Çok Bilmiş Seocularımız Okusun

49 Mesajlar 6.523 Okunma
smmexpress

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
birden ciddi yazılmıs gibi geldi bana.. genelde espri oldugu belli olsun diye sona gülücük atılır..

yanlıs anlama için bende özür dilerim..

imzamda var site..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net
wmaraci
reklam

adslturk adslturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Çok renkli bir site yapmışsınız. İlgi çekici "Kitap Okuyan Solucan" Okudum Başarılar dilerim.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)

daha önce web5 temasını kendime göre edipleyip kullanmıştım bu sekilde idi.. birazda bu sekilde olsun diye düşündüm.. birde aşağı indikçe yazılar devam ediyor ana sayfada.. buda avantaj yaratıyor özellikle mobil ile girildiğinde.. extra mobil uyum çalışması gerektirmiyor..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

daha önce web5 temasını kendime göre edipleyip kullanmıştım bu sekilde idi.. birazda bu sekilde olsun diye düşündüm.. birde aşağı indikçe yazılar devam ediyor ana sayfada.. buda avantaj yaratıyor özellikle mobil ile girildiğinde.. extra mobil uyum çalışması gerektirmiyor..

İçerikli yazılarınızın bolca indexte olması size + değer sağlayacaktır.

wmaraci
wmaraci

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Çok nadirdir bir konuyu tamameden yorum yapmam ama afedersiniz bayağı laklaka dönmüş olay. Daha derin konular varken seo'da veya bu çelişkiler yerine ne çelişkiler varken konuşabileceğimiz, kopya içeriği google'a yedirmek vs konusu bence gereksiz bir konu. Çünkü konunun kendisi pratiğe dayandığı gibi, yorumlarda da anıldı bir sonraki güncellemede kaybolmayacağın ne malum? Riskli fakat sağlam çalışmalar EVET KOPYAYI DA BİRİNCİ TUTAR. Birinci yapar demiyorum, sabit kalır yani ama işte olay AZ RİSK veya ÇOK RİSK almakta.

Ayrıca konu başlığını görünce daha doyurucu bir konu beklerdim en başta dediğim gibi laklak olmuş. Sizin sektörünüz kopyayı zorunlu kıldırtıyor olabilir ama bana bir dakika verin size otuz sektör sayayım hepsi mi öyledir? On dakika verin 500 sektör bulayım hepsi mi bu dediğiniz kadar giriş gelişme vs süreci kadar kolay?

Seocular para edecek çalışma yapar ve alır, her sektör öyle basit değildir. Basitliğe inen sektörlerin olması diğer yüzlerce kelimeyi sektörü basitleştirmez. Kötü hizmet veren PAKETÇİ veya SEOCU var diye diğer iyi seocularun hakkı yenilmez sizin de en başta dediğiniz gibi. Saygılar.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Seocular para edecek çalışma yapar ve alır, her sektör öyle basit değildir. Basitliğe inen sektörlerin olması diğer yüzlerce kelimeyi sektörü basitleştirmez. Kötü hizmet veren PAKETÇİ veya SEOCU var diye diğer iyi seocularun hakkı yenilmez sizin de en başta dediğiniz gibi. Saygılar.

Yorumunuz için teşekkürler. Bu yazının özü seocuyum diyip insanlara umut veren vaat veren kişilere gidiyor. Profesyonel anlamda bu işi yapanlardan bizde destekler alıyoruz. Ama o seocular 10 lira ver pr5 koyalım, 20 lira ver pr6 koyalım, 10 lira ver 30 backlink verelim vs demez. İş kısa vadeli periyodalarla para kazanmaya vade sonunda verilen zararı düşünmemeye dönmüş Seoculuk bu mudur?
Secoyum diyen adam şunu yapar;Girer,bakar,inceler eksikleri tespit eder yol gösterir. Bu sektörden uzak insanlar yada deneyimsiz,bilmeyen kişiler ise Bir seo uzmanıyla anlaşır tüm işini takip etmesini sağlar. Olması gereken bu değil midir?

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkürler. Bu yazının özü seocuyum diyip insanlara umut veren vaat veren kişilere gidiyor. Profesyonel anlamda bu işi yapanlardan bizde destekler alıyoruz. Ama o seocular 10 lira ver pr5 koyalım, 20 lira ver pr6 koyalım, 10 lira ver 30 backlink verelim vs demez. İş kısa vadeli periyodalarla para kazanmaya vade sonunda verilen zararı düşünmemeye dönmüş Seoculuk bu mudur?
Secoyum diyen adam şunu yapar;Girer,bakar,inceler eksikleri tespit eder yol gösterir. Bu sektörden uzak insanlar yada deneyimsiz,bilmeyen kişiler ise Bir seo uzmanıyla anlaşır tüm işini takip etmesini sağlar. Olması gereken bu değil midir?

Çok yanlış yapan var, bakalım ne zaman akıllanacak firma sahipleri. İşin daha kötüsü siteye zarar verebileceğini bile bile o paketleri satan veya hizmeti satanları görmek. Yazık diyorum, en başta dediğim gibi az risk çok risk meselesi. Çok risk almak istiyorlarsa devam etsinler.

Yoksa dediğiniz gibi sağlam referansı olan bilgili olan birisine verilir para alınır hizmet, sonunda ticaret bu da.
adslturk

kişi bu mesajı beğendi.

NDorteOrg NDorteOrg www.ndorte.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster, Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hala özgün içeriği savunanlar var bir tek ona yanar bu deli gönül. Şu anda aylardır (belki de yılını doldurmuştur) kopya olup da ilk sıralarda olan bir dünya makalem var. Özgün ve kopya içeriği yanlış anlayıp insanlara servis edenler yüzünden millet yanlış bilgileniyor. İnanın "duplicate content" kavramı bu adamların anlattıkları gibi değil. Usta, hoca dedikleriniz yabancı içerikleri Türkçe'ye çevirmekten başka iş yapabiliyorlarsa buyursunlar göstersinler kendilerini. (Gerçi onu da yanlış çeviriyorlar bak "özgün içerik" diye bir şey çıktı sektör nerelere geldi.)

Velhasıl kendini pazarlamayı iyi becerenleri değil işini sağlam yapanları takip edin ki bir şeyler öğrenebilesiniz. Zaten işini iyi bilen koca koca şirketlerin Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanlarını buralarda göremezsiniz ve göremeyeceksiniz de. Ama siz buralarda gördüklerinizle SEO öğrenmeye kalkarsanız başlangıç derecesinden ileri gidemeyeceksiniz ve Google'ı hiçbir zaman anlayamayacaksınız.

Özet: Forumdan SEO öğrenilmez ve ÖĞRETİLMEZ.
adslturk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

NDorteOrg adlı üyeden alıntı

Hala özgün içeriği savunanlar var bir tek ona yanar bu deli gönül. Şu anda aylardır (belki de yılını doldurmuştur) kopya olup da ilk sıralarda olan bir dünya makalem var. Özgün ve kopya içeriği yanlış anlayıp insanlara servis edenler yüzünden millet yanlış bilgileniyor. İnanın "duplicate content" kavramı bu adamların anlattıkları gibi değil. Usta, hoca dedikleriniz yabancı içerikleri Türkçe'ye çevirmekten başka iş yapabiliyorlarsa buyursunlar göstersinler kendilerini. (Gerçi onu da yanlış çeviriyorlar bak "özgün içerik" diye bir şey çıktı sektör nerelere geldi.)

Velhasıl kendini pazarlamayı iyi becerenleri değil işini sağlam yapanları takip edin ki bir şeyler öğrenebilesiniz. Zaten işini iyi bilen koca koca şirketlerin Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanlarını buralarda göremezsiniz ve göremeyeceksiniz de. Ama siz buralarda gördüklerinizle SEO öğrenmeye kalkarsanız başlangıç derecesinden ileri gidemeyeceksiniz ve Google'ı hiçbir zaman anlayamayacaksınız.

Özet: Forumdan SEO öğrenilmez ve ÖĞRETİLMEZ.

Seo uzmanlığı sanal ticarethaneye dönmüş

Ek Olarak:

ismail03 adlı üyeden alıntı

hocam olayı özetlemişsiniz alacak kişilerin korkularıda bunlar

Korkacak birşey yok hocam google bizi gözetliyor zaten

Ek Olarak:

bjlkl adlı üyeden alıntı

Çok doğru umarım herkes bu makaleyi okur
benim gibi yeni site açacaklar için de güzel bir yazı olmuş. her şeyi kendim yapıcam sitede

Kendi başarını kendin görmen kadar güzel birşey olamaz

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al