worldww adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi O zaman Wikipedia'nın bu maddeyi kaldırmaması durumunda açılmaması mantıklı bir karar diyebilir miyiz?

Hocam şimdi savaşın kazananı olmaz arada hep masumlar kaynar. Orada amerikanın kurup desteklediği maşa bir örgüt sözde Guevarizm(Che) yi örnek alarak masum insanları katlediyor. Che diktatör Batistaya karşı savaşıyordu orada masum katletmiyordu. Kirli pisliklerine kılıf uydurmaya çalışıyorlar ama bu tür masum halkında gerek teröristler gerek askerler tarafından arada kaynama durumları var. Örnekler veririm lakin boşverin tekrar açmaya gerek yok o konuları. Kürtte Türkte bu vatanin evladidir. Bu vatanin evladi birbirini kırarken dünya altin çağını yaşiyor. Artık her şeyi geride birakip birlikte olmamiz lazim Kürtleri de bu ülke dişinda bir topluluk olarak görmemek lazim. Türklerin bircoğu Kürt yerine K*rt yazıyor bunun ne yararı var şimdi? Etnik ayrım yaratarak kime ne fayda sağlıyorsunuz? Di mi? Atatürk'ün bu konuda fikirleri açik ve net açin nutuktan okuyun. Kürtleri dışlarsanız isyan baslatirlar kendisi demiştir bunu zaten. Bu tür terör orgütleri halksız sıfırdır. Eğer Kurtlerle et tırnak olursak inanın pkk gibi orgütler 1 sene dayanamaz. Bir ara üniversiteden bile binlerce öğrenci dağa çikıyordu biliyorsunuz.

Ben size bunu burdan izah edemem çok olay dinledim. Bizzat babamdan yani, dayımda uzun dönem askerlik yaptı doğuda mesela ben öyle 2. 3. Kişilerin ağzından dinlediğim seye inanmam 1.ağizdan görenleri dinledim.