freelance iş ilanları

Digiturk'ten Telif Hakkı Uyarısı

67 Mesajlar 17.324 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

adslturk adslturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

bluecity adlı üyeden alıntı

Hocam mail copyrightholder@digiturk.com.tr bu adresten gelmiş digiturkten geldiğini kanıtlıyor.

Haklı olabilirsin. Ancak mailleri gizleyip görünen kısımda bu tür mail oyunları yapabilyorlar
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mavci mavci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam mail copyrightholder@digiturk.com.tr bu adresten gelmiş digiturkten geldiğini kanıtlıyor.

Maili atan kişi Gökhan Şanlı kim olduğu hangi firmaya hizmet ettiği bugüne kadar neler yaptığı ortada daha doğrusu ben bilmiyordum amma meşhur birisi olmuş onuda mail den sonra öğrenmiş oldum.Bu nedenle cevap bekliyorum kendisinden cevap gelmezse 2 seçenek var ya pılımızı pırtımızı toplayacak bu işi bırakacağız yada ya herro ya merro diyeceğiz.Daha ötesi yok.Ben istiyorum ki şu şu içerikler bizim telifimizde bulunuyor bu içerikleri kaldırın siz sağ ben selamet.Bakalım cevap gelecek mi

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

Haklı olabilirsin. Ancak mailleri gizleyip görünen kısımda bu tür mail oyunları yapabilyorlar

Dediğiniz çok doğru hocam aslında kendi mailinden göndermemiş sitemdeki iletişim formunu kullanarak göndermiş.Oraya istediği mail adresiniz yazabilir.Şuda var Gökhan Şanlı nın digitürk te çalıştığı belli izleme ve indirme sitelerine bu maili attığı belli rakiplerden birisi uyanıklık yapıp aynı maili bize göndermiş olabilir ki bu aslında akla çok yatkın geliyor.Çünkü ekte ne dosya var nede url.

Genelde izleme ve indirme sitelerine tek tek film adı ve url belirtiyorlar bize komple siteyi kapat dediklerini farzedelim kanunen komple siteyi kapatma yetkileri varsa ve kanundada yer alıyorsa neden izleme sitelerine şu şu filmleri kaldır diyorlar komple ana site url sini kaldır demek daha çok işlerine gelir.Ama tek tek şu şu url diyorlar bu da şunu gösteriyor kanunda direk ana site url sini kapatma yetkileri yok.

Ctrl+C

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Şimdi Mantığınızı kullanın Arkadaşlar doğru düşünün.!
COLUMBIA PICTURES INDUSTRIES, INC Film şirketi ile Digiturk ne alaka? Rakip sitelerinden 1 tanesi size kaldırın dese ben şuyum dese inanıp sitelerde kaldıracaksınız sanırım . Arasanıza Digiturk'u sorun bu adam kimdir diye COLUMBIA PICTURES INDUSTRIES, INC Tüm filmlerini kaldırın diyor Koskoca Digiturk firması mail atıyor yetkili adamın ağzından mailde logo yok Telefon yok. Hangi Digiturk mailinde bu bilgi eksik olur? Aklınızı başınıza alın. Rakipleriniz size oyun yapıyor. ( İnşallah yanılmam, yanılıyosam sıkıntı)

COLUMBIA PICTURES INDUSTRIES, INC bu firmanın okuması yazması yok mu :) Mail atmasını beceremiyor mu? Digiturk'u mü eğitmişler. ÖNCE MANTIK

İnsanları yanlış yönlendirmeyin hocam:)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

İnsanları yanlış yönlendirmeyin hocam:)

Yönlendirme yapmıyorum Konuyu araştırmalarını istiyorum. Her maile güven olmaz. Arasınlar konu çözülecektir. No panik

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Yönlendirme yapmıyorum Konuyu araştırmalarını istiyorum. Her maile güven olmaz. Arasınlar konu çözülecektir. No panik

Gökhan beye doğrudan ulaşmak zor. Maillere dahi cevap vermiyor çoğu zaman. Mail yüzde yüz Digiturkten.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Gökhan beye doğrudan ulaşmak zor. Maillere dahi cevap vermiyor çoğu zaman. Mail yüzde yüz Digiturkten.

Benim bildiğim bu tür olayları Hukuk birimi takip eder. Arayıp Digitürk Hukuk (Şirket avukatları)biriminden bilgi alabilirsiniz.

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Kesinlikle katılıyorum bu açıdanda bakmak lazım çok mantıklı mailin %100 digiturkten geldiğinin garantisi yok.Ekte dosya falanda göndermemiş.

Ctrl+C

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Kesinlikle katılıyorum bu açıdanda bakmak lazım çok mantıklı mailin %100 digiturkten geldiğinin garantisi yok.Ekte dosya falanda göndermemiş.

Web sitenizde mail adresiniz görünüyor mu

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Benim bildiğim bu tür olayları Hukuk birimi takip eder. Arayıp Digitürk Hukuk (Şirket avukatları)biriminden bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Anti - Fraud tim adı altında sırf hak ihlalleri ile uğraşan bir ekip var Gökhan Şanlı'nın başında olduğu. Digiturk Columbia Pictures gibi bir sürü film şirketinin Türkiye'deki hak savunucusudur. Digiturk Anti Fraud ekibi hak ihlali yapılan sayfaları teker teker tespit edip gerekli kanıtlarla birlikte bir dosya oluştururlar. Bu dosyayı Avukat takımına paslarlar. Ancak bu bahsettiğim durum çok nadir olur. Zira hukuk biriminden bir arkadaş çok nadiren film site sahipleri hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Filmi sildikten sonra çok çok özel bir durum olmadığı sürece telaşlanacak bir şey yok. Ancak tabi ki yine de risktir.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al