wmaraci reklam
lidertakipci

Mega Holdings Hakkında

84 Mesajlar 34.883 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alcaysalih alcaysalih Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Saçma olan sizin düşünceleriniz, sistem değil. Önce bir oku, mantıklı olarak değerlendir eğer doğruyu göremiyorsan yanlış olan sensin

wmaraci
reklam

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

alcaysalih adlı üyeden alıntı

Saçma olan sizin düşünceleriniz, sistem değil. Önce bir oku, mantıklı olarak değerlendir eğer doğruyu göremiyorsan yanlış olan sensin

Ahahah güldürmeyin beni . Zaten söylediklerinizden anlaşılıyor . Benim bunu doğru olarak görmemi istiyorsunuz doğru değilse de benim yanlış olduğumu ileri sürüyorsunuz . Her insan bunu kabul etmeyebilir fakat kabul etmeyenlerin de salak olduğu anlamına gelmez . Bir şey biliyoruz ki kabul etmiyoruz . Bana da teklif ettiler herkes gibi . Fakat kabul etmedim .

Kabul etmememin sebebi daha konuşmayı , tanıtım sunum yapmayı bilmeyen insanların gelip bana : "Sana internet sitesi kurmayı öğreteceğiz fakat 900 TL karşılığında . "demesi . Daha ne öğreteceklerini nerede nasıl öğreteceklerini bile söylemeden direk paraya girmeleri zaten işin ne olduğunu açıkça ortaya koyuyor ."Peki siz madem bu işin içindesiniz yıllardır , nerede sizin web siteniz bakabilir miyim nasıl olmuş? " dediğim de . Kem küm etmeleride cabası , yok benim web sitem şuan bakımda şuan çalışıyorum daha açmadım . Bir arkadaşım kanmıştı bu insanlara , banka hesabı açtırdılar 900 TL ye yakın parasını aldılar . Çocuk birilerini üye yapıp parasını çıkarmak için ortalıkta her gördüğüne müşteri gözüyle bakıyordu . Tabii işin gerçeğini sonradan öğrendi .

Saadet zincirini legal yoldan yapmaya çalışıyor bunlar web siteside bunu legalleştiren olay. Ve holding in başındaki kişilerde bakın bu yıl $ 1 milyon kazandım diyerek milletin iştahını kabartıyor . Halbuki tüm parayı holdingin başındaki kişi alıyor .

Oyuna gelmeyin , güvenmeyin , paranızı kaptırmayın .

Bu arada , siz bu yazıyı yanlış yerde yayınladınız buradan kendinize bir şey çıkaramazsınız web master sitesi burası ..

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
bizim arkadaş da bana söylüyor gel beraber girelim büyütelim diye bunun beynini yıkamışlar çocuk o kadar kaptırmış ki 4 ay sonra altına BMW 5.20 çekicekmiş. 1 sene sonra da İstanbulda daire. Birde girdikten sonra sunum yapmasını beceremiyorsan senin için gelip sunum yapıyolarmış. mış-mış-mış...

alcaysalih alcaysalih Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Önce bir oku, mantıklı olarak değerlendir eğer doğruyu göremiyorsan yanlış olan sensin.Senin internet sitene baktığımda , Trustlayer Internet Hizmetlerinden alt yapı sağladığını görüyorum. Trustlayer Internet Hizmetleri de xx firmadan sunucu sağlıyor, o oradan, şu buradan. Siz öyle bir hal getirdiniz ki artık bu ticareti, internet sitesi açtığınızı sanıyorsunuz. Ayrıca ismin ne bilmiyorum ama ücretsiz verilen wordpress temasında yayıncı bilgilerini silip temayı kendin gibi gösterip bir suç işlemişsin. Senin gibi insanlarla tartışmaya girerek, bu konuyu arama motorlarında yüksek bir seviyeye getirmek gerçekten senin yararına olur. Yani bilmeyen insanların, biliyor gibi davranmaları. Zaten wmaraci.com'unda gereğini yapacağını düşünüyorum çünkü yeni internet kanunlarına göre burda bir kuruluşa ve gelen son mesajda tüzel bir kişiye karalama yapıyorsunuz. Hiçbirşeyin farkında değilsiniz. Burda hem wmaraci.com tehlikede, hemde siz.

wmaraci
wmaraci

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Skala adlı üyeden alıntı

bizim arkadaş da bana söylüyor gel beraber girelim büyütelim diye bunun beynini yıkamışlar çocuk o kadar kaptırmış ki 4 ay sonra altına BMW 5.20 çekicekmiş. 1 sene sonra da İstanbulda daire. Birde girdikten sonra sunum yapmasını beceremiyorsan senin için gelip sunum yapıyolarmış. mış-mış-mış...

Yok hocam uyarın lütfen onu . Yalan öyle şeyler . Bütün parayı şirketin kurucuları ya da üst halkaya yakın kişiler cepliyorlar . Diğerleri sadece en alt tabakada çırpınıp paranın % bilmem kaçını alıp borçlarını ödemek için uğraşıyorlar . Şirketin üst düzey yöneticileri de işte milleti heveslendirmek için 1 ayda Ferrari aldım Dubaiye gittim şunla diye atıp tutuyorlar alt tabakadan aldıkları para ile .

Ona sunum yapanlara bir sorsanıza ne öğrenmişler ? Öğrendikleri dilleri saysınlar kullanabildikleri programları saysınlar ya da kurduklarını web sitelerini sorun en azından. Eminim ki çoğunun web sitesi bile yok . Hepsi holdingin başındaki kişinin web sitesini gösteriyor örnek olarak. Çoğunun web sitesi nedir nasıl açılır ona dair en ufak bir bilgisi bile yok .

Saygılar ...

Ek Olarak:

alcaysalih adlı üyeden alıntı

Önce bir oku, mantıklı olarak değerlendir eğer doğruyu göremiyorsan yanlış olan sensin.Senin internet sitene baktığımda , Trustlayer Internet Hizmetlerinden alt yapı sağladığını görüyorum. Trustlayer Internet Hizmetleri de xx firmadan sunucu sağlıyor, o oradan, şu buradan. Siz öyle bir hal getirdiniz ki artık bu ticareti, internet sitesi açtığınızı sanıyorsunuz. Ayrıca ismin ne bilmiyorum ama ücretsiz verilen wordpress temasında yayıncı bilgilerini silip temayı kendin gibi gösterip bir suç işlemişsin. Senin gibi insanlarla tartışmaya girerek, bu konuyu arama motorlarında yüksek bir seviyeye getirmek gerçekten senin yararına olur. Yani bilmeyen insanların, biliyor gibi davranmaları. Zaten wmaraci.com'unda gereğini yapacağını düşünüyorum çünkü yeni internet kanunlarına göre burda bir kuruluşa ve gelen son mesajda tüzel bir kişiye karalama yapıyorsunuz. Hiçbirşeyin farkında değilsiniz. Burda hem wmaraci.com tehlikede, hemde siz.

Ben karalama yapmıyorum gördüklerimi ve yaşadıklarımı anlatıyorum . Bana da bir teklifte bulundular ve neler yaşadıysam onu anlatıyorum son günlerde twitter da Odun Herif te bu şirket hakkında bir sürü kişiyi bilgilendirmeye çalıştı . Ona atılan tehdit mesajlarını hepsini yayınladı .

Ayrıca ben profesyonel bir webmasterim dediğimi hatırlamıyorum ya siz ?

Buradaki insanlar hiç bir eğitim almadan sizin yaptıklarınızdan daha iyisini yapıyorlar emin olun ...

Hala ilk cümlesinde bana sadece kendi söylediklerinin doğru olduğunu empoze etmeye çalışan bir insanla daha fazla tartışılacağını düşünmüyorum iyi günler , saygılar ...

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
1yıllık domanin+hostingimi 100TL ye alıyorum. 3 yıl için 2000TL veren arkadaşlara geçmiş olsun. Ayrıca konuyu enis (bigboss) görmesin siteye dava açar :D

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Geçen gün bir kaç kişi beni kafeye götürdüler bir sunum ile konuyu anlatmaya çalıştılar. Adamlara ne satıyorsunuz dedim cevap verilmedi. Çünkü **************lık satıyorlar.
Wordpress,seo,hosting ve web tasarımla hiç bir alakaları yok. Easy Builder il wordde yazı düzenler gibi html temaları düzenliyorlar. Aslında sistem şu şekilde işliyor. 3 yıllık 2000 TL fiyat istiyorlar. Kazandırdığımız her üye başına 37,5 $ referans ücreti ödüyorlar. 1000 üye getirirsen 3750 $ para yapar 10.000 üye 37.750 $. bunlar bize kazandırdıkları. Firma ise 1000 üyede 2.000.000 (2 milyon) TL kazanıyor , 10000 üyede 20.000.000 TL kazanıyor. Aslında kazandırdığı para devede kulak bile değil. Ayrıca yarın bigün bu firma kepenkleri kapatıp gitse biz referans olduğumuzdan bu **************lıktan biz suçlu görülürüz. İnsanlar firmayı değil bizi tanır çünkü

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Şuan için adı kısaca: Legal **************lıktır. İçinde bulunan birçok arkadaşım var ve çoğu benide davet etti. Gitmedim onlarada olayı anlattım. Bak bunu yapıyorsun ama kazandığım paranın temizliği konusunda şüphe duy. Bu adamlar ortadan kaybolduğu anda senin katkınla buraya giren adamın vebali üzerine biner dedim. Ama kazanırsın çok kazanırsın dedim. Çünkü kazanıyorlar. Bizim insanımız saf kardeşim saf. 100 kişi katılıyorsa bunun sadece 10u uğraşmaya devam ediyor. Geri kalanı bıkıp çıkıyor. Üst seviyede olan arkadaşlarım var kazanıyorlar da. Ama o kadar çok arkadaşlarını girdirdilerki şuan çevrelerinde samimi kimse kalmadı. Siz siz olun bu illetin içine girdiyseniz bile arkadaşlarınızı buna ortak etmeyin. Bu şirket birgün kapanacak. İşler biyerde tıkanacak. Sonra kafanızı taşlara vurursunuz.

Tavsiyem hiç işin içine girmemenizden yanadır ama olduki bir hata yapıp girdiniz. Sakın ha samimi arkadaşlarınızı girdirmek için zorlamayın. Değmez.

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
2 satır Easybuilder eğitimi alıp, kendini "webmaster" zanneden arkadaşlar, şunu bir okuyun bakalım :

28 Kasım 2013 Perşembe Resmî Gazete sayı : 28835

Piramit satış sistemleri
MADDE 80 – (1) Piramit satış; katılımcılarına bir miktar para veya malvarlığı ortaya koymak karşılığında, sisteme aynı şartlar altında başka katılımcılar bulma koşuluyla bir para veya malvarlığı kazancı olanağı ümidi veren ve malvarlığı kazancının elde edilmesini tamamen veya kısmen diğer katılımcıların da koşullara uygun davranmasına bağlı kılan, gerçekçi olmayan veya gerçekleşmesi çok güç olan kazanç beklentisi sistemidir.
(2) Piramit satış sisteminin kurulması, yayılması veya tavsiye edilmesi yasaktır.
(3) Bakanlık, piramit satış sistemleri ile ilgili gerekli incelemeleri yapmaya ve varsa elektronik sistemin ülkemizde durdurulması dâhil ilgili kamu kurum veya kuruluşlarıyla iş birliği içinde gerekli önlemleri almaya yetkilidir.

Para kazanılır kazanılmaz, vicdan işidir değildir, yapmaya değer değmez beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor. Yasa böyle diyor, bitti.

zack zack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Üsttekinin kazandığı alttakinin köle olduğu bir sistem. En çok komiğime gidende birbirlerine verdikleri gazdır. ''Başarabiliriz'' ''Ben bu arabayı aldım sende alabilirsin'' (arabalarda hikaye bana göre) Cebinde parası yoktur ama toplantı yaparlar hepsi takım elbise ile giderler sanarsınızki dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin ceo'ları toplanıyor ama işte asıl olay burada zaten bu şekilde gaza geliyorlar. Tepede bir kaç adam araba almış bazı ülkere gitmiş onlarada sizde yapabilirsiniz diyerek kullanıyor. Zaten bir iş düşünün işe girmek için para veriyorsunuz saçmalık burada başlıyor. Neyse...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al