa ise sorun yok, teminat karsiliyor. Buyuk ihtimalle sikinti olmayacaktir icini ferah tut, canina gelmemis bu da buyuk olay, anlattigina gore kotu bi kaza gecirmissin oyle surtme falan degil

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
LikeSend aynen hocam bize de kiralık linea denk geldi inşallah değerli birşey değildir
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
LikeSend Hocam fotoğraftan anlarsanız size atayım aracı ?

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

LikeSend Hocam fotoğraftan anlarsanız size atayım aracı ?

Atin bakalim belki anlasilir arkasi falan detay varsa yazar zaten olmadi cozmeye calisiriz

• Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
LikeSend sağolun hocam yolladım ayrıca yollamamı isteyen arkadaşlar olursa yollayım plakalardan dolayı ortaya paylaşmıyim dedim de
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Geçmiş olsun hocam.
onur33

kişi bu mesajı beğendi.

bilsez bilsez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 66 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Kırk yıldır araç kullandım, hiç bir zaman ben birilerine çarpacağım diye korkmadım, hep başkaları bana çarpar diye korktum. belki de bu yüzden hiç kaza yapmadım.
Kazaların yüzde doksandokuz nedeni, sürat ve dikkatsizliktir.
Örnegin yol kenarında duran insanları dahi kontrol ederek araç kullanırım, onların aniden yola çıkacagı ihtimalini göz önüne alırım veya yol kenarında duran araçların arasından aniden bir çocugun çıkabilecegi varsayımıyla hareket ederim ya da ana yol diye son sürat gitsem dahi önüme tali yol geldiginde orayı mutlaka keserim veya yeşil yansa dahi mutlaka sağ-sol bakışı yaparım. Bütün bu önlemleri kendim için değil, diğer insanların yaşama hakkını elinden almamak için yaparım.
Size de tavsiyem, araç kullanırken insani zaafları bir kenara bırakın, her ne olursa olsun asla kontrolü elinizden bırakmayın, kontrolsüz aracın canlı bombadan farkı olmadıgını unutmayın...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al