KraL41 adlı üyeden alıntı

İkitane ikinci el araç, bir masa, bir bilgisayar, birde patron koltuğu, aç bir rent a car ;)

Borçsuz girersen bu işe, akıllara zarar kar elde edersin. Hemde yorucu değil ;)

1 sene sonra 3 ve 4. aracını alırsın.

acaba bir riski varmı bu işin, risksiz kazanç olmaz ama riski en aza indirmekte iyidir?

Ek Olarak:

tashift00 adlı üyeden alıntı

Pastane.
Kafe.
Playstation.
2. el alım satım.

öneri için teşekkürler babama sunacağım.

Ek Olarak:

tiwaly adlı üyeden alıntı

İlk olarak mevla değil arkadaşlar meblağ. Çok karıştırılan bir kelime fakat anlam olarak bakıldığında çok komik duruyor :)

Eğer kendin için istiyorsan sevdiğin bir iş kolunu seç oradan işe başla, araştırmadan analiz yapmadan girme o işe. Dışarıdan her iş insana hoş gelir ama işin içine girdiğinde hiçte öyle olmaz. "Oh sizin işte deli para var bende giricem" deyip 2 ay sonra batan evinden arabasından olan çok insan biliyorum. O yüzden derinlemesine araştır. Aynı şekilde baban için istiyorsan babanın sevdiği, başında beklerken sıkılmayacağı bir iş olması önemli.

haklısınız babam hayvancılık filan diyor ama çok zor diyorum öyle göründüğü gibi ineği sağ sütü al, haycan oltasın sen yat değil tabi..

Ek Olarak:

polathinyo adlı üyeden alıntı

İntenet cafe işi yaş artık hocam, düşünmenizi tavsiye etmiyorum. Parınızı heba etmeyin.
Ama Playstation olabilir, hem saati daha pahalı hem kafanız daha rahat eder internet cafeye göre.

Başka aklıma güzel gelir elde edebileceğiniz ve yorucu olmayacak bir fikir gelirse eğer yazarım. ;)

tabi herzaman açığım fikirlerinize.

Ek Olarak:

ExelDragon adlı üyeden alıntı

Örneğin :

Ankara da maltepe pazarı gibi yerlerde pazarlıkla ucuza ürünler temin edip site üzerinden satardım.Sürekli alışverişle esnaf sizi tanır toplu alımlarda falan daha çok indirim de yapar.Birde facebook gibi sitelere tıklama üzerine reklam verin mis..

e-ticarete yeni bir soluk getirmeyi düşünüyorum aslında ama 2. iş o önce daha garanti birşeyler lazım bana. teşekkürler.

Ek Olarak:

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Taksi durağına ortak olun. Belki bütçe yetersiz olabilir ama biraz üstüne daha koyarsanız olabilir bi iş. Hemde günlük yüksek bir mevla kazanabilirsiniz. Bu konuyu konuşun tartışın yani.

öneri için teşekkürler.