wmaraci reklam
lidertakipci

TabanPuanlari.Com.TR Açıldı :) Fikirlerinizi Bekliyorum

8 Mesajlar 866 Okunma
wmaraci reklam

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Merhaba dostlar,

TabanPuanlari.Com.TR 'yi açtık. Altyapısı Wordpress 'tir ve Premium teması var.

Adından da anlayacağınız üzere Üniversite ve Bölümlerin taban puanları, başarı sıralaması ve bunun yanında eğitim haberleri, rehberlik makaleleri, öğrencilerle soru-cevap alanı bulunacak. Şimdilik sitede 13-14 tane makale bulunuyor.

Proje tutar mı diye sormayacağım çünkü tutmayacağını düşünsem açmazdım :) Com.TR olmasının ayrı bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Eksik olarak içerik sıkıntımız var ama site daha yeni, zamanla aşılacak bazı şeyler.

Görüşlerinizi / Öneri ve Eleştirilerinizi Can Kulağı İle Dinlemeye Hazırım :)

Teşekkürler...
+ Proje iptal edildi.

wmaraci
reklam

fanofdidier fanofdidier Makale üreticisi Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Hayırlı olsun öncelikle. Bence domain gayet güzel. Üniversiteye hazırlanan arkadaşların da sık baktığı konulardan. Fakat birçok site de bu puanları düzenli olarak veriyor. Umarım içlerinden sıyrılabilirsiniz.
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)

fanofdidier adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun öncelikle. Bence domain gayet güzel. Üniversiteye hazırlanan arkadaşların da sık baktığı konulardan. Fakat birçok site de bu puanları düzenli olarak veriyor. Umarım içlerinden sıyrılabilirsiniz.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Zaten sıyrılmak için bu domaini ve özellikle com.tr 'li olanı aldım. Puanlara ek olarak üniversiteyi tanıtan, eğitim olanaklarını anlatan yazılarıda ekliyoruz.
fanofdidier

kişi bu mesajı beğendi.

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Tutacağına eminim hayırlı olsun benimde kafamda vardı ama zaman olmayınca yapamadım
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)

mert50356 adlı üyeden alıntı

Tutacağına eminim hayırlı olsun benimde kafamda vardı ama zaman olmayınca yapamadım

teşekkürler :)

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)
Nedense ben temanın site ile uyuşmadığını düşünüyorum. Ayrıca düşünce ve alan adı gerçekten güzel. Fakat biraz geç başlamışsınız. Ancak yine de DGS ve KPSS gibi sınavların tercih dönemi başlamadığı için elinizi çabuk tutmalısınız. En azından sitede tüm bölümleri tanıtıcı içerikler eklemeli ve bu süreci faydalı bir şekilde değerlendirmelisiniz.
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Mukim adlı üyeden alıntı

Nedense ben temanın site ile uyuşmadığını düşünüyorum. Ayrıca düşünce ve alan adı gerçekten güzel. Fakat biraz geç başlamışsınız. Ancak yine de DGS ve KPSS gibi sınavların tercih dönemi başlamadığı için elinizi çabuk tutmalısınız. En azından sitede tüm bölümleri tanıtıcı içerikler eklemeli ve bu süreci faydalı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Tema konusunda aynı fikirdeyim nedense çok alakasız olmuş gibi . Ama alan adı gayet başarılı ve tutacağına inanıyorum
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Tema konusunda aynı fikirdeyim nedense çok alakasız olmuş gibi . Ama alan adı gayet başarılı ve tutacağına inanıyorum

Mukim adlı üyeden alıntı

Yorumlarınız için teşekkürler. Tema konusunda çok araştırma yaptım ve uyumluluktan öte kendi istediğim tema olsun dedim :D Gönlümden geçen buydu onu yaptım.

Ben projenin geç olduğunu düşünmüyorum çünkü siteden hemen çok gelir elde etme gibi bir amacım yok. Açıkçası önümüzdeki tercihler için yani 2015 Temmuz için siteyi hazırlamaya çalışıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al