freelance iş ilanları

50.000 Lira İle Ne Yapılabilir?

85 Mesajlar 9.504 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Diyalog adlı üyeden alıntı

3 evin toplam geliri.Baban anlar vakif islerinden buyuk ihtimal ama vakiflarin ev yapmasi uzun suruyor.Hemen almak istersen mevla daha yuksek oluyor.Emekli oldugu icin bence babana soylemende fayda var.

sağolasın söyleyeceğim

wmaraci
reklam

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
İkitane ikinci el araç, bir masa, bir bilgisayar, birde patron koltuğu, aç bir rent a car ;)

Borçsuz girersen bu işe, akıllara zarar kar elde edersin. Hemde yorucu değil ;)

1 sene sonra 3 ve 4. aracını alırsın.

WebSaydam WebSaydam Proje gelecek heralde... Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Gemi Kaptanı Olacak :)
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Taksi durağına ortak olun. Belki bütçe yetersiz olabilir ama biraz üstüne daha koyarsanız olabilir bi iş. Hemde günlük yüksek bir mevla kazanabilirsiniz. Bu konuyu konuşun tartışın yani.

viplcruel viplcruel skype:viplcruel1 Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

KraL41 adlı üyeden alıntı

İkitane ikinci el araç, bir masa, bir bilgisayar, birde patron koltuğu, aç bir rent a car ;)

Bu forumdaşımın fikrine katılıyorum.
Sonra bide 700er liradan 2 tane kokoreç tezgahı koyun bi yere kokoreç satın.günde 10 ekmek sat 10tlden ayda 3bin.masrafların 1500tl tutar aklıma gelen bunlar

Edit:kokoreç işi yormazda pek akşam hava kararmasından gece 1-2-3e kadar dursanız yeter

wmaraci
wmaraci

ExelDragon ExelDragon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 73 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

nasıl girerdiniz yani para sizde diyelim neler yapardınız?

Örneğin :

Ankara da maltepe pazarı gibi yerlerde pazarlıkla ucuza ürünler temin edip site üzerinden satardım.Sürekli alışverişle esnaf sizi tanır toplu alımlarda falan daha çok indirim de yapar.Birde facebook gibi sitelere tıklama üzerine reklam verin mis..

tiwaly tiwaly NodeJS / PHP / NoSQL Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad i** A**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 135 / 104
  • Ticaret 7, (%100)
İlk olarak mevla değil arkadaşlar meblağ. Çok karıştırılan bir kelime fakat anlam olarak bakıldığında çok komik duruyor :)

Eğer kendin için istiyorsan sevdiğin bir iş kolunu seç oradan işe başla, araştırmadan analiz yapmadan girme o işe. Dışarıdan her iş insana hoş gelir ama işin içine girdiğinde hiçte öyle olmaz. "Oh sizin işte deli para var bende giricem" deyip 2 ay sonra batan evinden arabasından olan çok insan biliyorum. O yüzden derinlemesine araştır. Aynı şekilde baban için istiyorsan babanın sevdiği, başında beklerken sıkılmayacağı bir iş olması önemli.

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
İntenet cafe işi yaş artık hocam, düşünmenizi tavsiye etmiyorum. Parınızı heba etmeyin.
Ama Playstation olabilir, hem saati daha pahalı hem kafanız daha rahat eder internet cafeye göre.

Başka aklıma güzel gelir elde edebileceğiniz ve yorucu olmayacak bir fikir gelirse eğer yazarım. ;)

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Pastane.
Kafe.
Playstation.
2. el alım satım.

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

KraL41 adlı üyeden alıntı

acaba bir riski varmı bu işin, risksiz kazanç olmaz ama riski en aza indirmekte iyidir?

Ek Olarak:

tashift00 adlı üyeden alıntı

Pastane.
Kafe.
Playstation.
2. el alım satım.

öneri için teşekkürler babama sunacağım.

Ek Olarak:

tiwaly adlı üyeden alıntı

İlk olarak mevla değil arkadaşlar meblağ. Çok karıştırılan bir kelime fakat anlam olarak bakıldığında çok komik duruyor :)

Eğer kendin için istiyorsan sevdiğin bir iş kolunu seç oradan işe başla, araştırmadan analiz yapmadan girme o işe. Dışarıdan her iş insana hoş gelir ama işin içine girdiğinde hiçte öyle olmaz. "Oh sizin işte deli para var bende giricem" deyip 2 ay sonra batan evinden arabasından olan çok insan biliyorum. O yüzden derinlemesine araştır. Aynı şekilde baban için istiyorsan babanın sevdiği, başında beklerken sıkılmayacağı bir iş olması önemli.

haklısınız babam hayvancılık filan diyor ama çok zor diyorum öyle göründüğü gibi ineği sağ sütü al, haycan oltasın sen yat değil tabi..

Ek Olarak:

polathinyo adlı üyeden alıntı

İntenet cafe işi yaş artık hocam, düşünmenizi tavsiye etmiyorum. Parınızı heba etmeyin.
Ama Playstation olabilir, hem saati daha pahalı hem kafanız daha rahat eder internet cafeye göre.

Başka aklıma güzel gelir elde edebileceğiniz ve yorucu olmayacak bir fikir gelirse eğer yazarım. ;)

tabi herzaman açığım fikirlerinize.

Ek Olarak:

ExelDragon adlı üyeden alıntı

Örneğin :

Ankara da maltepe pazarı gibi yerlerde pazarlıkla ucuza ürünler temin edip site üzerinden satardım.Sürekli alışverişle esnaf sizi tanır toplu alımlarda falan daha çok indirim de yapar.Birde facebook gibi sitelere tıklama üzerine reklam verin mis..

e-ticarete yeni bir soluk getirmeyi düşünüyorum aslında ama 2. iş o önce daha garanti birşeyler lazım bana. teşekkürler.

Ek Olarak:

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Taksi durağına ortak olun. Belki bütçe yetersiz olabilir ama biraz üstüne daha koyarsanız olabilir bi iş. Hemde günlük yüksek bir mevla kazanabilirsiniz. Bu konuyu konuşun tartışın yani.

öneri için teşekkürler.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
internet cafe olabilir ama playstation salonunda uzak dur derim. Hem müşterisi pis olur hemde koca gün kafan şişer. Ayrıca gideri de internet cafeden çok daha fazladır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al