wmaraci reklam

SWF Oyunda Link Nasıl Kaldırılır

21 Mesajlar 2.335 Okunma
wmaraci reklam

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Bende zaten link dedim. Sonuçta linki boşluğa verecek hali yok reklama veya yazılara veriyorlar. Bazı oyun yapımcıları tamekran link koyuyor hatta play butonuna ilk tıklama kendi sitesine götürüyor 2. tıklama oyunu başlatıyor.

Bahsettiğin siteyi bana özelden iletirsen icabına bakarım ;) Ama her oyun sitesi tutupta reklamları yasakladı diye adsense yasağı yiyecek diye birşey yok.

Koskoca kaisergames(kraloyun) bile çektiği içeriklerde linkleri kaldıramıyor. Bu konuda tolerans yok. Google affetmez çakar banı yani demedi deme :)

wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam boşuna boğaz patlatma Türkün aklı, musibet görmeden çalışmaz. Sen ver kodu adam gitsin işine baksın...

• Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Maalesef dediğiniz gibi. Yaşanmış bir tecrübeyi paylaşıyorum burada, kimsenin emeğinde parasında gözüm yok. Ama daha çok kazanayım diye kul hakkına! girmeyi göze alabiliyorsan, bugün olmasa da yarın bir yerde patlar. Emeğin ziyan olur. Oyun piyasasında google kadar iyi ödeme yapan sağlam reklam firmasıda yok.

Sonuçta botla çekip 3-5 cümle bir şey yazıp özgün sayfa oluşturup bol link alıp bazı kelimelerde 1. sayfa tutturup gelir elde eden yığınla insan var memlekette.

Kodunu ilk mesajımda vermiştim.

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Flash.swf dosyanızın site içerisine çekilirken, dahili linklere çıkış vermeyi yasaklayabileceğiniz kod mevcuttur. Fakat bu kod oyun yapımcılarının kurallarına aykırıdır. Bir nevi telif hakkına girmiş oluyorsunuz demektir. Adsense kullanmayı düşünüyorsanız eğer 1-2 itirazda hemen yasaklanırsınız. Fakat farklı bir reklam firması ile çalışıyorsanız sorun etmeyeceklerdir. Bunu dikkate alarak aşağıdaki kodu deneyiniz.

name="allowScriptAccess" value="never" param name="allowNetworking" value="internal"

hocam bu kodu tam olarak nereye yazacağız bir seferde yazdıgımız zaman tüm oyunlarda linkleri kaldırırmı

wmaraci
wmaraci

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)
flash decompiler diye bir program vardı yanlış hatırlamıyorsam kısaca swf editleme programı yaz google'a çıkar :D

• Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Teker teker swf editi ve özgün tanıtım yazısı ve oyun resmini ayarlamak zaman alacağı gibi 100'lerce oyun ekleneceği için imkansız gibi görünebilir. Bu yüzden kodları arasına ve kodları arasına yukarıda verdiğim kodları girerseniz oyunlardaki PLAY / CREDITS / ve oyun işlevleri hariç REKLAM / MORE GAMES / YAPIMCI LOGOSU ve benzeri reklam linkleri bloke olur.

Oyunun genişliği ve yüksekliğini belirledikten sonra kullandığın scriptte oyun yolunu nasıl çekiyorsan gerekli kısımları düzenle.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Teker teker swf editi ve özgün tanıtım yazısı ve oyun resmini ayarlamak zaman alacağı gibi 100'lerce oyun ekleneceği için imkansız gibi görünebilir. Bu yüzden kodları arasına ve kodları arasına yukarıda verdiğim kodları girerseniz oyunlardaki PLAY / CREDITS / ve oyun işlevleri hariç REKLAM / MORE GAMES / YAPIMCI LOGOSU ve benzeri reklam linkleri bloke olur.

Oyunun genişliği ve yüksekliğini belirledikten sonra kullandığın scriptte oyun yolunu nasıl çekiyorsan gerekli kısımları düzenle.

bu kodu nereye yaptıracağız index.php mi

Aksaclii Aksaclii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

güvengrup adlı üyeden alıntı

bu kodu nereye yaptıracağız index.php mi

adam daha kaç defa söylesin

turkedition turkedition WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 90 / 80
  • Ticaret 1, (%100)
Google'da swf decompiler, flash decompiler gibi aramalar yaparak flash dosyaların kodlarını elde edebileceğin programlar bulabilirsiniz. Kodlarını elde ettikten sonra Adobe Flash Pro programını kullanarak düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

Aksaclii adlı üyeden alıntı

adam daha kaç defa söylesin

1000 defa söylesin ben adam soruyorum sana ne oluyorki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al