wmaraci reklam

Bu site tutar mı?

23 Mesajlar 2.086 Okunma
smmexpress

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
forum işi tutmaz

wmaraci
reklam

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

Sağolun görüşünüz için. Peki neden hocam? :)

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)

bloggerim adlı üyeden alıntı

Sağolun görüşünüz için. Peki neden hocam? :)

kim giripte uğraşsın hocam adam ödevi google da bulur yazar çeker gider yani üyeydi forumdu sanmıyorum bu devirde forum mu kaldı emeğine yazık başka proje bul derim

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

kim giripte uğraşsın hocam adam ödevi google da bulur yazar çeker gider yani üyeydi forumdu sanmıyorum bu devirde forum mu kaldı emeğine yazık başka proje bul derim

Yalnız bunu yazdığın yer de forum. :) Forum yerine ne tarz bir şey yapabilirim ki?

wmaraci
wmaraci

mbatuhan mbatuhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 46 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Ben şimdiye kadar hiçbir forum sitesinde çözemediğim soruyu sormadım. Arkadaşıma faceden mesaj atıyorum hallediyor.

Ödev danışma derseniz ödevimin konusu neyse, sadece o konuyla ilgili olan bir siteye soruyorum. Ki zaten sorduğum ödevler de ya birdir ya da ikidir. Ondan sonra da bir daha girmedim o sitelere. Zaten google denen mübarek site aracılığıyla ödev fikri sunan binlerce siteye ulaşabiliyorsun.

Editör demişsiniz. Editör sistemi mantıksız geldi bana çünkü editör dediğiniz adam profesör ya da o konuda uzman birisi olmayacaktır muhtemelen. (Eğer ki profesör oalcaksa bu maddeyi okumayabilirsiniz.) Editör dediğimiz vatandaş da soruyu google denen mübarek araçta arayıp cevaplayacak. E peki google araması yapması için adam tutulur mu? Ya da google araması yapmaktan aciz bir öğrenci sizin sitenize ulaşıp soru sorar mı?

Velhasıl sorunuza gelirsek; yukarıda bahsettiğim sebeplerden, ben böyle bir siteyi açmazdım. Tutacağını düşünmüyorum. Ki tutması için sebep de göremiyorum.

Size 1 ay kadar üzerinde düşündüğüm ama üzülerek vazgeçmek zorunda kaldığım siteyi açmanızı tavsiye ediyorum.

Size Ekol hoca, torpil.com gibi bir eğitim sitesi açmanızı öneririm. Bir ara ciddi ciddi düşündüm, araştırdım, script konusunda bir sürü kişiyle görüştüm, bu sitelerin eksiklerini tespit ettim. Bunlardan farklı ben ne yapabilirim diye yazdım çizdim vs. Sosyal medya stratejisi oluşturmaya çalıştım. Gelir modeli oluşturmaya çalıştım. Ziyaretçi çekme planları kurdum vs.... Ciddiydim yani bayağı. Fakat siteyi iyi yerlere getirebilmek için benim için ciddi meblalarda para ve çok uzun zaman harcamam gerektiğini anladım ve üzülerek bu sevdadan vazgeçmek zorunda kaldım.

Size önerim bu yönde olacaktır. Pm atarsanız düşüncelerimi seve seve sizinle paylaşırım.

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

mbssahin adlı üyeden alıntı

Ben şimdiye kadar hiçbir forum sitesinde çözemediğim soruyu sormadım. Arkadaşıma faceden mesaj atıyorum hallediyor.

Ödev danışma derseniz ödevimin konusu neyse, sadece o konuyla ilgili olan bir siteye soruyorum. Ki zaten sorduğum ödevler de ya birdir ya da ikidir. Ondan sonra da bir daha girmedim o sitelere. Zaten google denen mübarek site aracılığıyla ödev fikri sunan binlerce siteye ulaşabiliyorsun.

Editör demişsiniz. Editör sistemi mantıksız geldi bana çünkü editör dediğiniz adam profesör ya da o konuda uzman birisi olmayacaktır muhtemelen. (Eğer ki profesör oalcaksa bu maddeyi okumayabilirsiniz.) Editör dediğimiz vatandaş da soruyu google denen mübarek araçta arayıp cevaplayacak. E peki google araması yapması için adam tutulur mu? Ya da google araması yapmaktan aciz bir öğrenci sizin sitenize ulaşıp soru sorar mı?

Velhasıl sorunuza gelirsek; yukarıda bahsettiğim sebeplerden, ben böyle bir siteyi açmazdım. Tutacağını düşünmüyorum. Ki tutması için sebep de göremiyorum.

Size 1 ay kadar üzerinde düşündüğüm ama üzülerek vazgeçmek zorunda kaldığım siteyi açmanızı tavsiye ediyorum.

Size Ekol hoca, torpil.com gibi bir eğitim sitesi açmanızı öneririm. Bir ara ciddi ciddi düşündüm, araştırdım, script konusunda bir sürü kişiyle görüştüm, bu sitelerin eksiklerini tespit ettim. Bunlardan farklı ben ne yapabilirim diye yazdım çizdim vs. Sosyal medya stratejisi oluşturmaya çalıştım. Gelir modeli oluşturmaya çalıştım. Ziyaretçi çekme planları kurdum vs.... Ciddiydim yani bayağı. Fakat siteyi iyi yerlere getirebilmek için benim için ciddi meblalarda para ve çok uzun zaman harcamam gerektiğini anladım ve üzülerek bu sevdadan vazgeçmek zorunda kaldım.

Size önerim bu yönde olacaktır. Pm atarsanız düşüncelerimi seve seve sizinle paylaşırım.

O zaman bir diğer sorumda 18 yaş altı kişilere böyle bir siteye girer misiniz? Olacak :) Ciddi seo yatırımı yaptırıp ödev hakkında google'da ilk sıraya çıkmasını hedefliyordum fakat girenin bir daha girmesi gerek. Ekol hoca tarzı site için dediğiniz gibi çok uğraş gerektiriyor. Kışın fazla uğraşabileceğimi sanmıyorum. Öneriniz için teşekkürler :)

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Daha yapıcı bir proje yapın, herkes den ve herşey den farklı olmalı. Öğrencileri o siteye çekecek birşey lazım. Başarılar diliyorum size.
bloggerim

kişi bu mesajı beğendi.

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Tutabilir ama bu tarzda çok site var.

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

Tetsu adlı üyeden alıntı

Tutabilir ama bu tarzda çok site var.

Bi bildiğim e-odev'di ne ara çoğalmışlar :D

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

bloggerim adlı üyeden alıntı

Bi bildiğim e-odev'di ne ara çoğalmışlar :D

Siz e-ödev diyorsunuz ama ben mesela 12. sınıf edebiyat kitabi soruları yazıncan 100 tane site çıkıyor. Bende ordaki yorumları kullanıyorum kolay oluyor uğraşmıyorum hiç. Aynı şey proje ödevleri vs. içinde geçerli. Bu tarzda çok site var. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al