wmaraci reklam

teknopixel.com

23 Mesajlar 2.766 Okunma
smmexpress

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar elimde harika bir alan adı bulunuyor. "Teknopixel.com" Ne yapmalıyım sizce, yeni bir projeye giriyorum, ne kadar eder?
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Kesinlikle blog açmayın, bilgi paylaşmayın. Bunlardan 50 tane var 10 tanesi piyasaya hakim. Sonuçta Shift delete varken ben bir alet incelemesi için senin sitene girmem 100 binlik bir projen ve çok iyi bir siten ekibin vs olmadıktan sonra.

Yapacaksanız aha şöyle bir şey yapın ki hergün millet sitenizin ismini adres çubuğuna yazarak girmek istesin: http://www.youtube.com/watch?v=OsYKHeCZl8Q&list=UU26buublzO30XpR-KP2TfAw

Teknolojiye atarlanan adam gibi eğlenceli şeyler olmalı.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Farklı bir projeyle ilgileniyorum, bu alan adını satacağım.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Kesinlikle blog açmayın, bilgi paylaşmayın. Bunlardan 50 tane var 10 tanesi piyasaya hakim. Sonuçta Shift delete varken ben bir alet incelemesi için senin sitene girmem 100 binlik bir projen ve çok iyi bir siten ekibin vs olmadıktan sonra.

Yapacaksanız aha şöyle bir şey yapın ki hergün millet sitenizin ismini adres çubuğuna yazarak girmek istesin: http://www.youtube.com/watch?v=OsYKHeCZl8Q&list=UU26buublzO30XpR-KP2TfAw

Teknolojiye atarlanan adam gibi eğlenceli şeyler olmalı.

Çok yanlış düşünüyorsun. Ben bir siteye girdiğimde o Türkiye de en çok ziyaret ediliyor, piyasaya hakim diye girmem. İçeriğine bakarım. Mesela sen o sitelerden daha hızlı olursan neden ziyaretçin gelmesin. Şahsen bir ürün için inceleme izleyecek olsam tüm incelemelere bakarım. Piyasayı böyle deyip kapatmamalısınız. Farklı girişimler olmalı ki rekabet ortamı oluşsun, iyi içerikler ortaya çıksın. Büyük siteler yenilmez diyerek yıllarca tabu oluşturdunuz.

4trestt adlı üyeden alıntı

Farklı bir projeyle ilgileniyorum, bu alan adını satacağım.

Pixel pixel bir tasarım oluşturulup blog açılabilir. Her şey piksel olur alın size farklılık :) Ama zor iştir, zaman ister ve emek ister. O yüzden satınca da pişman olabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Çok yanlış düşünüyorsun. Ben bir siteye girdiğimde o Türkiye de en çok ziyaret ediliyor, piyasaya hakim diye girmem. İçeriğine bakarım. Mesela sen o sitelerden daha hızlı olursan neden ziyaretçin gelmesin. Şahsen bir ürün için inceleme izleyecek olsam tüm incelemelere bakarım. Piyasayı böyle deyip kapatmamalısınız. Farklı girişimler olmalı ki rekabet ortamı oluşsun, iyi içerikler ortaya çıksın. Büyük siteler yenilmez diyerek yıllarca tabu oluşturdunuz.

Pixel pixel bir tasarım oluşturulup blog açılabilir. Her şey piksel olur alın size farklılık :) Ama zor iştir, zaman ister ve emek ister. O yüzden satınca da pişman olabilirsiniz.

Haklısınız fakat farklı bir projeye başlıyorum, alan adını satmak istiyorum, ucuzada bırakmayacağım ileride çok değerlenecek bir domain.

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Beni anlamamışsınız malesef. Piyasaya hakim derken en iyi incelemeyi yapan, her şeyi tanıtabilen prof. kişiler var. Eğer çok yatırımınız yoksa girmeyin uğraşmayın sadece yazı yazmakla vakit kaybetmeyin rakibiniz çok olur dedim. Hiç ziyaretçiniz olmaz demedim. Ve hem + hem - bir yorumcu olduğum için çözüm yolunu gösterdim. Bende SDN sitesine girmiyorum bir inceleme için nereye giriyorum: Webtekno teknolojiye atarlanan adama giriyorum. Bana göre SDN'dan daha önde çünkü hem eğlendiriyor hem içini dışını açıyor aletin. Eğer böyle bir şey yaparsa neden olmasın anlamında dedim :)

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Beni anlamamışsınız malesef. Piyasaya hakim derken en iyi incelemeyi yapan, her şeyi tanıtabilen prof. kişiler var. Eğer çok yatırımınız yoksa girmeyin uğraşmayın sadece yazı yazmakla vakit kaybetmeyin rakibiniz çok olur dedim. Hiç ziyaretçiniz olmaz demedim. Ve hem + hem - bir yorumcu olduğum için çözüm yolunu gösterdim. Bende SDN sitesine girmiyorum bir inceleme için nereye giriyorum: Webtekno teknolojiye atarlanan adama giriyorum. Bana göre SDN'dan daha önde çünkü hem eğlendiriyor hem içini dışını açıyor aletin. Eğer böyle bir şey yaparsa neden olmasın anlamında dedim :)

Şimdi anladım :) Haklısınız. SDN'yi kötülemiyorum ama artık insanlar girişime başladı. Mesela SDN'den önce Türkçe haber giren sitelerimiz var. Bunun dışında Webtekno iyi bir girişim ama maalesef küfür yüzünden ürün alamıyor. Yani dediğiniz gibi hem eğlenceli hem küfürsüz bişiler çıkarmak lazm. Bu da teknoloji de pek olmuyor :D

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Şimdi anladım :) Haklısınız. SDN'yi kötülemiyorum ama artık insanlar girişime başladı. Mesela SDN'den önce Türkçe haber giren sitelerimiz var. Bunun dışında Webtekno iyi bir girişim ama maalesef küfür yüzünden ürün alamıyor. Yani dediğiniz gibi hem eğlenceli hem küfürsüz bişiler çıkarmak lazm. Bu da teknoloji de pek olmuyor :D

Küfür bence olmalı. İzin verilse küfürlü tiyatroda olmalı. Küfür yerinde kullanılınca çok hoş ve komik oluyor. En iyi mizahlarda da örneği var. Webtekno kendi stilini oluşturmuş kemik kitlesi var yani isteyen girer isteyen girmez kafasındalar buda kemik kitlesini oluşturmasına yol açmış. Küçük hoş ve tatlı bir site :D Tabi küfürüzde böyle bir şey yapılabilir düşünmek lazım.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Kendi aranızda konuşmaktansa bana yardımcı olabilirsiniz baylar, sohbet konusuna çevirmeyin lütfen.

• Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)

4trestt adlı üyeden alıntı

Kendi aranızda konuşmaktansa bana yardımcı olabilirsiniz baylar, sohbet konusuna çevirmeyin lütfen.

Yorumları okusaydınız size çok yatdımcı olduğumuzu görebilirdiniz.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al