Ben her pc girdiğimde mutlaka chromeda 5-6 sekme acik olur.

Mesala muzik/radyo,blog,forum,haber,rss,facebook,vs

Tek bir int. sayfasinda bunlari takip edebilecegim, hem muzik dinle(sol kisim), hem Haber Kaynagi olsun ordan takip ettigin bloglarin,forumlarin yazilarini oku(sag kisim), orta kisimda blog/forum/durum/resim/ vs ekleme yapilabilir. Bunlar hakkinda da bir sistem yapilabilir en iyiler, tavsiyeler vs. Bir yer hakkinda resim, yazi ekleyip arkasima bunun hakkinda fikir sahip olmasini sagliyabiliriz. Tavsiye herkes arasinda kiyas yapilarak belirlenmis, oneri ise kisinin has yorumuna gore bir iki secenekli aramada olabilir.

Bi api sistemi gelistirip herhangi bir siteyi sosyal ag sitesine uyarlama ve sosyal agdan takip etme/yonetme yapilabilir. Bunlari profil sayfandaki Projeler bolumune ekleyebilirsin. Bu projeni anasayfa yada blogdan takipcilere paylasip kullandirabilir yada bu isi parayada dokebilirsin.

Kullanicilarin aktif olmasi icin yazilara kisilerin puan vermesini sagliyabilirsin. Puana gore bir sayfada liste seklinde siralanabilir. Listedekiler kiyasla en iyiler secilip puan yerine kredi donup bunlari hesap cuzdanina atarsin. Krediyi ya sosyal agda kisilerin projelerini satin almada, muzik listenin limitini arttirmada yada gercek paraya dokmede kullanabilirsin.

Fikir bol sadece bunu icraata dokecek kisi lazim. Php bilgim olsa bir sosyal ag acmayi planliyorum.

Dahasi var ama bana lazim :)