wmaraci reklam

(Wikipedia) Böyle Bir Şey Var mı?

19 Mesajlar 2.303 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Wikipedia'da Türkiye maddesine baktığımda karşılaştığım bir metin. Böyle bir şey yoktur diye umuyorum, var mı?

wmaraci
reklam

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Her önüne gelen ekleme yapabiliyor.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
PoineTR Ancak bu o kadar basit değil. Moderatör süreci var. Moderatörler bunu onayladıysa diyecek söz yok. Ben moderatörlerin böyle bir madde eklediğini düşünüyorum. Kaynak olarak 2005 yılında yazılmış bir yazıyı göstermişler. Yazıda belirttiğim madde ise Türkiye başlığına 12 Eylül 2007 tarihinde eklenmiş. 11 yıldır kaldırmamışlar.
Ek olarak kaynak gösterilen yazıda Türk silahlı güçlerinin suçlu suçsuz herkesi yerinden ettiği ifade edilmiş.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Babam doğuda Özel Harekatta görev yapmış, bu tür kurunun yanında yaşta yanma mevzuları çok oluyormuş o dönemler fakat bu tür alenen köy yakma vs.. gibi bir olay duymadim ben kendisinden. Sağ kulaği duymaz hatta çatişmada mermi gectiği için yanından. Bunun harici yapılan yanlışlar elbet var lakin bunu iftira atarak öne sürmesin kimse. Masum insanları katleden bir terör örgütünün birini itham etmeye hakkı yok. Suçlu biri başka birini suçlarken once kendine bakacak ne yaptım diye. Tekrar söylüyorum askerlerin oradaki halka yaptığı yanlışlar var teröristlerden bahsetmiyorum. Onları kazi gitsin. Ama halka da kendisi bizzat anlatıyor kötü davranan askerler ve üst rütbeliler varmış.
darknov4 worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Backlinkcigeldi O zaman Wikipedia'nın bu maddeyi kaldırmaması durumunda açılmaması mantıklı bir karar diyebilir miyiz?

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
Tamamen asparagas bir bilgidir doğru değildir. Bir takım provokasyonlar olabilir, belki 3 binden fazla pkk kampı yok edilmiştir o dönem. Tamamen Türk karşıtı bir bilgi olmuş Wikipedia bu ne bekliyorsun ki?
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
onurcetin60 1 yıl önce Wikipedia kapandığında bu yazı yüzünden sanmıştım. Değilmiş ama herhalde.
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

tomysawyer tomysawyer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 24 / 52
  • Ticaret 2, (%50)
wikipedia açılsın diye ağlayanlar nerede ?
kullanıcılar değiştiriyor derseniz sayfaları
WİKİPEDİA'NIN SAYFALARI KİLİTLEME YETKİSİ BULUNUYOR BU DEMEK OLUYOR Kİ WİKİPEDİA EĞER BİR SAYFAYI KİLİTLER İSE O SAYFADA HİÇ KİMSE DEĞİŞİKLİK YAPAMAZ WİKİPEDİA DIŞINDA
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
worldww bunun gibi bir sürü yalan yazı var Wikipedia sitesinde, kapatılması doğru karar. Wikipedia modları ve editörleri Türkiye karşıtı yazıları düzeltmemekte ısrar gösteriyor.

Türkiyeyi Özledik kampanyaları başlıyor sonra...
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi O zaman Wikipedia'nın bu maddeyi kaldırmaması durumunda açılmaması mantıklı bir karar diyebilir miyiz?

Hocam şimdi savaşın kazananı olmaz arada hep masumlar kaynar. Orada amerikanın kurup desteklediği maşa bir örgüt sözde Guevarizm(Che) yi örnek alarak masum insanları katlediyor. Che diktatör Batistaya karşı savaşıyordu orada masum katletmiyordu. Kirli pisliklerine kılıf uydurmaya çalışıyorlar ama bu tür masum halkında gerek teröristler gerek askerler tarafından arada kaynama durumları var. Örnekler veririm lakin boşverin tekrar açmaya gerek yok o konuları. Kürtte Türkte bu vatanin evladidir. Bu vatanin evladi birbirini kırarken dünya altin çağını yaşiyor. Artık her şeyi geride birakip birlikte olmamiz lazim Kürtleri de bu ülke dişinda bir topluluk olarak görmemek lazim. Türklerin bircoğu Kürt yerine K*rt yazıyor bunun ne yararı var şimdi? Etnik ayrım yaratarak kime ne fayda sağlıyorsunuz? Di mi? Atatürk'ün bu konuda fikirleri açik ve net açin nutuktan okuyun. Kürtleri dışlarsanız isyan baslatirlar kendisi demiştir bunu zaten. Bu tür terör orgütleri halksız sıfırdır. Eğer Kurtlerle et tırnak olursak inanın pkk gibi orgütler 1 sene dayanamaz. Bir ara üniversiteden bile binlerce öğrenci dağa çikıyordu biliyorsunuz.

Ben size bunu burdan izah edemem çok olay dinledim. Bizzat babamdan yani, dayımda uzun dönem askerlik yaptı doğuda mesela ben öyle 2. 3. Kişilerin ağzından dinlediğim seye inanmam 1.ağizdan görenleri dinledim.
worldww

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al