FriedeKind adlı üyeden alıntı

facebook domaini bitiş tarihi 2020 de gittigidiyorunda öyle demekki faydalı bir şey :D

Ben de öyle düşünüyorum. Sonuçta ya markalaşacak bir site veyahut şirketleşecek bir sitenin, birçok sitenin alan adı 2020'ye uzatılmış durumda. Biz de bu durumu göz önünde bulundurarak alan adımızı 2020'ye uzattık. Fakat kesin olarak faydası var mıdır, yok mudur konusunda net fikrim olmadığı için, forum arkadaşlarımızın da fikirlerini almak istedim.

İyi forumlar.

Ek Olarak:

sanalbeyin adlı üyeden alıntı

Çok Faydasını Görürsün Bunu Söylimde.Burağım dediğine katılıyorum ve pr olsun herşeyde bir öncelik olur ve daha sonradan domaini satmak isteidğinde buda snn içni bir avantaj olur domain alan kişiler yeni domain alıp onu google'de yer edinmesini beklemek yerine direk eski googlede yer edinmiş domainleri tercih etmektedir buda domainin fiyatının artışı'dır.

Domainin maddi değeri artar.kendi yorumum :)

Alan adımızı 2020'ye uzatmamızın tek sebebi, ileride inşa'allah şirketleşmeyi / markalaşmayı düşündüğümüz içindir. Yani SEO açısından faydasının olduğunu bilmek beni sevindirdi. :) En azından boşuna alan adımıza yatırım yapmamış olduk. :)

Yorumunuz için teşekkürler.