lostyazilim

TTNet'i Neden Kötülüyorlar ?

42 Mesajlar 4.123 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

DisOrientedb DisOrientedb YouGiveUp? Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 115 / 67
  • Ticaret 14, (%100)
Evde ***** var, rezalet kelimesinin sözlük anlamlarından birinin karşısına ***** yazdırmak lazım. Yani bu kadar dandik olabilir bir altyapı. Zırt pırt kesintiler, internette dolaşırken bir anda bağlantı kopması vs. sorun sorun üstüne. Üniye geldik de sağlam internet nasıl oluyormuş gördük iyi ki. Asla almam *****. 2 kat fazla başka firmaya öder yine almam o derece :)

wmaraci
reklam

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
sürekli kesinti yaşatan TTnet

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Hayır AKK olayı zaten tüm dünyada var olan bir şey, sadece Türkiye'ye de geldi. Gelmesi tabi alt yapıların iyiliği için gerekli fakat sınırlar çok düşük yurt dışında bu sınırların bizimkileri 5-6 ya katlıyor.

Ben 6-7 yıldır nadir sıkıntı yaşıyorum *****'den bu sıkıntı durumu alt yapıya bağlı, bulunduğunuz bölgede talep az ise eski alt yapıdan kaynaklı sıkıntılar yaşarsınız yenilemesi talep az olduğundan ileri tarihe ertelenir, mahallede alt yapı yetersizse her daireyi gezin imza toplayın iletin TT'a o zaman gelip yeniliyorlarmış diye biliyorum. Alt yapı yeterli olduğu sürece sıkıntı yaşatmaz, SuperOnline ve *****'in fiber internet sağladığı yerlerde bu şikayetler oldukça az rastlanır çünkü alt yapı yeni ve yeterli olduğundan kolay kolay sıkıntı çıkmaz.

Adamlar adil kullanım kotasız 1 gigabit (1000 mbps) interneti TR fiyatı ile 70-100 TL arasına alıyorlar. Çoğu ülkede ücretsiz internet hizmeti başladı. Yurtdışında 600-700 gb'lık akk kotalarını mı örnek gösteriyorsun? :D

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Her hafta ararım kendileri hatrını sorarım :) sinyal gelmiyor hep kesinti hep kesinti sözleşmem bitsin Süperonline alıcam bıktırdı yıllardır.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

BerkayYerbasan BerkayYerbasan SunucuOptimizasyonu.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 127 / 54
  • Ticaret 4, (%100)
2 sene kadar once TTNetten 8mbps limitsiz baglatmistik. 1. Haftanin sonunda kapattirdik. Suan SOL kullaniyoruz.

Profesyonel Sunucu Optimizasyonu ve Fazlası

https://sunucuoptimizasyonu.com

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
5-6 yıldır TTNet kullanıyoruz gayet memnunuz 2 yıllık sözleşmeşme yapıyoruz fiyat 60 mis gibi gayet hızlı , müşteri hizmetleri hemen çözüme ulaşabiliyor.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Adamlar adil kullanım kotasız 1 gigabit (1000 mbps) interneti TR fiyatı ile 70-100 TL arasına alıyorlar. Çoğu ülkede ücretsiz internet hizmeti başladı. Yurtdışında 600-700 gb'lık akk kotalarını mı örnek gösteriyorsun? :D

Benim gösterdiğim örnekle bunu bir tutamazsın, sen demişsin AKK zımbırtısını ***** çıkardı bende demişimki HAYIR ***** çıkarmadı tüm dünyada var olan bir şeyi Türkiye içinde uygulamaya koydular.

1000 MBPS 70 TL'ye alıyor olabilirler, o ülkeyle bu ülkenin ekonomisini bir tutamazsın. Sen 100 TL ile gider bazı ülkelerde kral gibi yaşayabilirsiniz, aylık maaşları 20$ olan ülkeler var sen burada alacağın bi 2000 TL maaşla oraya gittiğinde milyoner gibi hayat yaşar tatil yapar geri gelebilirsin.

Adamların ülkelerinde yazılım zorunlu ders ilkokuldan itibaren okutuluyor bizde daha bilgisayar açıp kapamayı bilmeyen milyonlar var, halkı geçtim devletin başındakilerden birisine en ufak bir şey sorsan onu bildiklerini dahi sanmıyorum en ufak bir PC terimi bilmeyenlerin yönettiği ülkede yazılım veya sanal ortam ile ilgili bir gelişmenin olması mümkün değil.
Ülke yönetimi 25-30 yaşlarında yeni gençler olmalı.
berkakalinn

kişi bu mesajı beğendi.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Engin07 fiyatını söylediğim fiber firması İngiltere'de. E oradaki insanlarında gelirlerini refah düzeylerini az çok biliyoruzdur. TR'deki aldığımız paranın orada pek bir şey etmediğinide biliyorsunuzdur. Ben Gürcistan falan bahsetmiyorum yani :)

Son paragrafınıza kesinlikle katılıyorum :)
Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
shateiel, anlıyorum seni tabiki buradaki tek kriter ekonomisi olamaz. İşte son paragrafta da dediğim gibi teknolojiyle ilgisi olmayanlar yönettiği, bu bölümlerin başındakilerin bile ilgisi ve bilgisi çok az olduğu için firmalarda böyle volta atıyor vatandaşı nasıl yasal yoldan dolandırırım diye uğraşıyor.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
***** kullanıcısı olarak 4 yıldır platin müşteriyim her ay ödediğim para haddini geçiyor 200 GB den fazla kota var gel gelelim bir bakım yada çalışma olsa anında gidiyor saatlerce gelmiyor. Trafik de gördüğüm kırmızı ışıklar yetmiyormuş gibi modemin kırmızı ışığı psikolojimi bozuyor artık :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al