wmaraci reklam

SWF Oyunda Link Nasıl Kaldırılır

21 Mesajlar 2.333 Okunma
wmaraci reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar swf oyun yüklüyorum manuel olarak fakat oyunun play butonundan hariç başka alanına tıkladım başka oyun sitesine gidiyor onu nasıl iptal edebiliriz aynı oyunu başka sitede ordakine bakdıgımda ordaki oyunda gitmiyor bu konuya hakim arkadaşların önerilerini bekliyorum

wmaraci
reklam

Aksaclii Aksaclii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
.fla dosyası olmadan kaldıramazsın

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Aksaclii adlı üyeden alıntı

.fla dosyası olmadan kaldıramazsın

hocam aynı oyunu adam eklemiş adamda oyunun herhangi bir yerine tıkladınmı gitmiyor hatta aynı oyunu bende o adamdan ekledim bende başka oyun sitesine gidiyor söylediğiniz biraz tuhaf geldi alaksız gibi

Aksaclii Aksaclii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

güvengrup adlı üyeden alıntı

hocam aynı oyunu adam eklemiş adamda oyunun herhangi bir yerine tıkladınmı gitmiyor hatta aynı oyunu bende o adamdan ekledim bende başka oyun sitesine gidiyor söylediğiniz biraz tuhaf geldi alaksız gibi

swf yi atsana bi

wmaraci
wmaraci

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bildiğime göre bazı oyun siteleri yaptıkları oyunu link karşılığında yayınlamanıza izin veriyor.Şahsen kendi web sitemdede Yapboz Oyunu bittikten sonra yapan siteye gönderiliyor.O yönlendirilen site ile iletişime geçin onlar nasıl kaldıracağınızı söyler veya kaldırmanız durumunda sorun çıkaracaklarını söylerler.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

YKaraaslan adlı üyeden alıntı

Hocam bildiğime göre bazı oyun siteleri yaptıkları oyunu link karşılığında yayınlamanıza izin veriyor.Şahsen kendi web sitemdede Yapboz Oyunu bittikten sonra yapan siteye gönderiliyor.O yönlendirilen site ile iletişime geçin onlar nasıl kaldıracağınızı söyler veya kaldırmanız durumunda sorun çıkaracaklarını söylerler.

hocam olayı hale anlatamdım aynı oyunu oyun aldıgım sitede oyunun play butonu harıç hangi yerine tıklasam reklama gıdıyor aynı oyunu aldıgım sitede tıklıyorum reklam yok yani ortada bir durum durumda ben gözden ne kacırıyorum ve ben oyunu manuel ekliyorum

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Flash.swf dosyanızın site içerisine çekilirken, dahili linklere çıkış vermeyi yasaklayabileceğiniz kod mevcuttur. Fakat bu kod oyun yapımcılarının kurallarına aykırıdır. Bir nevi telif hakkına girmiş oluyorsunuz demektir. Adsense kullanmayı düşünüyorsanız eğer 1-2 itirazda hemen yasaklanırsınız. Fakat farklı bir reklam firması ile çalışıyorsanız sorun etmeyeceklerdir. Bunu dikkate alarak aşağıdaki kodu deneyiniz.

name="allowScriptAccess" value="never" param name="allowNetworking" value="internal"

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Flash.swf dosyanızın site içerisine çekilirken, dahili linklere çıkış vermeyi yasaklayabileceğiniz kod mevcuttur. Fakat bu kod oyun yapımcılarının kurallarına aykırıdır. Bir nevi telif hakkına girmiş oluyorsunuz demektir. Adsense kullanmayı düşünüyorsanız eğer 1-2 itirazda hemen yasaklanırsınız. Fakat farklı bir reklam firması ile çalışıyorsanız sorun etmeyeceklerdir. Bunu dikkate alarak aşağıdaki kodu deneyiniz.

name="allowScriptAccess" value="never" param name="allowNetworking" value="internal"

hocam oyunu indirdiğimde sitede adsense var ve adam ayda 4 bin tl kazanıyor şikayet olsa o adamda olur ki öyle bir durum yok

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Oyunu indirdiğin site, oyun yapımcısı ile anlaşması olabilir. Bunu biz bilemeyiz. Veya oyunu indiriyor olduğun site oyunun yapımcısı da olabilir. Israrını anlayabiliyorum fakat başıma geldiği için söylüyorum. Hatta ve hatta script satışı yapmak için bu link yasaklama olayını avantaj gibi sunan bir oyun teması firmasının sitelerindeki adsense için itirazda bulunduğum günün ertesi sabahında reklamlarının yasaklandığını gördüm. Anlık kullanıcı sayını ve sitede geçirilen süreyi arttırmanın farklı yollarıda var. Oyun videoları ekle, blogda farklı eğlenceli konular aç, sohbet sayfası oluştur. (sohbet sayfalarında adsense reklam yasaktır) Bunlar şimdilik aklıma gelenler. Eğer daha önce adsense uyarısı almadıysan deneyip kendin görebilirsin.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Oyunu indirdiğin site, oyun yapımcısı ile anlaşması olabilir. Bunu biz bilemeyiz. Veya oyunu indiriyor olduğun site oyunun yapımcısı da olabilir. Israrını anlayabiliyorum fakat başıma geldiği için söylüyorum. Hatta ve hatta script satışı yapmak için bu link yasaklama olayını avantaj gibi sunan bir oyun teması firmasının sitelerindeki adsense için itirazda bulunduğum günün ertesi sabahında reklamlarının yasaklandığını gördüm. Anlık kullanıcı sayını ve sitede geçirilen süreyi arttırmanın farklı yollarıda var. Oyun videoları ekle, blogda farklı eğlenceli konular aç, sohbet sayfası oluştur. (sohbet sayfalarında adsense reklam yasaktır) Bunlar şimdilik aklıma gelenler. Eğer daha önce adsense uyarısı almadıysan deneyip kendin görebilirsin.

hocam o adam oyun yapıcısı degil yabancı oyun sıtelerden indiriyor oyunları tek sorun link nasıl kaldırıyor yani reklam değil bak link diyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al