wmaraci reklam

Wmaraci üyelik sistemini biraz daha iyileştirilmeli bence?

13 Mesajlar 1.713 Okunma
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Wmaraci da baya böyle uslup bilmeyen, dalga gecervari konuşan iş için değil ergenlik yapip ahkam kesmek icin gelen bir kitle var bence üye alımları belli bir standarta oturmali. Pm atıp geri döndüğünüzde cevap vermeyen mi dersiniz. Kendi kendine herkese işini öğreten her konuda sözde usta kişiler mi derseniz yani forum kalitesini düsürüyor bu arkadaşlarla.

Sohbet muhabbet sitesi değil burası sonuçta gerekli bilgilendirme konularinda ve iş alım verimlerinde ciddiyet ve uslup bilmeyen kişiler uzaklaştirilmali.

Ya da bu olmuyorsa bile bu kişilere olumsuz ticaret puanı verilebilmeli. Genelde bu tiplerin sonu banlanma oluyor birilerini dolandiriyorlar vs.. soru soran arkadaşlar dahi gerekli verimli cevaplar alamıyorlar. Yhaa, eet diyen kitleyle doluyor forum. Bana göre uzun vadede bu kişiler çok problem yaratır önlem alınmalı

En son bana da pm atıp atıp dellendiren
kerimoglumedya oldu mesela. Adam backlink alacak 3 4 kez mesaj atıp ödeme bilgisi isteyip sonrasinda cevap vermiyordu. En son birini dolandirmis banlanmiş. Kişisel görüşüm bu yönde forum yönetimi biraz daha sıkı ve disiplinli olmali bence.

Saygılar
webmaestro3 useranonimm Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Doğru diyorsunuz ama her türlü elinde sonunda ban yiyor :)
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam ban yemeyip, ticaret yapmayan kişiler de var. Sadece saticilar değil alici yani müşterilerin de %90ni problemli oluyor. Yani pm istiyor su paketi alacagim diyor, pm atıyorsunuz istemiyorum kalsın diyor yani böyle bir uslup olabilir mi sizce? Bir liste yapsam şu an en az 10 15 kişi çikarırım bile bu şablona uyan.

*** forumuna da üyeyim ben orda da ayni problem var fakat oranin moderatörleri inanilmaz ilgisiz ve sığ, boyle olunca da forum berbat bir yere dönmuş. 4 5k para kaptıran mi dersiniz, konuları yanliş yerlere taşiyan moderatorler mi dersiniz, premium üyelik almak icin yalvartan adminler mi dersiniz. Yani *** berbat bir ortam.

Wmaraci bu yönden daha kaliteli verimli lakin son zamanlarda bu kitle inanilmaz artiş gösteriyor genelde ticaret puanı 0 olupta bu kitleye giren de var ticaret puanı 30 40 50 olupta giren de yani, uslup ciddiyet ve işe saygı her şeyden önemli bence. Görüyoruz işte ban yiyorlar önunde sonunda lakin bir cok kisiyi de magdur ediyorlar.

TuncaySahin TuncaySahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 897
  • Beğeniler 172 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır girmiyordum foruma, şuan ki sistem ne bilmiyorum ama davetiye sistemine geçebilirler. Troll ve bebeleri temizledikten sonra kişi başı davetiye dağıtıp, forumun kalitesini bir tık daha yukarıya getirebilirler. Gerçi forumun uzun vadede kalıcı olmasına nasıl etki eder bilemiyorum.
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

Sana göre aptalca,bana göre şaheser.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam gerek müşteri, gerek satici kitlesi profili bir hayli düştü. Pm atıp zaman harcamak bir yere dalgagecervari konuşmalar veya uslupsuz söylemler hayli sinir bozucu. Yani bu kişiler ileride elbet sorun yaratacaktir. Kafasına esenin bir ticaret forumuna üye olmasini dogru bulmuyorum. Bence de wmaraci davet sistemine geçmeli yoksa bu kişiler cok başlarini agritacak. Daha cok kullanici daha cok hit demek lakin daha da cok kalitesiz insan ve düşük kaliteli forum demek. Umarim adminler ve moderatörler bu konuyu okuyup bizi dikkate alir
yazitor

kişi bu mesajı beğendi.

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
Kesinlikle katılıyorum. Benden yaşça küçük kişilerin bile saygısızca tavırları canımı sıkıyor. 4-5 sene önceki WMaracı'nın tadını şimdilerde alamaz oldum. Üyelik sistemi bana kalırsa özelleştirilmeli artık. *** gibi bir davetiye sistemine dönse fena olmaz kanısındayım.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Ben çok ticaret yapmam ama yardım almak için Eskiden bir soru sorduğumuzda konuya onlarca yardım etmek isteyen kişi gelirdi şimdi belki 1 kişi yazıyor belki yazmıyor o konuda baya kötüleşti forum, yardımı bırakın nasıl olmuş diye sorsak bile bi yorum yapmaya üşenir oldu insanlar :) tabi kimseye zorla yorum yaptıramazsın neden yapmıyorsun diye cezada veremezsin ama eskisi gibi değil onu demek istedim

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
reelde bir dükkanın olduğunu düşün. insanlar geliyor tersliyor, bağırıyor çağırıyor, soru soruyor, bazen bilmiyorsun, bir işten anlamıyorsun diyorlar bağırıyorlar. sen bu kişiyi bir daha dükkana almaz mısın? burası da bir dükkan. bir kaç kişiyle anlaşamamak sorun olmamalı. kişiyle muhatap olmazsın olur biter. zaten bir süre sonra kişinin nasıl bir profil olduğu anlaşılır. azalarak biterler.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Almam hocam. Saygisiz seviyesiz insanın ne işi var. Batsin onun verecegi para. Ek olarak verdiğiniz örnek çok sığ ve yetersiz. Yani wmaraci bir dükkan değil her kesimden kişinin katıldığı webmaster ticaret forumu. Yani reelde dukkana gelen müşteri şunu alıcam diyip kasaya kadar gelip birakip parayi cikarip vazgectim diyip arkasini dönüp gitmiyor ya da pm atip dalgagecer vari konuşmuyor, her işi biliyormuşçasına burnunu sokmuyor, soru soran insanları terslemiyor sanal ortam işte bu yüzden daha katı kurallara sahip olmalı burada bir kişiyi kolayca dolandirabilir veya mesgul edebilirsiniz, reelde yuzunu cismini biliyorsunuz en azından, burda adam buraya eglenmeye ona buna sataşip ergenlik yapmaya geliyorsa ona dur diyeceksin. Yoksa forumun ve yonetimin ileride çok başı ağrır. *** davete geçti yine berbat forum. Neden cunku moderatörlerin her biri kendi keyfinde. Lakin wmaraci ***a göre daha duzenli toplu o yuzden *** a dönmesin diye uyariyorum. İster bunu yapici bir elestiri olarak kabul ederler ister aldiriş etmeyip gecerler. Yönetim bilir.

Ek olarak ben para da pulda değilim. Lakin yapılan hareketleri veya cahilce ergence yapılan hareket ve söylemleri kaldırmak zorunda değilim, sadece bunu belirtmek istiyorum. Yani bazı müsteriler utanmasa işimizi bize öğretecek. Yahu 20 30 40tl veriyor diye her şeyinden faydalanayım moduna giriyorlar. O yüzden birinin bu tip çok bilmiş ve seviyesiz insanlara dur demesi gerek. Biliyorsunuz bizim ülkenin insanı her şeyi bilir, lakin hicbir sey yapmaz. O yüzden bu çok bilmişlere dur demek şart.

useranonimm useranonimm Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 386
  • Beğeniler 276 / 118
  • Ticaret 47, (%100)
Çok ciddiye almamak lazım sanal ortam sonuçta. Sağ üstte bulunan kırmızı çarpıya basınca herşey gider. Ne diye kendimi ergenlerden sebep sinir edeyim, değmez..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al