freelance iş ilanları

Adsense Geliri Günlük 50--100 TL arasında site almak istiyorum

29 Mesajlar 7.081 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ceprobot ceprobot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Piyasayı bilmem Ama, Ben günlük 50-70 kazandıran bir siteyi 20 Binden aşağı satmam. Netice itibariyle, Bir süreklilik söz konusu. Maaşa bağlanmış gibi olursunuz.

kesinlikle katılıyorum. Bende onun için arıyorum zaten. Güzel ve devamını getirebileceğim site almak istiyorum.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Günlük 50 aylik 1.500 yapar 6 aylik kazanci ile çarparsak 6x1500 9.000den başlar. 4 bine varsa bende alayim
ceprobot

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

yok daha neler adam niye satsın ki zaten o fiyatı her ay kazanıyor :D

Yarını belli olmayan bir siteye neden o fiyata satmayacaksin ki :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)
100*30*9 = 27000 lira.

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Yarını belli olmayan bir siteye neden o fiyata satmayacaksin ki :)

şöyle bir şey var zaten alınacak sitelerin son adsense gelirlerine bakılıp alınır. Şöyle düşün aylık 4bin getirisi var aylık. sen siteyi 4 bin satıyorsun yarını bell değil dedin tamam okey 4 ay adama 4 bin getirse bile alıcı %100 karlı oluyor :D yani zararda olan asıl o satan kişi oluyor.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Polemik yaratmış gibi olmak istemem ama,
Diyelim ki benim günlük 50 TL kazandıran bir sitem var; yarını belli değil diye aylık kazancı 1500 TL iken, ben sitemi 1000 TL'ye satacağım...
Yok arkadaş, sitemin yarını belli değil diye düşünüyorsam; ve aylık kazancımın bile altına satıyorsam, ki, bi kaç yüz TL üzerine bile satsam... bu işte bir iş vardır.
Ben kendi adıma, 1000 TL verip, günde 50 TL kazandıran bi site almam...
Arkadaşımızın sorusuna gelecek olursak, Günlük 100 TL kazandıran bir sitem olsa, kural aylık gelir x 10 ama, ben o sitemi ya satmam, ya da, klasik değerden daha yüksek bir fiyata satarım: örneğin 30.000 TL değil de 45.000 TL... Çünkü aylık 100 TL kazandıran bir site 500 - 1000 TL arasına satılıyorsa, ben ayda 3.000 TL kazandıran sitemi, bu rakamı kazandırması için çalışıp emek harcayıp içerik sağlayıp, normal kurala göre satmam.
Kısacası, ucuz etin yahnisi yavan olur derim ben.
FilmleriTV yb79

kişi bu mesajı beğendi.

DragonMakina DragonMakina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 2, (%0)
Günlük 150-175 arası kazana site var.Lazımsa 60 bin tl ye vereyim. İlan sitesi.

www.dragonmakina.com

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Polemik yaratmış gibi olmak istemem ama,
Diyelim ki benim günlük 50 TL kazandıran bir sitem var; yarını belli değil diye aylık kazancı 1500 TL iken, ben sitemi 1000 TL'ye satacağım...
Yok arkadaş, sitemin yarını belli değil diye düşünüyorsam; ve aylık kazancımın bile altına satıyorsam, ki, bi kaç yüz TL üzerine bile satsam... bu işte bir iş vardır.
Ben kendi adıma, 1000 TL verip, günde 50 TL kazandıran bi site almam...
Arkadaşımızın sorusuna gelecek olursak, Günlük 100 TL kazandıran bir sitem olsa, kural aylık gelir x 10 ama, ben o sitemi ya satmam, ya da, klasik değerden daha yüksek bir fiyata satarım: örneğin 30.000 TL değil de 45.000 TL... Çünkü aylık 100 TL kazandıran bir site 500 - 1000 TL arasına satılıyorsa, ben ayda 3.000 TL kazandıran sitemi, bu rakamı kazandırması için çalışıp emek harcayıp içerik sağlayıp, normal kurala göre satmam.
Kısacası, ucuz etin yahnisi yavan olur derim ben.

Belgeleri ile anlatmayı tercih etmeliydim yoksa bu konu bu kadar uzamazdı. :)
1 Ayda hatta 1 Ay olmasına 3 Gün bile daha varken Gelir Belgesi aşağıdaki gibiyken..

1.000 tl'ye sattım. Neden diye sorar olursanız bu kazancı sağlayan sektör Minimum 2 ay maksimum 1 yıl sürer. ek olarak hadi diyelim 2 yıl..

Yatırımım sadece 20 tl. Geleceği olmayan bir siteyi 1.000 TL'ye sattığım için mi bu kadar yadırgandım. :) İnanın Halen Vicdanım rahat değil Şuan kendisi ile iletişimde oluyorum günlük 30 ile 50 tl arasında geliri oluyor. Ama Sektörün göstermiş olduğu yol beni bu ticarete uygun buldurdu.

Sektör gelecek vaat etseydi o kadar ücrete tabi ki satmazdım. Kısa süreli bir şans işidir. Tutarsa 1 Yılda zaten yaklaşık 5 Bin tl kazancınız oluyor. Ama tutmasa verdiğiniz ile kalıyorsunuz. Bu sektörü arkadaşıma detaylı bir şekilde anlattım tüm analizleri gösterdim. Günlük 3k hiti olan ve hafta sonları ise 10k'yı bulan bir sektördü. İnanın vicdanen halen rahat değilim çok fazla söylediğimi bile düşünüyorum. Ha bu arada 1 Aylık yukarıda ki tablo bana kalan yani yaklaşık 1.400 tl'ye satmış bulunuyorum.

Evet Gelelim genel mantık sorularına. Arkadaşlar inanın burada Site satılıyor Arazi, Menkul ev apartman, araba satılmıyor. Kimi 60 Bin tl daha fazlasını isteyen var.

Neden geleceği olmayan cümlesini kuruyorum biliyor musunuz. Hanginiz diyebilir ki benim sitem Ömürlüktür. ? Biraz sonra Spam yemeyeceği, Adsense ve diğer reklam kaynaklarından banlanmayacağının garantisini kim verebilir ? Evet vardır tabi ki ama 1.000 de 10 kişi bunu diyebilir.. Umarım kendimi ifade etmişimdir.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
aylık gelirinin 12 katı fiyatıdır. :D

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Belgeleri ile anlatmayı tercih etmeliydim yoksa bu konu bu kadar uzamazdı. :)
1 Ayda hatta 1 Ay olmasına 3 Gün bile daha varken Gelir Belgesi aşağıdaki gibiyken..

1.000 tl'ye sattım. Neden diye sorar olursanız bu kazancı sağlayan sektör Minimum 2 ay maksimum 1 yıl sürer. ek olarak hadi diyelim 2 yıl..

Yatırımım sadece 20 tl. Geleceği olmayan bir siteyi 1.000 TL'ye sattığım için mi bu kadar yadırgandım. :) İnanın Halen Vicdanım rahat değil Şuan kendisi ile iletişimde oluyorum günlük 30 ile 50 tl arasında geliri oluyor. Ama Sektörün göstermiş olduğu yol beni bu ticarete uygun buldurdu.

Sektör gelecek vaat etseydi o kadar ücrete tabi ki satmazdım. Kısa süreli bir şans işidir. Tutarsa 1 Yılda zaten yaklaşık 5 Bin tl kazancınız oluyor. Ama tutmasa verdiğiniz ile kalıyorsunuz. Bu sektörü arkadaşıma detaylı bir şekilde anlattım tüm analizleri gösterdim. Günlük 3k hiti olan ve hafta sonları ise 10k'yı bulan bir sektördü. İnanın vicdanen halen rahat değilim çok fazla söylediğimi bile düşünüyorum. Ha bu arada 1 Aylık yukarıda ki tablo bana kalan yani yaklaşık 1.400 tl'ye satmış bulunuyorum.

Evet Gelelim genel mantık sorularına. Arkadaşlar inanın burada Site satılıyor Arazi, Menkul ev apartman, araba satılmıyor. Kimi 60 Bin tl daha fazlasını isteyen var.

Neden geleceği olmayan cümlesini kuruyorum biliyor musunuz. Hanginiz diyebilir ki benim sitem Ömürlüktür. ? Biraz sonra Spam yemeyeceği, Adsense ve diğer reklam kaynaklarından banlanmayacağının garantisini kim verebilir ? Evet vardır tabi ki ama 1.000 de 10 kişi bunu diyebilir.. Umarım kendimi ifade etmişimdir.

Bu şekilde resimle anlatsanız zaten uzamazdı ki normal fiyatına satmışsınız zaten siteyi. Resme bakınca, günlük 21$'ın bir kere kazanıldığını görüyorum. 5$ da var. Sizin işte alan memnun satan memnun olmuş, gerisi boş, ben sadece kendi düşüncelerimi yazdım zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al