freelance iş ilanları

Web sitenizden "Para" Kazanmak

7 Mesajlar 1.149 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

OKMWeb OKMWeb #OHDF Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar web sitemden nasıl para kazanırım ? isimli konuya değinmeye çalıştım.Aslında buradan yayınlayacaktım ama yazı buraya atınca bozuldu.O Yüzden direk link veriyom.

http://kargaburnu.net/web-sitemden-nasil-para-kazanirim/

Arkadaşlar bildiğiniz gibi internetten para kazanmak oldukça zor bir iştir.Bu iş için oldukça yöntem var.Ben bugün sizlere bana göre en iyi yöntem olan Web Sitesi Açarak İnternet’ten Para Kazanmak adlı konuya değineceğim.

Bu yöntemide ikiye ayırıyorum ben;

Kendinize Ait Reklam Ağı Oluşturun
Bana göre en etkili yöntem budur.Bu yöntem sayesinde kazandığınız paranın tamamı size gelcektir.Yani başka reklam firmalarına para kazandırmamış olacaksınız.Çünkü size ödedikleri para kendilerinin kazandığının yanında devede kulak :)

Bu yöntemde blogunuzun PR’li olması, alexa sıralamanızın düşük olması ve index hızınızın çok yüksek olması sizlere daha fazla kazanç sağlayacaktır.Çünkü reklam verenler gidipte çöp bir siteye paralarını yatırmazlar.Sizin siteniz kaliteli olsunki sizden reklam alsınlar.Bu yöntemde de birçok reklam yayınlama seçeneği vardır.

Ek Not: Asla gidipte başkalarına sitemde reklam yayınlıyorum almak istermisin falan yazmayın.Bu onlara sizin hiç reklam veren bulamadığınızı ve kendilerine muhtaç olduğunuzu düşündürecektir.Sizden reklam almazlar yada çok düşük fiyat teklif ederler.Bu duruma düşmemek için böyle davranmayın.Sitenizde iletişim bölümü olsun onlar zaten sizi bulacaktır.

1. Banner Reklam Yayınlayın

Blogunuzun tasarımına göre 250×250 468×60 gibi reklam alanları oluşturun.Bu alanların fiyatı bannerın yerine ve boyutuna göre olsun.Ayrıca blogunuzun kalitesine göre fiyat biçin.Abartıya kaçmayın.Fiyatları aylık, üç aylık gibi ayarlayabilirsiniz.

2. Tanıtım Yazısı Yayınlayın

Biliyorsunuz ki tanıtım yazıları seo‘nun vazgeçilmezidir.Bu yüzden webmasterlar eğer blogunuz iyiyse sizden tanıtım yazıları almak isteyeceklerdir.Tanıtım yazılarına atıyorum 2 link için x fiyat 3 ve üzeri link için y fiyat belirleyin.Tanıtım yazıları blogunuzda sınırsız süre yayınlanacaktır.O yüzden fiyatınızı ve tanıtımını yaptıüınız siteleri doğru belirleyin.Alakasız sitelere tanıtım vermeyin.

3. Link Satışı

Yine webmaster arkadaşlar sitenizden yükselmek istedikleri kelimelerde link almak isteyeceklerdir.Bu linkleride aylık vb sürelerde satın.Footer’a yada sağ tarafta linklerinizi satabilirsiniz.

Reklam Firmalarının Reklamlarını Yayınlayın
Arkadaşlar buda ikinci yöntem ben pek sevmem bu yöntemi çünkü size çok az bir para öderler asıl parayı kendileri kazanırlar.Hele bide güvenilmez bir firmaya bulaşırsanız.Emekleriniz boşuna gider.Ben adhood’da 70 TL biriktirmiştim.100 TL’de ödeme yapılıyor.Benim hesabımı banladılar.Yani güvenilir firmalarla çalışmak gerek.Ben size birkaç güvenilir firma söyleyeyim

1. Adsense

Kuşkusuz en güvenilir reklam firması bildiğiniz gibi Google’ın.Tık başı para öder bazen nadir de olsa gösterime de para ödediği oluyormuş.Tık başına en yüksek kazancı veren firmadır.Ziyaretçilerin sayfada geçirdiği süreye gör tık başına verilen miktar artmaktadır.

2. Hürriyet Bumerang

Bumerang sayesinde hem siteniz gelişecek hemde kazanç elde edebileceksiniz.Firmanın size verdiği tanıtım yazılarını yayınlayarak para kazanıyorsunuz.Yazı başına ödediği ücret katlanarak artıyor.Bu aralar görsel reklam işinede hazırlanıyorlar.

3. Reklam 10

Bu firmada tık başı ödeme yapan firmalardandır.Tık başı 10kr öder.Ayreten 1000 splash yada popup gösterimede 2.1 TL veriyor.50 TL yapınca ödeme alabilirisiniz.Paypal’ada ödeme yapıyorlar

Yazımızın sonuna geldik.Artık kimse google’da Web Sitemden Nasıl Para Kazanırım ? diye aramaz herhalde her şeye cevap vermeye çalıştım.Yinede takıldığınız noktalar varsa yorum yazarak sorabilirsiniz.
4trestt

kişi bu mesajı beğendi.

#OHDF
wmaraci
reklam

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
yazının tamamını burada paylaşmak zorundasınız

4trestt 4trestt Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Paylaşım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel olmuş, elinize sağlık.

• Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

4trestt adlı üyeden alıntı

Güzel olmuş, elinize sağlık.

teşekkürler hocam

Ek Olarak:

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

yazının tamamını burada paylaşmak zorundasınız

ekledim hocam

#OHDF
wmaraci
wmaraci

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
güzel anlatım olmuş tşkler

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bumerang'ın siteyi kalkındırdığını söylemişsiniz ama ben tam aksi yönde düşünüyorum. Bumerangın bloglara gönderdiği yazılar tamamen alakasız olduğundan okuyucu bile kaybettiriyor. Bkz: Okurlarınıza 2 TL karşılığı yalan söyler misiniz?

Neyse konuyu dağıtmayayım, ben en büyük kazancı tanıtım yazılarından ve link satışlarından kazanıyordum.

• Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

güzel anlatım olmuş tşkler

teşekkürler hocam yorumunuz için

Ek Olarak:

İsa adlı üyeden alıntı

Bumerang'ın siteyi kalkındırdığını söylemişsiniz ama ben tam aksi yönde düşünüyorum. Bumerangın bloglara gönderdiği yazılar tamamen alakasız olduğundan okuyucu bile kaybettiriyor. Bkz: Okurlarınıza 2 TL karşılığı yalan söyler misiniz?

Neyse konuyu dağıtmayayım, ben en büyük kazancı tanıtım yazılarından ve link satışlarından kazanıyordum.

hocam bende tanıtım yazısı link banner satışı vs taraftarıyım zaten.Yorumunuz için teşekkürler

#OHDF
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al